id: ub4489

Bożonarodzeniowa kampania Armii Zbawienia

Bożonarodzeniowa kampania Armii Zbawienia

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 222 zrzutki i zebrali 1 161 054 082 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

#TheChristmasKettle (zwany również Czerwonym kociołkiem ze względu na swój kolor) to najsłynniejsza uliczna kampania Armii Zbawienia, rozpoczęta w 1891 roku w San Francisco (USA).


Najbardziej znana jest w okresie świątecznym, kiedy wolontariusze AZ śpiewają kolędy lub dzwonią dzwonkami, zapraszając wszystkich do oferowania pieniędzy do czerwonych kociołków aby wesprzeć najbardziej potrzebujących.


W tym roku nasz kociołek 'odbędzie' się po całej Polsce (od Rzeszowa do Malborka). Jeśli mieszkasz w mieście, w którym nie ma na razie oddziału Armii Zbawienia, możesz dołączyć do zbiórki online. Każda pomoc się liczy!


Święta Bożego Narodzenia to dla każdego z nas wyjątkowy czas. Z niecierpliwością czekamy na wspólny rodzinny obiad, prezenty i świąteczną atmosferę. Są jednak wśród nas tacy, którzy nie będą mieli tego wszystkiego, bo są samotni lub mają trudną sytuację finansową.


Pomóż nam w tym roku zorganizować święta także dla nich. Zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznej kampanii Armii Zbawienia:


1. W grudniu na całym świecie Armia Zbawienia stoi na ulicach z czerwonym 'kociołkiem' i zbiera darowizny. Możesz na to poświęcić kilka godzin.

2. Zima to czas chłodów, zadbajmy o tych, dla których ulica jest domem – przynieś do Armii Zbawienia w Twoim mieście ciepłe skarpetki, rękawiczki, czapkę (nowe) dla osoby w kryzysie bezdomności.

3. Wiele dzieci w tym roku nie otrzyma prezentu, ponieważ samotny rodzic zapłaci wszystkie ostatnie pieniądze na mieszkanie i wyżywienie. Przynieś zabawkę, tabliczkę czekolady, książkę (coś co sam chciałbyś otrzymać w prezencie na święta).

4. Jeśli chcesz nas wesprzeć, ale nie masz czasu, możesz przekazać nam darowiznę tutaj :)

5. Poszukujemy wolontariuszy do wszystkich naszych wydarzeń. Przyjdź i stwórz z nami cud Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej informacji pod numerem 605 368 604 lub mail [email protected] 


ebLikySoDHq0tlvo.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

TO
Tatiana
150 zł
AG
Na dobry start
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!