id: ud83wc

Zrzutka na kampanię SBO

Zrzutka na kampanię SBO

Nasi użytkownicy założyli 1 168 735 zrzutek i zebrali 1 217 157 098 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

jako Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej po raz kolejny startujemy z projektem remontu zabytkowego szczecińskiego autobusu Volvo B10MA w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. W poprzedniej edycji SBO startowaliśmy z „surowym” projektem remontu autobusu w ramach projektów ogólnomiejskich. Zdobyliśmy 1566 głosów, zajmując 10. miejsce na 23 zgłoszone projekty.


W tym roku zmieniliśmy strategię. Po przeanalizowaniu raportu z badań ewaluacyjnych SBO2022 doszliśmy do wniosku, że szansę na zdobycie środków finansowych na remont pojazdu mamy tylko w ramach projektu dzielnicowego, a nie ogólnomiejskiego. W tym celu należało więc powiązać projekt z konkretną dzielnicą. Pierwszym pomysłem była reaktywacja autobusowej linii turystycznej, której trasa miała przebiegać po terenie obszaru „Stare Miasto, Nowe Miasto, Międzyodrze – Wyspa Pucka”, jako projekt pod nazwą „Zabytkowym autobusem na Łasztownię”, jednak z różnych względów formalnoprawnych projekt ten został zaopiniowany negatywnie. Szczęśliwie udało się jednak przekształcić ten projekt w projekt o nazwie „Zlot zabytkowych autobusów w okazji jubileuszu 95-lecia komunikacji autobusowej w Szczecinie” i trafił on na listę do głosowania. Oczywiście poza samym zlotem, projekt w dalszym ciągu przewiduje przede wszystkim remont Volvo. Ponadto rozbudowa projektu o niecodzienne wydarzenie, jakim jest zlot zabytkowych autobusów, ma na celu przyciągnięcie dodatkowych wyborców.

Po przeanalizowaniu 7 konkurencyjnych projektów znajdujących się w „naszym” obszarze, okazało się że autorem jednego z nich jest Radny Rady Miasta Szczecin (Dariusz Matecki, PiS), posiadający zdecydowanie większe zaplecze organizacyjne oraz możliwości przeprowadzenia kampanii i dotarcia do potencjalnych wyborców. W związku z tym zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe kampanii reklamowej naszego projektu.


Wsparcie naszej tegorocznej kampanii jest bardzo istotne, ponieważ w przyszłym roku zmienia się formuła Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego i najprawdopodobniej projekty tego typu nie będą już mogły być procedowane. Obecna edycja SBO jest więc ostatnią szansą na zdobycie pieniędzy na remont autobusu Volvo B10MA w perspektywie najbliższych kilku lat, dlatego tak ważna jest wygrana naszego projektu w tegorocznej edycji. W tym celu serdecznie prosimy o wsparcie finansowe w postaci wpłaty na „zrzutkę” bądź zakup gadżetów w naszym sklepie internetowym (https://www.koszulkomat.eu/sklep/STMKM-2382). Całkowity zysk z gadżetów zostanie wykorzystany do promocji naszego projektu – zarówno w internecie, w tradycyjnych mediach, jak i bezpośrednio na ulicach naszego miasta, w tym też z wykorzystaniem Volvo B10MA.


Liczymy na Państwa Wsparcie!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 43

MS
Mateusz Szawdzinis
60 zł
JK
Jacek K.
100 zł
 
Dane ukryte
111,11 zł
 
Dane ukryte
99,99 zł
 
Dane ukryte
88,88 zł
 
Dane ukryte
1,11 zł
 
Dane ukryte
2,22 zł
 
Dane ukryte
3,33 zł
 
Dane ukryte
4,44 zł
BL
Bartosz Lemke
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków