id: uf7kh8

Preakredytacja na Zjavę 13

Preakredytacja na Zjavę 13

Nasi użytkownicy założyli 1 167 714 zrzutek i zebrali 1 215 469 975 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

 • Wpłać 60 zł poprzez wybór nagrody i preakredytuj się na Zjavę - daje to prostsze wejście na konwent i możliwość wcześniejszych zapisów na sesje i warsztaty,
 • Wpłacaj tylko za jedną osobę (jedna wpłata = jedna akredytacja).
 • Wpłacając podaj nam używane imię i nazwisko, żebyśmy mogli zidentyfikować Ciebie albo inną osobę, za którą płacisz.
 • Preakredytacja jest bezzwrotna, ale do 17 stycznia 2024 r. włącznie możesz przepisać swoją akredytację na inną osobę (w takim wypadku pisz na: [email protected]).


NA CO SIĘ ZAPISUJĘ?

Zjava to zimowy konwent, który odbędzie się w warszawskiej Szkole Podstawowej nr 388 przy ul. Deotymy 25/33. Ze sporą częścią z Was się już znamy, z całą resztą z przyjemnością się zaprzyjaźnimy! I to dla Was, naszych przyszłych znajomych, kilka słów wstępu. I to dla Was, naszych przyszłych znajomych, kilka słów wstępu. Konwent to spotkanie miłośników fantastyki. Skupiamy się na grach bez prądu: planujemy ponad 180 godzin prelekcji i warsztatów, sto albo i więcej sesji RPG, kilka larpów, bezpłatną wypożyczalnię gier planszowych (oczywiście razem z miejscem do grania!) i SzkrabStrefę dla najmłodszych. Zajrzyj na Facebooka po więcej informacji.


CENA

To wszystko a pewnie i więcej w cenie 60 zł. Kwota ta stanowi składkę akredytacyjną pobieraną od każdego uczestnika i każdej uczestniczki imprezy na poczet pokrycia kosztów związanych z organizacją imprezy. Wychodzimy ze starego fandomowego złożenia, że konwenty są imprezą, na którą pracują i składają się wszyscy uczestnicy. Zarówno organizatorzy, jak i twórcy programu, bowiem wszyscy ostatecznie korzystamy z mnóstwa atrakcji, jakie daje nam konwent. Wyjątkiem są: dzieci do lat 12., osoby 60+ (100% zniżki), współpracujące z nami media, a także pracownicy i uczniowie SP nr 388 w Warszawie. Dodatkowo gżdacze, czyli nasi wolontariusze, otrzymują po odbyciu swoich dyżurów zwrot w wysokości 50%. Służy to zachęceniu dzieci i młodzieży do uczestnictwa w konwencie, a także ma pozwolić osobom, dla których składka akredytacyjna jest zbyt wysoka, na wzięcie udziału w konwencie. Dodatkowo w tym roku postanowiliśmy zachęcić osoby tworzące ciekawy program i oferujemy zwrot 50% kwoty akredytacji po zrealizowaniu dwóch wcześniej zgłoszonych punktów programu.


ZbvLTkm7KhD2FzD6.jpg

CO DOSTANĘ, JAK ZAPŁACĘ WCZEŚNIEJ?

 • Zapłacisz wygodniej niż gotówką na miejscu.
 • Dostaniesz możliwość wcześniejszego zapisania się na sesje RPG i warsztaty. Na wszystkich limitowanych punkach programu połowa miejsc będzie przeznaczona dla osób, które opłaciły preakredytację. Gwarantujemy że dostaniesz się przynajmniej na jeden punkt a być może na więcej. Nie gwarantujemy, że dostaniesz się na punkt programu swojego pierwszego wyboru. Link do formularza otrzymasz na kilkanaście dni przed konwentem.

 

CO MAM ZROBIĆ?

Kliknij "Wpłać na zrzutkę", wybierz próg i go opłać - gotowe!

Pamiętaj:

 • Jedna wpłata to jedna osoba
 • Podaj nam używane imię i nazwisko oraz dane kontaktowe kontaktowe (polityka prywatności znajduje się na końcu opisu)
 • Zachowaj maila z potwierdzeniem wpłaty ze strony "zrzutka.pl" - to będzie twoje potwierdzenie preakredytacji.

Na samym konwencie stworzymy odrębne stanowiska dla preakredytowanych. Poprosimy Cię o dokument ze zdjęciem i datą urodzenia (jest to konieczne dla weryfikacji wieku oraz ze względów bezpieczeństwa) oraz podpis, który będzie równoznaczny z zaakceptowaniem regulaminów (będą także dostępne przed konwentem na naszej stronie www).


wsYcJGq9RrARVpkk.jpg


O NAS

Jesteśmy warszawskim stowarzyszeniem miłośników fantastyki działającym nieprzerwanie od 2007 roku. W tym roku zyskaliśmy nową siedzibę na warszawskiej Pradze, gdzie regularnie organizujemy różnorodne wydarzenia. Możecie nas znać z takich działań jak: organizacja zimowego konwentu "Zjava" oraz letniego "Bazyliszek", a także spotkań z grami RPG "Czas na Przygodę" oraz tłumaczeń małych gier RPG w ramach Goblina Drukarskiego. Od 2020 roku robimy również najfajniejsze konwenty online pod marką - a jakże - Konline.


CO SIĘ STANIE Z MOIMI DANYMI OSOBOWYMI?

Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane - imię, nazwisko, e-mail i telefon - na potrzeby organizacji konwentu Zjava 13. Użyjemy ich do tego, żeby pozwolić ci wejść na konwent i przygotować zakupione przez Ciebie rzeczy. Możemy więc chcieć się z Tobą skontaktować, jeśli nie wypełnisz formularza dotyczącego koszulek, a także zweryfikować, czy osoba odbierająca zakupioną rzecz to na pewno Ty. Twoje dane będą przechowywane maksymalnie przez jeden rok. Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem portalu zrzutka.pl jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Targowej 66/22. Możesz skontaktować się z nami pod adresem [email protected]. Nie odpowiadamy za zbieranie i przetwarzanie danych przez portal zrzutka.pl.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Bilety, usługi, vouchery • Organizacja imprez
Akredytacja na Zjavę
Kupujesz akredytację na Zjavę 13 (19-21 stycznia 2024 r., Warszawa). W drugim tygodniu stycznia dostaniesz link z zapisami na sesje RPG i warsztaty - ...
60 zł

Kupione 294

Zakończona
Bilety, usługi, vouchery • Organizacja imprez
Akredytacja na Zjavę + koszulka
Kupujesz akredytację na Zjavę 13 (19-21 stycznia 2024 r., Warszawa). Do tego kupujesz koszulkę w wybranym przez siebie rozmiarze: damska S-XXL, męska ...
130 zł

Kupione 40

Zakończona

Posty dla nagród/ofert 1

Posty do nagród/ofert z progu 130.00 zł 1

Ankieta koszulkowa

Jeśli masz dostęp do posta,

Wpłaty 364

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • AZ
  Adrian 'Zniszczo' Zniszczyński

  Preakredytacja - Adrian 'Zniszczo' Zniszczyński

  60 zł