id: ubwgcv

Sprzęt ICT- laptopy i telefony komórkowe dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Sprzęt ICT- laptopy i telefony komórkowe dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

3 084 zł 
z 10 000
30%
zakończona 14.05.2020r
28 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce ma pod opieką 1566 potrzebujących dzieci. W obecnej trudnej sytuacji związanej z epidemią wirusa COVID-19 nawet nam dorosłym jest trudno, a co dopiero dzieciom, które wiele w życiu przeszły. W tym trudnym czasie zadbaliśmy przede wszystkim o bezpieczeństwo, stabilną opiekę i bezpieczny dom dla naszych małych i dużych podopiecznych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem na ten temat https://wioskisos.org/komunikat-stowarzyszenia-sos-wioski-dzieciece-w-polsce/.

Wszelkie zbiorowe formy aktywności i edukacji zastąpiliśmy pracą indywidualną i zajęciami w małych, rodzinnych grupach. Z dziećmi i ich opiekunami jesteśmy w kontakcie zdalnym. W związku z tym pojawiły się nieprzewidziane potrzeby. Aby móc przejść na tryb wsparcia i edukacji zdalnej z dziećmi i młodzieżą, a także rodzinami w kryzysie, które wspomagamy wychowawczo, niezbędne są nam środki na zakup sprzętu ICT m.in. laptopów i telefonów komórkowych, których brakuje w naszym Stowarzyszeniu. 

 

Sprzęt ICT jest nam niezbędny do poniższych działań:

 

- wspomagania nauki zdalnej dzieci i młodzieży, w tym motywowania do nauki, podłączania się do grup na portalach społecznościowych w celu pobrania treści edukacyjnych,

- wspomagania organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży, w tym podłączania się do grup na portalach społecznościowych w celu mądrej rozrywki dla dzieci i młodzieży,

- monitorowania aktualnego stanu rodzin w trudnej sytuacji znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia,

- wsparcia psychologiczno – pedagogicznego udzielanego na odległość naszym podopiecznym.

 

Będziemy wdzięczni za wszelkie wsparcie!

 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

preloader

Nasi użytkownicy założyli

892 697 zrzutek

i zebrali

834 705 994 zł

A ty na co dziś zbierasz?