id: ub3rw2

Chodźmy разом do szkoły !

Chodźmy разом do szkoły !

Nasi użytkownicy założyli 979 680 zrzutek i zebrali 1 000 464 558 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności9

 • FERIE w Publicznej Szkole Podstawowej Hevelius !!! Dzięki współpracy z Miasto Gdańsk, Fundacja Gdańska i UNICEF organizowaliśmy zajęcia i wypoczynek dla 70 dzieci z Polski i Ukrainy.

  Było mnóstwo 😆 dobrej zabawy, pouczających 🚌 wycieczek i kreatywnych 👩‍🎨 zajęć. A przede wszystkim integracji i 🫂 wsparcia dla ukraińskich koleżanek i kolegów, którzy na co dzień uczą się w prowadzonych w Heveliusie klasach przygotowawczych. Żeby od września mogli pójść już do polskiej szkoły i uczyć się ze swoimi rówieśnikami.dgq44Znx2giW0qis.jpgOOaKUdGHvQDeRqtx.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Poznajcie Anastasiię. Już we wrześniu pójdzie do szkoły. Razem z koleżankami i kolegami będzie uczyć się w klasach przygotowawczych, które specjalnie dla nich we Wrocławiu i Gdańsku organizuje fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty. Zapraszamy również Was: Chodźmy razem do szkoły! Stwórzmy dzieciom z Ukrainy warunki do najlepszej możliwej edukacji.


Cel jest prosty, ale ważny. Chcemy zapewnić komfortowe warunki do nauki, integracji i rozwojowej zabawy dla blisko 300 dzieci, które razem z mamami uciekły przed wojną w Ukrainie do naszego kraju. Specjalnie dla tworzymy placówki, w których przez najbliższy rok będą mogły uczyć się bezpiecznie, pod okiem najlepszych pedagogów i nauczycieli.


Pierwszy dzwonek zabrzmi 1 września w trzech miejscach:

 • przy ul. Ofiar Oświęcimskich we Wrocławiu – w Domu Ukraińskim, prowadzonym przez Fundację Zobacz Mnie,
 • przy ul. Śrubowej we Wrocławiu – w biurowcu udostępnionym przez firmę NOKIA,
 • przy ul. Suchej w Gdańsku – w nowej siedzibie Szkoły Podstawowej Hevelius.


24 lutego 2022 runął ich świat…

Wojna i dzieci – te słowa nigdy nie powinny stać obok siebie. W dniu ataku Rosji na naszych sąsiadów setki tysięcy dzieci zostały zmuszone do natychmiastowej ucieczki. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zwykłych ludzi znalazły tutaj drugi dom. Pozostał jednak stres, związany brakiem stabilizacji i traumą wojny.

Dostęp do szkoły, kontakt z rówieśnikami, możliwość kontynuowania nauki w godnych warunkach, prawidłowy rozwój i wyrównanie szans edukacyjnych, przed wejściem do naszego systemu edukacyjnego, to wsparcie, na które liczy i zasługuje każde dziecko z Ukrainy.


Razem z Anastasiią zapraszamy! Działaj z nami, by dzieci poczuły, że nie są same!

Wspieraj program Chodźmy разом do szkoły!

Zapraszamy na stronę: www.operator.edu.pl/pl/chodzmy-razem-do-szkoly


***

Rozliczając PIT za rok 2022 można wesprzeć projekty realizowane przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty: uruchomienie Wirtualnej Poradni Pedagogicznej oraz program Logopeda w każdej szkole i przedszkolu. Fundacja pod adresem https://operator.edu.pl/pl/1-5-procent-podatku-pit/ uruchomiła stronę informacyjną na temat obu projektów i przekazania na ich wsparcie 1,5% podatku. Przez fundacyjną stronę można bezpłatnie rozliczyć się online przez internet, pobrać darmową aplikację do rozliczeń, albo wypełnić i wydrukować aktywne druki formularzy PIT 28 • PIT 36 • PIT 36L • PIT 37 • PIT 38 • PIT 39 • PIT OP.

Projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty można wesprzeć również rozliczając się na platformie Twoj e-PIT oraz w każdej innej formie. Wystarczy w rozliczeniu wskazać KRS 00000 44866.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 39

K1
Klasa 1B, PSP Cogito w Poznaniu
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
151 zł
 
Dane ukryte
50 zł
IC
Illia Cherniahin
20 zł
 
Reporterzy.info
ukryta
TS
Tomasz Szewczyk
50 zł
DO
Dominik
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków