10 Festiwal Piosenki Turystycznej Pod Słońce w Jamnej koniec za 56 dni ID: uecrx2

10 Festiwal Piosenki Turystycznej Pod Słońce w Jamnej

Zebrano 531 zł
z kwoty 10 000 zł

5 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

106
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

W połowie maja tego roku dźwięki z Krainy Łagodności zabrzmią po raz dziesiąty na jubileuszowym X Festiwalu Piosenki „Pod Słońce”. Bardzo cieszymy się z tego, że dotarliśmy do tego pięknego jubileuszu. Zamarzyliśmy, aby to dziesiąte spotkanie wyróżniało się spośród dotychczasowych. Chcielibyśmy, aby zagrało na nim dziesięć zespołów, z którymi jesteśmy sentymentalnie związani, a które jednocześnie mocno wpisały się w współtworzenie tego miejsca. Szybko okazało się, że grono zaprzyjaźnionych zespołów znacznie przekracza magiczną dziesiątkę i festiwal musiałby trwać tydzień, aby taki plan zrealizować. W tym roku zatem nadal dwa dni koncertów, śpiewanki, ognisko, warsztaty, jarmark, wystawa, rajd i cała gama niespodzianek jubileuszowych J Oj, warto z nami być w Jamnej w ten magiczny weekend 17-19 maja.

Festiwal jest w całości finansowany z dotacji i darowizn. W zasadzie od pierwszej edycji jest on bardziej lub mniej niedofinansowany. Od początku wydarzenie wspiera lokalny samorząd. Jednak gdyby nie przyjacielskie relacje z wykonawcami i życzliwość wielu wspaniałych osób, które w przeróżny sposób nas wspierają, motywując do podjęcia wyzwań nad kolejną edycją, impreza odbyła by się tylko raz w 2010 r.

Chcielibyśmy poprosić o wsparcie również Was, naszych przyjaciół – osoby, które chętnie wracają na Festiwal „Pod Słońce” do Chatki Włóczykija i Schroniska Dobrych Myśli. Zapraszamy również osoby, które odnajdują się w Krainie Łagodności i chętnie się zanurzają w dźwiękach poezji śpiewanej, a dotąd jeszcze u nas nie gościły.

Środki, które uzyskujemy, przeznaczamy na organizację imprezy. Zrzutka umożliwi nam zorganizowanie Jubileuszu tak, aby był godny zapamiętania, ciekawy, atrakcyjny dla Was, aby nie zabrakło na nim również jubileuszowych miłych niespodzianek i sympatycznych atrakcji. Dzięki wsparciu, każdy z Was będzie mógł poczuć dumę - Tak! Stworzyliśmy coś niesamowitego! Prosimy Was o wsparcie i dołożenia swojej „cegiełki” do organizacji festiwalu „Pod Słońce”.

Zebrana kwota zostanie przeznaczona w całości na pokrycie kosztów związanych z organizacją jubileuszowej edycji Festiwalu Pod Słońce w 2019 r. A gdyby zdarzył się cud i została nam nadwyżka  - co byłoby w skali 10-letnich zmagań fenomenem - przeznaczymy ją na wsparcie organizacyjne koncertów w ciągu roku, które bardzo chcielibyśmy organizować częściej, aby jubileusz nie skończył się w maju.

Każdą pomoc postaramy się nagrodzić stosownym podziękowaniem. Na zrzutce.pl prosimy Was o wkład finansowy tak potrzebny do organizacji Festiwalu Pod Słońce. Jeżeli ktoś z Was dysponuje możliwością wsparcia materialnego niefinansowego (żwir, cement, boazeria, cement, blachy, gwoździe, usł. informatyczne, hydrauliczne, elektryczne itd.) bardzo chętni przyjmiemy i taką pomoc. Ciągle czynimy starania, aby zaplecze, w którym spotykamy się podczas festiwalu, udoskonalać, a plan na ten rok jest wyjątkowo ambitny. Jesteśmy otwarci na każda formę wsparcia :)


 


Dwa dni koncertów

W wieczornych koncertach każdego roku swoją twórczość prezentuje kilkunastu wykonawców

Warsztaty artystyczne

Każdego roku inna tematyka warsztatów które cieszą się dużym zainteresowaniem

Rajd turystyczny

Zapraszamy Was do odkrywania Pogórza Rożnowskiego z przewodnikiem.

Przestrzeń spotkań

To czas spotkań, wspomnień, wsparcia, planów i dobrych myśli.

Śpiewanki, ognisko

Po oficjalnych koncertach, przy ognisku każdy może podzielić się swoimi talentami.

Wystawa fotograficzna

Nie tylko muzycznie artyści prezentują się podczas festiwalu.

Festiwal w Jamnej to kilka miesięcy żmudnych przygotowań, abyśmy przez te kilka dni mogli w atmosferze dobrej muzyki, umacniać dobre relacje, nawiązywać nowe znajomości i naładować akumulatory przed powrotem do codziennych obowiązków. Dzięki przychylności wielu osób, których nie sposób wymienić, festiwal przetrwał do dziś. Tak naprawdę to ludzie tworzą tę imprezę i budują jej wspaniałą atmosferę.

Wesprzyjcie nas i bądźcie z nami !

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę , udostępnienie, dobre słowo i wsparcie !

Agnieszka Multan

"Wszystkie dobre myśli kieruje Pod Słońce. W każdy trzeci weekend maja tylko tam siebie widzę..."

Tomek Fojgt

" Najbardziej wysunięty na południe, przyjazny muzyce dom pod słońcem... tu przyjeżdża się tylko raz - potem już zawsze się wraca..."

Marek Andrzejewski

"Pod słońce to nie jest zwykły festiwal. Nie idzie na łatwiznę, tylko pruje pod wiatr i pod prąd. Wykonawcy w Jamnej mogą, potrafią i na pewno Cię czymś zaskoczą. Ręczę za to i wołam: Warto wesprzeć !"

Beata Jelonek

"Festiwal Pod Słońce to najlepsze piosenki w najpiękniejszym miejscu. Wyjeżdżając z Jamnej nie zastanawiam się czy wrócę tu za rok, bo wiem, że wrócę. Gorąco zachęcam do wsparcia. "

Michał Łangowski

"Dlaczego Jamna...? Dlaczego "Pod Słońce"? Bo niewiele znam takich miejsc, w których za rytm służy bicie serc zgromadzonych Słuchaczy. Niewiele znam takich, w których wyznaczoną rytmem dnia scenografię, tworzą najpiękniejsze górskie pejzaże. Niewiele takich, w których partie solowe instrumentów wzbogaca wesoły powiew wiatru, gasząc latarnie słońca i wlewając w serca zgromadzonych górską upojność prześpiewanej wspólnie nocy. Niewiele takich, które powstają z dobrych myśli i dedykowane są dobrym myślom. Dlatego warto wesprzeć ten festiwal. Warto na nim być, odnaleźć i schronić istotę współistnienia w Schronisku Dobrych Myśli. Dlatego warto. Dlatego trzeba."

Odwiedź stronę Festiwalu

Zobacz jak było w poprzednich latach

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki ❤️

SG
150 zł
Szymon Grel
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AF
80 zł
Agnieszka Franke
I
50 zł
Inez Sumara
MK
50 zł
Mirosław Krzemiński
E
ukryta
Elwira Sztorc

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

SG
150 zł
Szymon Grel
Nasi użytkownicy założyli

276 860 zrzutek

Pomóż zebrać 10 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

106
udostępnień

NAGRODY

Podziękowanie

10 zł i więcej

Pamiątkowy dyplom przesłany e-mailem z podziękowaniem za wsparcie Jubileuszowej edycji Festiwalu Pod Słońce 

Magnes

20 zł i więcej

Magnes Chatka Włóczykija + dyplom z podziękowaniami wysłany e-mailem

Płyta

40 zł i więcej

Płyta   Wiatr i Deszcz z dedykacją, ofiarowana przez naszych przyjaciół z zespołu Celic Tree

(pozostało 5 z 5)

Koszulka

50 zł i więcej

Pamiątkowa koszulka – t-shirt z jednej z poprzednich edycji festiwalu (do wyczerpania zapasów) + dyplom z podziękowaniami wysłany e-mailem

wybrano 3 razy

Koszulka jubileuszowa

80 zł i więcej

Koszulka z jubileuszowej edycji Festiwalu Pod Słońe 2019  +dyplom z podziękowaniami wysłany e-mailem

wybrano 1 raz

Koszulka jubileuszowa +

150 zł i więcej

Koszulka z jubileuszowej edycji Festiwalu Pod Słońe 2019 + magnes Chatka Włóczykija + kubek +dyplom z podziękowaniami wysłany e-mailem

wybrano 1 raz

Nocleg

200 zł i więcej

Nocleg dla 2 os w Chatce Włóczykija w uzgodnionym terminie do 30 listopada 2019r (poza festiwalem, innymi imprezami chustkowymi i długimi weekendami) + bloczek do wykorzystania na stoisku gastronomicznym podczas festiwalu + magnes Chatka Włóczykija + dyplom z podziękowaniami wysłany e-mailem

Współorganizator

500 zł i więcej

Logotyp na internetowej stronie festiwalu, podziękowanie ze sceny podczas festiwalu, Nocleg dla 2 os w Chatce Włóczykija w uzgodnionym terminie do 30 listopada 2019r (poza festiwalem, innymi imprezami chustkowymi i długimi weekendami) + bloczek do wykorzystania na stoisku gastronomicznym podczas festiwalu + koszulka jubileuszowa  + magnes Chatka Włóczykija + kubek + dyplom z podziękowaniami wysłany e-mailem

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.