id: uehjm8

koszty sądowe niezbędne do dochodzenia odszkodowania

koszty sądowe niezbędne do dochodzenia odszkodowania

11 zł 
z 15 000
0%
zakończona
01.09.2019r
2
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 957 437 zrzutek i zebrali 964 056 486 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Prosimy o wsparcie zawodnika klubu piłkarskiego MGKS Huragan Pobiedziska, Marcina Jackowiaka, który w dniu 03 lutego 2019 roku w meczu towarzyskim MGKS Huragan Pobiedziska – K.S. Sokół Pniewy został brutalnie sfaulowany, czego efektem było złamanie obu kości lewej nogi. Zebrane środki pozwolą mu dochodzić rekompensaty za negatywne przeżycia związane z tym zdarzeniem. OPIS WYDARZENIA: "Po jednej z nich już w 4 minucie w bandycki, brutalny sposób Marcin Jackowiak został sfaulowany na własnej połowie przez zawodnika rywali... W sytuacji kiedy nasz zawodnik opanował już piłkę przeciwnik od tyłu zaatakował nogi "Cinka"... Prowadzący to spotkanie arbiter Łukasz Araszkiewicz od razu pokazał bezmyślnemu graczowi czerwoną kartkę. Skutkiem takiego niezrozumiałego, nieodpowiedzialnego zachowania rywala nasz zawodnik został odwieziony do szpitala ze złamaniem obu kości lewej nogi... "Cinek" po skomplikowanej operacji, której efektem są m.in. śruby oraz druty w obu kościach pozostanie na koniecznej obserwacji w poznańskim szpitalu jeszcze co najmniej kilka dni. Później czeka go długi proces zrastania kości, a następnie z pewnością żmudnej rehabilitacji." Źródło: www.huraganpobiedziska.pl, www.facebook.com/huragan1937 www.plus.gloswielkopolski.pl/huragan-pobiedziska-sokol-pniewy-brutalny-faul-w-meczu-towarzyskim-patryk-janeczek-polamal-noge-marcina-jackowiaka-chca-ukarac/ar/13862244 Trzy miesiące po wypadku, Marcin Jackowiak kontynuuje proces żmudnej rehabilitacji i walczy o powrót do normalnego funkcjonowania. Już teraz wie, że – pomimo młodego wieku – w wyniku doznanego urazu najprawdopodobniej nie wróci już do gry w piłkę nożną, która była dotychczas jego największą życiową pasją. Doznana krzywda spowodowała, że jego obecna zdolność zarobkowania została drastycznie ograniczona. Został on również pozbawiony możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w najbliższej przyszłości. W konsekwencji, sytuacja życiowa, w której się znalazł stała się wyjątkowo trudna.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów niezbędnych do dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia na drodze postępowania sądowego. Dochodzona rekompensata za doznaną krzywdę pozwoli wynagrodzić pokrzywdzonemu cierpienia fizyczne i psychiczne, których doświadczył oraz powrócić do ogólnej zdolności umożliwiającej normalne funkcjonowanie w życiu codziennym.

Ogólnopolskie wydanie gazety "Fakt" z dnia 24 lipca 2019 roku (nr 171).

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

MC
Michal Chojnacki
10 zł
JM
Jacek Masiota
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!