id: uah9ch

Na prezent ślubny dla narzeczonej.

Na prezent ślubny dla narzeczonej.

1 zł
z 60 000
0%
zakończona
03.04.2019r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 970 zrzutek i zebrali 1 063 867 669 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Prezent ślubny dla ukochanej.

Mam na imię Rafał, ubiegłym roku na wigilię oświadczyłem się mojej dziewczynie Mai, z którą jestem już dziesiąty rok. Planujemy ślub na rok 2020 I bardzo chciałbym na prezent ślubny kupić jej auto i zabrać ją na wakacje do Barcelony. Barcelona to nasze wspólne marzenie którego nie możemy spełnić już długo czas. Co do auta, obecnie ma ona dwudziestoletniego Passata który się psuje co chwila. Dodatkowe pieniądze bardzo by nam pomogły spełnić marzenia więc proszę o jaką kolwiek pomoc. Z góry dziękuję choćby na koniec było dalej zero. Pozdrawiam wszystkich zrzutkowiczow.

English below:

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Rafał Pękała
1 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Niosący Prawdę

    Cóż, do tej pory myślałem, ze na własne marzenia trzeba sobie zapracować. A tu okazuje się, że to inni pracują na moje marzenia.

    Dobra rada: mierz siły na możliwości. Jak Cię nie stać na Barcelonę, to jedz do Ciechocinka, a nie oczekujesz, ze ktoś będzie Ci sponsorował wyjazdy i samochód. A jeśli tak bardzo chcecie zobaczyc Barcelonę i to samochodem, to, jak mawiał klasyk: zmień prace, weź kredyt. I miej honor, bo na miejscu Twojej kobiety przemyślał bym wiązanie się z człowiekiem, który nie potrafi zapracować na jej marzenia. Bo co będzie dalej? Na mieszkanie tez będziesz robił zrzutki? I tak całe życie?