id: udw4uz

Zrzutka na pomoc prawną. Walka z mięsnym Imperium w obronie Konsumentów!

Zrzutka na pomoc prawną. Walka z mięsnym Imperium w obronie Konsumentów!

47 639 zł z 60 000 zł
79%
zakończona 31.05.2021r
1193 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Organizuje zbiórkę finansową na koszty procesowe w procesach karnych i cywilnych z Animex Morliny Berlinki oraz Agriplus spółką córką zajmująca się hodowlą świń w tuczu Nakładczym z którymi to firmami walczył już Andrzej Lepper, firmy te z branży mięsnej wytoczyły 3 procesy 2 cywilne oraz jeden Karny z art 212 KK. Kolejnym który wytoczył 2 procesy za pomówienie otrzymania dotacji w dziwnych okolicznościach w kwocie 89 tyś zł jest lider Agrounii Pan Michał Kołodziejczak który domaga się 36 tyś zł odszkodowania za pomówienie!!!


Walczę o powołanie Polskiej Agencji Żywności, przywrócenie polskiej normy żywności i zaprzestanie trucia Polaków w tym dzieci. Marcin Bustowski dokonał badań 250 dzieci na rakotwórczy Glifosat i każde dzieckio zbadane posiada w sobie tę substancje Rakotwórczą. Rząd na wezwania milczy!!! Ujawniam patologie w polskim systemie rolnictwa, pokazuje złą jakość mięsa z ferm przemysłowych i jakość wędlin robionych ze zwierząt GMO. Jest za zakazem sprowadzania pasz GMO do Polski oraz bezwzględnym, natychmiastowym wycofaniem z obrotu środków na bazie rakotwórczego glifosatu. Jednocześnie żadamy od Firmy Bayer zaprzestania sprzedaży Glifosatu Rakotwórczego i stosowania nasion GMO na terenie POLSKI

POLACY JESTEŚCIE TRUCI!!!!

Niestety ten sam koncern, jak i zarówno markety, do których się zwróciliśmy o przekazanie po 30 tys. zł na niezależne badania żywności, nie odpowiedziały, nie były zainteresowane zdrowiem obywateli Polski.


Raport Najwyższej Izby Kontroli z dnia 3 stycznia 2019 roku ---> https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/e-w-zywnosci-bez-kontroli.html <---- Pokazuje katastrofalny stan rzeczy polskiego systemu kontroli jakości żywności. Każdy obywatel Polski konsumuje rocznie, średnio 2 kg związków chemicznych w żywności. W okresie 5 lat daje to aż 10 kilogramowe wiaderko pełne niebezpiecznych, śmiertelnych substancji.Już Andrzej Lepper alarmował polaków i ostrzegał przed centralizacją produkcji mięsa z ferm przemysłowych gdzie europejska organizacja ds. antybiotyków wskazuje i potwierdza to o czym wspominałem wielokrotnie na SEJMOWYCH KOMISJACH ROLNICTWA w obronie zdrowia Polaków i polskich dzieci!


Konsumpcja przetworzonego mięsa z ferm przemysłowych, nastrzykiwanego chemią i antybiotykami jest szkodliwa dla zdrowia Polaków, może w znacznym stopniu powodować choroby nowotworowe doprowadzając do śmierci.


Przez wiele miesięcy pokazywałem Państwu niezależne badania, wyniki, także miernikiem wykazującym ilość szkodliwych substancji chemicznych zawartych w badanych produktach.

W związku z powyższym Koncern Mięsny, posiadający około 60 % rynku mięsnego w Polsce hodowli trzody oraz drobiu, złożył pozew do Sądu o ochronę dóbr osobistych.


Taka "walka" mojej osoby z mięsnym Goliatem, którego chroni rząd wymaga wsparcia polskich konsumentów i Polaków - m.in. obsługa prawna.


Zwracam się do Państwa o wsparcie, które pokryje w części koszty procesowe.

Proszę Państwa również o wsparcie "procesowe" i nagłaśnianie sprawy!


Z wyrazami szacunku,

Marcin Bustowski
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1193

 
Dane ukryte
50 zł
1B
Arek
50 zł
KD
Katarzyna DYTKOWSKA
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
SP
Stanisław
20 zł
PS
Piotr Stacewicz
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 60

 
2500 znaków
 • SP
  Stanisław

  Powodzenia

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  monsanto = bayer = ig farben = zyklon b.

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Panie Marcinie
  Bardzo dziękuje w imieniu swoim i wielu innych osób za walkę z tym systemem,który wygląda na to,ze po prostu chce nas zniszczyć.Życzę dużo zdrowia,sił i proszę uważać na siebie,bo osoby takie jak Pan są b.niewygodne dla niektórych.Pozdrawiam serdecznie GK

  100 zł
 • PS
  Paweł Smołka

  Wspaniale, gdy Pan tak zadziałał. Mam nadzieję, że dopomogę.

  100 zł
 • SV
  Sergio van Suzuko

  Panie Marszałku, całym sercem z Tobą! Musimy doprowadzić sejmowych bandytów i całą mafie mięsną pod trybunał!

  135 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

744 178 zrzutek

i zebrali

529 365 935 zł

A ty na co dziś zbierasz?