id: ucw3kk

Zabawki i materiały edukacyjne do przedszkola Montessori w Giżycku

Zabawki i materiały edukacyjne do przedszkola Montessori w Giżycku

178 zł 
z 35 000
0%
zakończona 31.12.2019r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Celem zrzutki jest doposażenie przedszkola w Giżycku o zabawki związane z zasadami edukacji Montessori.

Zaraz po studiach zaczęłam pracę z dziećmi i tak jest do dziś. Zawsze byłam zwolenniczką grup mniejszych niż te ustawowe i kiedy miałam okazję pracować w przedszkolu o takich warunkach przekonałam się, że korzyści z tego płynące są nieocenione i bezcenne. Zarówno dla Dzieci, które mają po prostu o wiele lepsze warunki, jak i dla nauczycieli, którzy czerpią satysfakcję ze swojej pracy. W takich warunkach są możliwości prowadzenia prawdziwej pracy indywidualnej i dostosowywania warunków do możliwości Dzieci, a panujący spokój, który czuć w całym przedszkolu daje Dzieciom poczucie bezpieczeństwa i znacznie ułatwia adaptację w przedszkolu. Po kilku latach doświadczenia odważyłam się i zaczęłam spełniać swoje marzenie, w którym najpiękniejsze jest to, że pociągnie za sobą setki kolejnych spełnionych marzeń i to już nie tylko moich, ale przede wszystkim dzieci i ich rodziców. Marzenia o bezpiecznym miejscu, o miejscu przytulnym, ciepłym i przede wszystkim spokojnym.

To będzie przedszkole prowadzone metodą Marii Montessorii po to żeby każde dziecko mogło rozwijać się w najlepszy dla siebie sposób. W przedszkolu będą tylko dwie grupy. Łącznie 32 dzieci. Dlaczego proszę o wsparcie? Ponieważ utworzenie przedszkola i funkcjonowanie to bardzo duży koszt, który pokrywam głównie z kredytu.

Dochód z tak małych grup jest znacznie mniejszy niż z grup, gdzie przy tej samej kadrze jest w sali znacznie więcej dzieci. Każdy kto pomoże mi wyposażyć przedszkole pomaga dzieciom. Korzyści mniej licznych grup są dla mnie bezcenne, nawet kosztem mniejszego zysku. Może irracjonalne w świecie biznesu za to cudowne w świecie wartości i dziecięcych potrzeb.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • BJ
  Bartosz Janiak

  Powodzenia ????

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia :) Dzieci Naszą przyszłością! Może któreś z tych dzieci dorówna obecnym Montessorianom.

  ukryta

Nasi użytkownicy założyli

892 936 zrzutek

i zebrali

835 148 282 zł

A ty na co dziś zbierasz?