Zakup środków ochrony osobistej dla częstochowskich medyków ID: ud3mkw

Zakup środków ochrony osobistej dla częstochowskich medyków ID: ud3mkw

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

3 338 zł z 5 000 zł

66%

3 338 zł

3 338 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

18.05.2020r

39

39

wspierających
66%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 • Dnia 24 marca, podarowaliśmy Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie pakiet niezbędnych artykułów. Na ręce ratowników medycznych przekazaliśmy m.in. żele oraz płyny do dezynfekcji, fartuchy, gogle, rękawiczki, mydła antybakteryjne, ręczniki papierowe oraz wodę. Podziękowaliśmy im również za ich dotychczasową pracę.


  W transporcie powyższych produktów pomogła nam ARCZI Pizzeria & Restauracja, która również na co dzień wspiera ochronę zdrowia w naszym mieście, dowożąc chociażby na Szpitalny Odział Ratunkowy pyszną, darmową pizzę. Więcej o powyższej akcji przeczytacie na naszej oficjalnej stronie internetowej.

  g21f84f7c6b70bd6.png

  b62f842fd5cd2400.png

  b62804baef7021d4.png

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

Biało-zielona rodzino Eltrox Włókniarza Częstochowa,


Stan zagrożenia epidemicznego w Polsce spowodowany koronawirusem to rzeczywistość, do której, choć niechętnie, musimy na pewien czas przywyknąć. Nikt z nas nie wie, jak długo przyjdzie nam mierzyć się z niewidzialnym wrogiem, jakim jest SARS-CoV-2. O tej porze roku zdecydowanie wolelibyśmy tworzyć teksty o tym, co kochamy i bez czego nie potrafimy żyć – pisać po prostu o żużlu. Rzeczywistość zmusza nas jednak do zapomnienia o przyjemnościach i skupieniu się na problemach dnia codziennego, które w dużej mierze skupione są wokół koronawirusa.

l3f42b35cb8e9f6e.png

Jako kibice Eltrox Włókniarza Częstochowa, mieszkańcy Częstochowy i jej okolic, tworzymy wspaniałą, liczącą w tysiącach osób społeczność. Nie bez powodu w tym sezonie z tak wielką dumą przed całą żużlową Polską prezentujemy hasło #BiałoZielonaRodzina. Dlatego dziś, korzystając z możliwości, jakie mamy, działając wspólnie w tak licznym gronie, prosimy Was o pomoc.


Po konsultacjach z przedstawicielami częstochowskich szpitali i pogotowia ratunkowego oraz po zapoznaniu się z rzeczywistymi potrzebami pracujących tam medyków, na portalu zrzutka.pl uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy, mającą na celu zebranie pieniędzy na zakup środków ochrony osobistej dla pracowników częstochowskiej ochrony zdrowia. Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę, naszym pierwszym celem jest przekroczenie progu 5000 zł. Wszystko, co uda się uzbierać powyżej wymienionej sumy, będziemy traktować jako wyraz Waszego wsparcia dla organizowanej przez nas zbiórki i w całości zostanie przekazane na wskazany przez nas cel. Jesteśmy w stałym kontakcie z kilkoma placówkami opieki zdrowotnej na terenie naszego miasta. Zakupione środki ochrony osobistej przekażemy do tych miejsc, które w momencie zebrania przez nas całej kwoty, będą miały największe potrzeby w tym zakresie. Mamy nadzieję, że uda nam się wesprzeć co najmniej dwie wybrane placówki tj. Pogotowie Ratunkowe oraz jeden ze szpitali. Planujemy przede wszystkim zakup maseczek i rękawiczek ochronnych, a także żeli antybakteryjnych. Przekazanie środków dokumentowane będzie na bieżąco w aktualnościach zrzutki.

i59d8dcc243e8e73.png

Być może część z Was zaangażowała się już w udział w zbiórce, organizowanej przez inne podmioty, za co bardzo Wam dziękujemy. Mamy jednak nadzieję, że dotrzemy do tych osób spośród Was, które jeszcze nie zdążyły podzielić się swoją pomocą i zechciałyby to zrobić, chociażby jako Kibice Włókniarza Częstochowa.


Dziękujemy za pomoc i wsparcie finansowe.

Wpłacający39

Michał Świącik
1 000 zł
A
Adwokat Łukasz Kowalski
500 zł
DM
Dorota Majer
200 zł
M
Maciej Walczak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
P
Przemek Wrona
100 zł
A
Anna K
100 zł
FR
Fabian Romańczyk
100 zł
Anna Świącik
100 zł
PG
Piotr Grzybowski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

522 001 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?