id: ue73v4

Utrzymanie i rozwój bloga Zagubieni w Rzymie

Utrzymanie i rozwój bloga Zagubieni w Rzymie

0 zł 
z 2 500 zł
0%
23 dni do końca
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Mam na imię Dawid. Jestem autorem znanego bloga, który jest nietypowym przewodnikiem. Kiedy w 2013 roku przyjechałem do Rzymu, aby pogłębiać swoją wiedzę historyczną na jednej z tutejszych uczelni, zauważyłem, że nie ma przewodnika w języku polskim, który bardzo dokładnie opisywałby historię, sztukę, topografię, zagadki, tajemnice i sekrety Wiecznego Miasta. Tak narodził się pomysł na bloga - Zagubieni w Rzymie, który dość szybko zyskał przychylność turystów. Lata pracy pozwoliły rozwinąć moją stronę - dziś zaglądają na nią tysiące ludzi.


Blog "Zagubieni w Rzymie" nie jest stroną komercyjną i w żaden sposób na siebie nie zarabia. Wszelkie koszta związane z prowadzeniem strony musimy pokrywać z własnych środków. Jeśli podoba Wam się nasz blog, chcecie poznać więcej historii i tajemnic Wiecznego Miasta, nie możecie doczekać się kolejnych spacerów po znanych i nieznanych rejonach Rzymu, wspomóżcie nas. Wesprzyjcie blog niewielką darowizną i pomóżcie nam w pracy nad jego utrzymaniem i rozwojem. Każda złotówka ma znaczenie i każda zostanie wykorzystana na pokrycie kosztów prowadzenia strony.


Dziękujemy! Do zobaczenia w Rzymie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej
Order Miedziany

Otrzymujesz Miedziany Order Zagubionych w Rzymie - oznacza to, że należy Ci się Indywidualny Plan Zwiedzania Rzymu na jeden dzień. Jest to plik wykonany specjalnie dla Ciebie, w którym zawarty zostanie plan jednodniowego zwiedzania Rzymu, wraz z trasą naniesioną na mapę z zaznaczonymi na niej miejscami, które trzeba zobaczyć. Jest to spora pomoc dla osób, które jadą do Rzymu po raz pierwszy, lub dla tych, którzy nie mają planu zwiedzania i nie wiedzą, od czego zacząć.

rozwiń
Wpłać 50 zł i więcej
Order Brązowy

Otrzymujesz Brązowy Order Zagubionych w Rzymie - oznacza to, iż należy Ci się Indywidualny Plan Zwiedzania Rzymu na wszystkie dni pobytu w Wiecznym Mieście. Jest to plik wykonany specjalnie dla Ciebie, w którym zawarty zostanie plan zwiedzania Rzymu na wszystkie dni Twojego pobytu, wraz z trasami naniesionymi na mapę, z zaznaczonymi na niej miejscami, które trzeba zobaczyć. To olbrzymia pomoc dla osób nie posiadających planu bądź nie wiedzących, jak rozplanować swój kilkudniowy pobyt.

rozwiń
Wpłać 100 zł i więcej
Order Srebrny

Otrzymujesz Srebrny Order Zagubionych w Rzymie - oznacza to, iż należy Ci się Indywidualny Plan Zwiedzania Rzymu na wszystkie dni pobytu w Wiecznym Mieście wraz z miniprzewodnikiem. Jest to plik wykonany specjalnie dla Ciebie, w którym zawarty zostanie plan zwiedzania Rzymu na wszystkie dni Twojego pobytu, wraz z trasami naniesionymi na mapę, z zaznaczonymi na niej miejscami, które trzeba zobaczyć oraz wyczerpującym opisem każdego z tych miejsc. Jest to swoisty miniprzewodnik, bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą poznać historię miejsc, które odwiedzają.

rozwiń
Wpłać 200 zł i więcej
Order Złoty

Otrzymujesz Złoty Order Zagubionych w Rzymie - oznacza to, że masz prawo do 3-godzinnego spaceru po Rzymie z autorem bloga (do odbioru po 15 stycznia 2022).

rozwiń
Wpłać 300 zł i więcej
Order Platynowy

Otrzymujesz Platynowy Order Zagubionych w Rzymie - oznacza to, że masz prawo do całego dnia w Rzymie (8 godzin) z autorem bloga (do odbioru po 15 stycznia 2022).

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

777 497 zrzutek

i zebrali

579 426 177 zł

A ty na co dziś zbierasz?