id: uabjg7

Zbuduj Pierwszy W Polsce Plac Motocyklowy

Zbuduj Pierwszy W Polsce Plac Motocyklowy

Opis zrzutki

Budujemy miejsce dla wszystkich aktualnych i przyszłych motocyklistów. Plac ma na celu promować bezpieczeństwo i efektywny trening motocyklowy. W polskim świecie motocyklowym jest bardzo duże zainteresowanie na tego typu obiekt, który jest niezbędny w rozwoju wszystkich użytkowników, a co za tym idzie sportowców. Pomóż nam go zbudować!

ZBUDUJ PIERWSZY W POLSCE PLAC MOTOCYKLOWY

Budujemy miejsce dla wszystkich aktualnych i przyszłych motocyklistów.

Plac ma na celu promować bezpieczeństwo i efektywny trening motocyklowy.

W polskim świecie motocyklowym jest bardzo duże zainteresowanie na tego typu obiekt, który jest niezbędny w rozwoju wszystkich użytkowników, a co za tym idzie sportowców.

Pomóż nam go zbudować!

Po 3 latach prowadzenia takiej działalności w Katowicach, zostaliśmy zmuszeni do zmiany lokalizacji. Przez ten czas nasza praca została doceniona, a marka KrzemienRacingTeam rozpoznawalna w całej Polsce. Cieszyliśmy się tam rosnącym zainteresowaniem. Najmłodszy kierowca na naszym placu miał 5 lat, a najstarszy 70 lat.

Nasza pasja motocyklowa trwa od wielu lat. Pierwsze doświadczenie zdobywaliśmy w Hiszpanii - kolebce sportu motocyklowego. Chcemy się nią dzielić i pomagać społeczeństwu w rozwijaniu umiejętności motoryzacyjnych nie tylko u doświadczonych zawodników, ale także początkujących kierowców.

Naszym celem jest zbudowanie pierwszego w Polsce profesjonalnego placu treningowo-szkoleniowo-motocyklowego miniGP.

Promujemy jazdę na małych motocyklach, z mniejszą prędkością co pozwala szybciej przełamywać własne granice, lęki i spróbować nowych rzeczy. Główną ideą tej jazdy jest trening przy małych kosztach, bardzo efektywny i wymagający fizycznie oraz minimalizowanie ryzyka kontuzji, co daje swobodę psychiczną. Ta wiedza i umiejętności są niezbędne do profesjonalnej jazdy na dużych torach.

Lata doświadczeń pomogły nam w zgromadzeniu zaplecza w postaci urozmaiconego sprzętu motocyklowego. Posiadamy motory o każdej pojemności i gabarytach. Jako pierwsi w Polsce zapewniliśmy pełny i bezpieczny ubiór dla dzieci (kombinezony, kaski, buty, rękawiczki motocyklowe).

Jesteśmy zmotywowani i gotowi do działania! Jednak do realizacji naszego celu i marzenia brakuje tylko dobrze przygotowanego placu.

Aby zrealizować nasz plan musimy podjąć się dużego wyzwania, jakim jest wylanie nowej nawierzchni asfaltowej (około 5000m2) na wydzierżawionym gruncie w Gliwicach i przystosować teren do jazdy. Ponadto, aby zapewnić komfort i użyteczność tego miejsca, niezbędne jest zbudowanie zaplecza socjalnego jak: biura, szatni, toalet.

Koszty budowy takiego przedsięwzięcia to ok 600 000 zł.

Nie jesteśmy w stanie udźwignąć takiego wydatku.

Liczymy więc bardzo na wsparcie każdego zainteresowanego poprawą bezpieczeństwa motocyklowego i podnoszenia poziomu sportowego w Polsce.

Efektem naszej wspólnej pracy będzie profesjonalny plac motocyklowy w Polsce, z możliwością treningu pod okiem Kamila Krzemień – zawodnika Mistrzostw Świata, Europy i Polski FB - https://pl-pl.facebook.com/krzemienracing/

Ideą naszego placu jest:

§ możliwość spróbowania jazdy pierwszy raz w życiu na motocyklu niezależnie od wieku,

§ rozwój dzieci i młodzieży w bardzo prężnie rozwijającej się dyscyplinie sportu motorowego,

§ podniesienie bezpieczeństwa jazdy motocyklowej,

§ stworzenie miejsca treningu dla doświadczonych zawodników, którzy chcąc w ten sposób trenować muszą wyjeżdżać za granicę,

§ dążenie do zmienienia schematu postrzegania motocyklistów w Polsce.

Każda złotówka, która zostanie zebrana, zostanie przekazana na plac.

Powodzenie inwestycji i termin otwarcia placu zależy od czasu w jakim zbierzemy środki. Może to nastąpić nawet z tym sezonie.

Czym więcej zbierzemy, tym więcej dla was zrobimy.

Na fb Treningi – https://www.facebook.com/TreningiKrzemienRacing/ oraz YouTube https://www.youtube.com/channel/UCXAJ0vZu8IpWjyhczCN-_Nw możecie zobaczyć jak do tej pory prowadziliśmy treningi motocyklowe w Katowicach.

Relacja lokalnej Telewizji z 2016 roku ;)

Wpłacający 59

WM
WOJCIECH MACHON
2 000 zł
GI
Gosia i Adam Bełtowscy
1 000 zł
ŁŁ
Łukasz Łopatka
1 000 zł
SB
Stanisław Bizan
1 000 zł
RW
Rafal Wrobel
500 zł
I
Iza Wrobel
500 zł
M
Małpa
500 zł
TZ
Tańczący z kosiarką
500 zł
MB
Mariusz BANASIK
500 zł
PC
Piotr Chara
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 041 zrzutek

i zebrali

400 748 644 zł

A ty na co dziś zbierasz?