id: uaa964

Polish Masters of Art

Polish Masters of Art

Nasi użytkownicy założyli 1 016 587 zrzutek i zebrali 1 065 199 268 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Polish Masters of Art to projekt, którego głównym celem jest odkrywanie bogactwa polskiej sztuki z wykorzystaniem nowych mediów i udowadnianie, że mogą one być znakomitym medium do rozwijania artystycznych pasji i zainteresowań, inspirowania innych oraz promowania polskiej kultury na całym świecie.


Ostatnie lata, choć nieprzewidywalne i trudne dla wszystkich z nas, Polish Masters of Art przetrwało dzięki nieocenionemu wsparciu patronów z Patronite oraz krótkiemu, bo jedynie półrocznemu stypendium z zakresu upowszechniania kultury MKiDN w 2020 roku. Trudno nie być wdzięcznym za taką pomoc (a ja jestem bardzo) tym bardziej, że pozwoliła ona na permanentny wzrost naszej artystycznej społeczności i organiczne zasięgi w nowych mediach, jakich nie powstydziłaby się niejedna marka komercyjna.


Przez pierwszy kwartał tego roku próbowałem uzyskać jakiekolwiek wsparcie na dalsze działanie w ramach projektu PMoA - zarówno ze strony instytucji publicznych jak i firm prywatnych czy fundacji związanych z polską sztuką. Na moje prośby niestety nie odpowiedział NIKT - na moje wiadomości nie odpowiedziała żadna instytucja zajmująca się kulturą i sztuką. Taki obrót sytuacji jest dla mnie poniekąd zaskoczeniem, niemniej po latach prób i porażek można się doń przyzwyczaić (choć to bardzo smutna refleksja). Polish Masters of Art to projekt społecznościowy będący owocem szczerej pasji, prowadzę go już od blisko 5 lat, obserwujących go niezmiennie przybywa, a wsparcia niestety ubywa - mimo wszystko nie mam zamiaru się poddawać.


Doskonale zdaję sobie sprawę z potencjału, jaki mają wszystkie profile PMoA (a jesteśmy obecni na Facebooku, Instagramie, Twitterze, ale i LinkedInie) - tu zawsze najważniejsza była sztuka i nasza wspólna pasja do odkrywania jej. Dziś chciałbym poprosić Was o wsparcie mojej inicjatywy za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl.


Z góry dziękuję za każdą złotówkę - z zebranej kwoty obiecuję zrobić należyty pożytek, ku chwale polskiej sztuki!


Kamil Śliwiński

https://linktr.ee/korniq


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 3

MK
Magdalena
10 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
 
Dane ukryte
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!