id: uf6wte

Fundacja Jeszcze - zbiórka na cele statutowe

Fundacja Jeszcze - zbiórka na cele statutowe

Nasi użytkownicy założyli 1 034 043 zrzutki i zebrali 1 099 527 757 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Edukacja seksualna i ginekologiczna, pomoc w antykoncepcji awaryjnej, wsparcie psychologiczne, spotkania ze specjalistami, walka z ubóstwem menstruacyjnym – między innymi takie cele przyświecają Fundacji Jeszcze Będzie Pięknie (KRS 0000880099), która powstała jako pokłosie protestów przeciwko zaostrzeniu przepisów dotyczących aborcji. Nasz sprzeciw wobec zmian, które dotknęły kobiety w Polsce, zdecydowaliśmy przekuć w moc sprawczą – projekt skupiony na edukacji ginekologicznej.


n4f22fab94fb1c8f.jpeg

Czy wiecie, że opuszczanie zajęć lekcyjnych z powodu braku dostępu do środków higienicznych w czasie menstruacji, używanie skarpetek i tektury zamiast podpasek i tamponów, braki w edukacji to najbardziej palące problemy tzw. ubóstwa menstruacyjnego? Młode kobiety, zwłaszcza z uboższych środowisk czy domów dziecka, potrzebują pomocy i edukacji.Dlatego nasza uwaga skupia się na obszarach zaniedbanych. Swoje wsparcie skierujemy m.in. do lokatorek domów dziecka. Powód jest prozaiczny – nikt nie rozmawia z nimi o ciele i zmianach, które w nim zachodzą.


Swoją misję w tym zakresie będziemy realizować nie tylko poprzez bezpłatne spotkania ze specjalistami, ale także walkę ze wspomnianym już ubóstwem menstruacyjnym. Celem fundacji jest też otoczenie opieką psychologiczną kobiet w planowaniu i przebiegu ciąży, działalność na rzecz rodziny, rodzicielstwa oraz ochrony praw dziecka. W przyszłości naszą fundację promować będą nazwiska znane z mediów i środowisk twórczych.


v174af27317380eb.jpeg

A Ty już dziś możesz pomóc nam w tworzeniu miejsca, dzięki któremu kobiety będą miały dostęp do antykoncepcji awaryjnej, będą mogły pogłębić swoją wiedzę na temat życia i zdrowia seksualnego, będą miały możliwość skorzystania z konsultacji ze specjalistą i otrzymania niezbędnych środków higienicznych.


Od początku istnienia fundacji działamy prężnie, a nasi wolontariusze pracują pro bono. Potrzebujemy jednak nakładów finansowych do opłacenia studia, sprzętu i innych niezbędnych materiałów.


Przyczyń się do zwiększenia świadomości kobiet w Polsce!

a30d2bf7d2ae4a52.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3431

B(
BasicLab (reprezentowana przez New Approach Sp. z o.o)
15 000 zł
AK
Aniamaluje Ania Kęska
13 159,50 zł
 
Dane ukryte
5 000 zł
KL
Katarzyna i Radosław Luch
5 000 zł
AK
Andrzej Koszucki
SN
sno
1 000 zł
MK
Monik
1 000 zł
IW
Iwona
1 000 zł
AS
Anna Smorąg
1 000 zł
KL
Karma wraca
799 zł
Zobacz więcej

Komentarze 109

 
2500 znaków