id: uckk88

Subsydiacja autorska - mój wkład finansowy w wydanie książki.

Subsydiacja autorska - mój wkład finansowy w wydanie książki.

Nasi użytkownicy założyli 1 188 633 zrzutki i zebrali 1 251 802 555 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Nazywam się Michał Kubiak. Od 2006 pracuję w lotnictwie i też od tego samego roku zakochałem się w nim.

To była miłość od pierwszego spojrzenia, która trwa po dziś dzień. Choć z różnych przyczyn i okoliczności, nigdy nie udało mi się zostać pilotem, to jednak cały czas przebywam w tym środowisku.

Jeszcze wszystko przede mną.

W ubiegłym roku postanowiłem podzielić się moim doświadczeniem z resztą świata i wpadłem na pomysł napisania książki

o bezpieczeństwie w lotnictwie. Ale w taki sposób, by treść jej była przejrzysta i zrozumiała dla m.in. tych...którzy, mają obawy przed lataniem. I tak powstała moja książka, pt. „Vademecum Awiofoba”.

Dość długo zastanawiałem się nad tym, czy wysłać ją do jakiegoś wydawnictwa, bo szczerze uważałem, że to jeszcze nie ten etap dla autora amatora, pasjonata. Przełamałem się jednak i w listopadzie tego roku, wysłałem moją książkę do wydawnictwa, Novae Res.

Po kilku tygodniach, otrzymałem odpowiedź, że wydawnictwo jest zainteresowane wydaniem "Vademecum Awiofoba". Podkreślając fakt, że została ona odebrana bardzo pozytywnie, a ponadto treść na moją książkę reprezentuje wysoki poziom merytoryczny oraz dobry warsztat literacki. Cieszę się bardzo z tego faktu, ale jednocześnie, jak już wiem, wydanie nie jest tanie, tym bardziej dla nieznanego nikomu autora. Stąd zwracam się do Was, o pomoc w uzbieraniu środków na ten cel.

Wydając tę książkę dzięki Wam (a pracuję obecnie nad kolejną), będziecie jej częścią, ponieważ powstanie ona dla Was, przez Was i dzięki Wam. I być może dzięki mojej książce, ktoś przestanie bać się latać i zacznie odkrywać świat za horyzontem.


Pozdrawiam Was serdecznie,

Michał


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 27

 
Dane ukryte
ukryta
Zwrócona
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
AB
Andrzej Bąkowski
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
DW
Dagmara
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AB
Sąsiad
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Paweł Karcz

    Polecam Michała, jako ciekawego i godnego zaufania człowieka. Miałem przyjemność współpracować z nim przez wiele lat na jednym z polskich lotnisk i potwierdzam, że zagadnienia związane z lotnictwem ma w małym palcu. Gwarantuje to, że przygotował dla nas przyjemną lekturę, a nie literacki pasztet.