id: uf8tj8

Akcja banerowa związana z dobrowolnością szczepień oraz zakończeniem lockdownu.

Akcja banerowa związana z dobrowolnością szczepień oraz zakończeniem lockdownu.

Nasi użytkownicy założyli 912 595 zrzutek i zebrali 874 780 384 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że dzięki Państwa wsparciu z początkiem listopada wykupiliśmy w Lublinie dwa billboardy informujące o konsekwencjach i szkodliwości lockdownu.


Ogromne zaangażowanie i hojne wsparcie zbiórki przez lokalną społeczność z miejscowości Łęczna zaowocowało kolejnym billboardem, który z początkiem grudnia pojawił się właśnie w Łęcznej. Jego tematyka związana jest z problemem szczepień.


Aby skutecznie dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, wszystkie billboardy wykupione zostały w prestiżowych lokalizacjach o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. W Lublinie są to skrzyżowanie ulicy Ruskiej i Lubartowskiej obok targu oraz rondo przy ul. Zana naprzeciwko ZUS-u. W Łęcznej jest to najbardziej ruchliwa ulica, czyli Jana Pawła II. Wszystkie tablice są podświetlane, dzięki czemu wieczorem i w nocy prezentują się jeszcze lepiej.


Z tego miejsca chciałbym Państwa serdecznie zaprosić do jeszcze hojniejszego wspierania naszej inicjatywy i dalszego zasilania naszej zbiórki. Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli zorganizować kolejne akcje informacyjne, a obecne nośniki zostaną wykupione na kolejne miesiące.


Jeśli chciałbyś, aby również w Twoim mieście lub na Twoim osiedlu pojawiły się tablice informujące o szkodliwości i braku skuteczności stosowanych obostrzeń, lub sprzeciwiające się segregacji sanitarnej, zasil naszą zbiórkę i napisz do nas na Facebooku Lubelska Akcja Banerowa https://www.facebook.com/Lubelska-Akcja-Banerowa-279799683870314

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 42

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków