id: u9w4yr

Stałe wsparcie dla Fundacji La Fauna

Stałe wsparcie dla Fundacji La Fauna

Opis zrzutki

La Fauna Fundacja Dla Zwierząt – Interwencje i Adopcje powstała w 2017 roku, jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego. Fundację tworzą osoby wrażliwe na krzywdę zwierząt, wychodzimy z założenia, że RAZEM MOŻNA WIĘCEJ!

Fundatorką i założycielką Fundacji La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje jest Katarzyna Chabinka, która od lat pomaga potrzebującym zwierzakom.


Celem Fundacji La Fauna jest ratowanie zwierząt krzywdzonych i zaniedbywanych. Interweniujemy tam, gdzie łamane są prawa zwierząt, a ich standard utrzymywania odbiega od ogólnie przyjętych norm. Współpracujemy z Policją, Strażą Miejską, Inspekcją Weterynaryjną oraz urzędnikami. Nie tylko odbieramy zwierzęta oprawcom, ale też dążymy do ich ukarania! Kładziemy duży nacisk na edukację właścicieli zwierząt i pomagamy wszędzie tam, gdzie widzimy szczerą chęć poprawy z ich strony.


Wszystkim odebranym przez nas zwierzętom zapewniamy schronienie i profesjonalną opiekę medyczną, która niejednokrotnie obejmuje specjalistyczne obszary medycyny weterynaryjnej, takiej jak: ortopedia, kardiologia, dermatologia czy okulistyka. Każde zwierzę w naszej fundacji otrzymuje pakiet badań oraz ma zapewnioną pełną profilaktykę przeciwpasożytniczą oraz niezbędne szczepienia.


Oprócz interwencji i adopcji staramy się szerzyć świadomość ekologiczną.

Jesteśmy otwarci na wspólne działanie z innym organizacjami działającymi na rzecz zwierząt i natury. Zapraszamy do pomocy również osoby niezrzeszone, które kochają zwierzęta i są gotowe poświęcić odrobinę czasu, aby zmieniać z nami ich świat.

Działać z nami można na wiele sposobów. Domy tymczasowe, wolontariat (w szerokim tego słowa znaczeniu), akcje adopcyjne, zbiórki, imprezy charytatywno-edukacyjne - to tylko kilka możliwości. Staramy się, aby każdy odnalazł coś, co pozwoli mu nie tylko pomagać, ale również rozwijać własne pasje i zainteresowania.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zadzwoń: 507 414 845.

uYO8cPrMW80BmJdG.pngUREPqe87fP8PJCIJ.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 90

 
Dane ukryte
310 zł
KK
Amel Ona
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
60 zł
JP
60 zł
DE
Delfina
55 zł
MR
Malgorzata
50 zł
WF
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
49 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków