id: ufdk93

Szlachetna Paczka na PW

Szlachetna Paczka na PW

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
17 453 zł 
z 20 000 zł
87%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności6

 • Kochani

  Czas wpłacania pieniędzy na zbiórkę dobiegł końca, dzięki Wam udało nam się zebrać ponad 17tys. złotych.


  Z tego powodu chcielibyśmy Wam gorąco podziękować za okazane wsparcie. Dzięki wam będziemy mogli pomóc rodzinom i spełnić ich wszystkie marzenia.


  Dziękujemy że pomimo trudności związanych ze stanem pandemii stanęliście na wysokości zadania i pomogliście nam doprowadzić tę akcję do końca. Zarówno wpłacając pieniądze jak i przekazując produkty na zbiórkę w akademikach.

  Gdyby nie wy, tegoroczna Szlachetna Paczka nie zakończyłaby się takim dużym sukcesem.


  Z całego serca dziękujemy Wam za pomoc i mamy nadzieję że udział w tej akcji sprawił Wam tyle samo radości co nam.


  Wesołych Świąt!!!


  f694d6f781fc3233.jpeg

  Czytaj więcej
 • W ten grudniowy wieczór, chcielibyśmy przedstawić Wam trzecią rodzinę, której chcielibyśmy pomóc

  Pan Łukasz i pani Agnieszka wcześniej pracowali, utrzymując i zaspokajając potrzeby swojej rodziny. Trudna sytuacja pojawiła się w momencie wypadku kobiety, co doprowadziło do utraty przez nią pracy. Pomimo wielu prób, w dobie pandemii bardzo ciężko znaleźć zatrudnienie. Następnie rodzina utraciła kolejne źródło dochodu. Pan Łukasz przeszedł zawał, obecny stan jego zdrowia nie pozwala na powrót do pracy.

  Pomimo trudności, które pojawiły się z przyczyn niezależnych, rodzina ani na moment się nie poddaje. Pani Agnieszka zawzięcie poszukuje zatrudnienia, w czym wspiera ją mąż, który z niecierpliwością czeka na powrót do zdrowia, aby powrócić do pracy. Będąc w domu, skupiają całą swoją uwagę na dzieciach. Spędzają czas na spacerach z psem 🐕‍🦺, grają w gry planszowe ♟ Wspierają i kibicują Anię i Kubę w ich działalności w teatrze 🎭. Dzieci są dla nich motywacją, która daje im ogromną siłę do walki. Ich największym marzeniem jest, aby wyrosły one na porządnych ludzi i tak ich też wychowują.

  ⭐Nasze wsparcie może odmienić życie tych rodzin⭐

  ‼ To ostatnie 2 dni zbiórki, zachęcamy do wspierania Szlachetnej Paczkiw449733d81807269.jpeg

  Czytaj więcej
 • Chcemy Wam przedstawić kolejną rodzinę której możemy pomóc dzięki waszej pomocy.


  Pani Olga pomimo wszystkich problemów nie poddaje się i stara jakoś sobie radzić. Jest bardzo ciepłą i mądra kobietą. Chce żeby syn chodził tu do szkoły gdyż w Polsce ma większe szanse na dobre wykształcenie. Walery lubi chodzić na basen i chciałby chodzić na zajęcia karate. Pani Olga ma zdolności fryzjerskie i ładnie szyje. Interesuje się zdrowym odżywianiem i troszczy się o środowisko. Dba o zdrowie swoje i syna bo wie że lepiej zapobiegać niż leczyć.x88ed41108574cac.jpeg

  Czytaj więcej
 • Czas przedstawić pierwszą rodzinę której zamierzamy pomóc 🤗

  Pani Weronika (66 lat) jest samotną, schorowaną osobą, która potrzebuje wsparcia. Pani Weronika nigdy nie miała łatwego życia, od początku zajmowała się swoją chorą mamą a wszystkie trudne chwile odbiły się na jej zdrowiu psychicznym. Pani Weronika musi być pod stałą opieką psychiatry. W obecnej chwili utrzymuje się z emerytury, która przeznaczona jest na podstawowe opłaty i leki.

  Podstawowe potrzeby Pani Weroniki to łóżko bo aktualnie śpi ona na podłodze na cienkim materacu. Kolejnym priorytetem jest żywność długoterminowa oraz środki czystości pozwoli to odciążyć jej budżet domowy.

  Dodatkowymi rzeczami jakie chciała by dostać Pani Weronika to Kurtka Zimowa w rozmiarze XL (158cm) a do kompletu na pewno przydadzą się jej również Kozaki / Buty zimowe rozmiar 38.

  Dodatkowo wiemy że Pani Weronika lubi czytać powieści Konrada Korzeniowskiego

  ⭐️Razem możemy jej pomóc⭐️

  pd7dc1ecc789aa3d.jpeg

  Czytaj więcej
 • Chcielibyśmy Was poinformować że wystartowało wydarzenie Koncertu Szlachetnej Paczki na PW 2020

  W tym roku wystąpi zespół Stach Bukowski

  Tegoroczna edycja koncertu będzie przeprowadzona wyłącznie w formie zdalnej, na platformie Facebook

  Więcej informacji znajdziecie tutaj

  uc271d57d9b17284.jpeg

  Czytaj więcej
 • Chcielibyśmy zachęcić Was do udziału w Grudniowym Biegu PW. Uczestnicy biegu wspierają naszą zbiórkę. Więcej informacji na wydarzeniu na FB.d46683951d4aa52d.jpeg


  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szlachetna Paczka z PW 2020


Już po raz siódmy Społeczność Akademicka Politechniki Warszawskiej łączy się, żeby pomóc rodzinom z całej Polski! 


Z każdym rokiem nie zatrzymujemy się i działamy wspólnie. Tym razem organizujemy naszą zbiórkę w formie online. Zebrane pieniądze w pełni przeznaczymy na potrzebujące rodziny ze Szlachetnej Paczki. 

Zbieramy również najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak: żywność długoterminowa, środki czystości, słodycze, materiały szkolne w Domach Studenckich oraz w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Szukaj naszych świątecznych kartonów na dary!


Śledź nasze wydarzenia na facebooku, planujemy wiele niespodzianek, które wprowadzą Was w świąteczny nastrój i zachęcą, żeby pomóc.


W tym roku po raz kolejny organizujemy charytatywny koncert online, tym razem wystąpi Stach Bukowski!


Łączmy się, żeby pomagać! Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 332

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

877 688 zrzutek

i zebrali

805 896 769 zł

A ty na co dziś zbierasz?