id: ucw3kk

Zabawki i materiały edukacyjne do przedszkola Montessori w Giżycku

Zabawki i materiały edukacyjne do przedszkola Montessori w Giżycku

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 147 438 zrzutek i zebrali 1 195 232 332 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Celem zrzutki jest doposażenie przedszkola w Giżycku o zabawki związane z zasadami edukacji Montessori.

Zaraz po studiach zaczęłam pracę z dziećmi i tak jest do dziś. Zawsze byłam zwolenniczką grup mniejszych niż te ustawowe i kiedy miałam okazję pracować w przedszkolu o takich warunkach przekonałam się, że korzyści z tego płynące są nieocenione i bezcenne. Zarówno dla Dzieci, które mają po prostu o wiele lepsze warunki, jak i dla nauczycieli, którzy czerpią satysfakcję ze swojej pracy. W takich warunkach są możliwości prowadzenia prawdziwej pracy indywidualnej i dostosowywania warunków do możliwości Dzieci, a panujący spokój, który czuć w całym przedszkolu daje Dzieciom poczucie bezpieczeństwa i znacznie ułatwia adaptację w przedszkolu. Po kilku latach doświadczenia odważyłam się i zaczęłam spełniać swoje marzenie, w którym najpiękniejsze jest to, że pociągnie za sobą setki kolejnych spełnionych marzeń i to już nie tylko moich, ale przede wszystkim dzieci i ich rodziców. Marzenia o bezpiecznym miejscu, o miejscu przytulnym, ciepłym i przede wszystkim spokojnym.

To będzie przedszkole prowadzone metodą Marii Montessorii po to żeby każde dziecko mogło rozwijać się w najlepszy dla siebie sposób. W przedszkolu będą tylko dwie grupy. Łącznie 32 dzieci. Dlaczego proszę o wsparcie? Ponieważ utworzenie przedszkola i funkcjonowanie to bardzo duży koszt, który pokrywam głównie z kredytu.

Dochód z tak małych grup jest znacznie mniejszy niż z grup, gdzie przy tej samej kadrze jest w sali znacznie więcej dzieci. Każdy kto pomoże mi wyposażyć przedszkole pomaga dzieciom. Korzyści mniej licznych grup są dla mnie bezcenne, nawet kosztem mniejszego zysku. Może irracjonalne w świecie biznesu za to cudowne w świecie wartości i dziecięcych potrzeb.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
2 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • BJ
  Bartosz Janiak

  Powodzenia ????

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia :) Dzieci Naszą przyszłością! Może któreś z tych dzieci dorówna obecnym Montessorianom.

  ukryta