id: uc8x9u

Zbiórka na Dom Kota dla pokrzywdzonych kociaków !

Zbiórka na Dom Kota dla pokrzywdzonych kociaków !

Nasi użytkownicy założyli 1 189 203 zrzutki i zebrali 1 252 805 156 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W idealnym świecie na każdego kota czekałby dom, chociażby tymczasowy, ale świat nie jest idealny, a ściany naszych domów nie są z gumy. 13 lat temu postanowiliśmy zmienić świat bezdomnych kotów na lepsze...


Kilkanaście lat temu podjęliśmy decyzję, by poza domami tymczasowymi w naszej fundacji działał Dom Kota. Miejsce, dzięki któremu możemy pomóc większej ilości kotów: tych do adopcji, dzikich, wymagających leczenia, czy kotów po kastracji, które muszą dojść do siebie. Dom Kota to też miejsce dla kotów niechcianych - chorych i starych - kotów hospicyjnych. 


Poza ogromnym nakładem czasowym i logistycznym kociarnia pochłania też sporą część naszego miesięcznego budżetu. Staramy się, by nigdy nie zabrakło na czynsz ale kryzys finansowy dosięga nas coraz częściej. 


Niestety ostatnie miesiące są ciężkie i po opłaceniu rachunków, zresztą nie wszystkich - mamy problem z opłaceniem czynszu, którego wysokość z częścią opłat wynosi ponad 4300 zł miesięcznie. Dodatkowo dostaliśmy kolejne faktury za leczenie naszych kotów. Zmroziło to krew w naszych żyłach bo to kwota ogromna, która jest ceną kociego życia.


Musimy Was zatem prosić o pomoc finansową. By to miejsce mogło dalej istnieć … nie dla nas. Dla tych niechcianych kociaków.


Dziękujemy!


58SDNDDOYJoN20ax.jpg

siB8kxAMZ3DhoeW3.jpg

dkiAAnOxUNAqs9r1.jpg

4DbWsWxYeI42tyrU.jpg

UEAZkcwA4y8TSCEQ.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 103

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!