id: ufej6k

KOŁO ratunkowe do KOŁObrzegu

KOŁO ratunkowe do KOŁObrzegu

5 048 zł 
z 7 000 zł
72%
zakończona 05.05.2022r
46 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

KOŁO ratunkowe do KOŁObrzegu- skąd w ogóle ta nazwa? Poniżej postaramy się opisać kim jesteśmy, co robimy na co dzień i dlaczego zwracamy się z prośbą o wsparcie!


LSO w Cmolasie to młodzież, która chce od życia czegoś więcej i każdego dnia pokazuje swoim rówieśnikom, że w dzisiejszym świecie da się żyć inaczej- z wartościami. Codzienne życie i obowiązki, w tym szkołę i studia łączymy ze służbą w Kościele i dla parafii pod okiem ks. Rafała Wesołowskiego. Jako ministranci i lektorzy angażujemy się w obstawę liturgiczną wszystkich uroczystości oraz organizując rożnego rodzaju akcje i wydarzenia. Poświęcamy swój wolny czas także na opiekę i prowadzenie spotkań dla młodszych kolegów z parafii, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w LSO.  Poza tym jesteśmy grupą młodych ludzi w wieku 15-20 lat, których łączy pasja do gry w piłkę oraz cotygodniowe treningi, dzięki którym stajemy się coraz lepszą drużyną, uzyskując mniejsze lub większe sukcesy. Dzięki LSO jesteśmy grupą przyjaciół, którzy na sobie polegają i zawsze mogą liczyć na wzajemne wsparcie. 


Każdego roku bierzemy udział w organizowanych przez Liturgiczną Służbę Ołtarza Diecezji Rzeszowskiej Mistrzostwach. Jako drużyna obroniliśmy tytuł Mistrzów diecezji i drugi raz z rzędu wygraliśmy diecezjalny turniej w piłkę halową. Tym samym zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw w Kołobrzegu, które odbędą się w dniach 27-28 czerwca bieżącego roku i mamy możliwość wystąpienia na Turnieju jako reprezentacja diecezji!


Cieszymy się z kolejnego sukcesu naszej drużyny i nie chcemy zmarnować okazji ale właśnie tutaj pojawił się problem. Dlaczego?


Ubiegłoroczne Mistrzostwa ogólnopolskie odbyły się w Rzeszowie więc udział nie sprawił nam żadnych problemów, w tym roku sytuacja się zmieniła. 

Z Cmolasu (gdzie mieszkamy) do Kołobrzegu trochę daleko i niestety okropnie drogo.

Podjęliśmy już różne starania o pomoc i przez cały rok z księdzem opiekunem i we współpracy z innymi grupami działającymi w parafii organizujemy różnego rodzaju akcje, dzięki którym posiadamy niewielkie środki finansowe, część została wykorzystana na udział i transport na eliminacje diecezjalne.  Mamy masę pomysłów na nowe jak cegiełki, kiermasze, ale to wciąż za mało, koszty przerastają nasze możliwości finansowe. 

 

Cały czas szukamy pomocy, bez której nasz wyjazd nie dojdzie do skutku- stąd nasza zrzutka.

Mamy ogromną nadzieję, że z Waszą pomocą, z pomocą wszystkich ludzi dobrej woli uda nam się spełnić marzenia i wziąć udział w Turnieju w Kołobrzegu, a tym samym godnie reprezentować parafię i Diecezję Rzeszowską na takim ważnym wydarzeniu! Będzie to dla nas także odskocznia od codziennych obowiązków i podziękowanie za dotychczasową służbę na rzecz parafii. 

Jeśli jesteś człowiekiem dobrego serca, pomóż nam w zorganizowaniu wyjazdu!

Dla nas liczy się każda złotówka! 

Bóg zapłać/ Dziękujemy ☺️

LSO w Cmolasie


Według wstępnego kosztorysu:

Wpisowe to 400 zł od drużyny

Nocleg i wyżywienie 180-265 zł za osobę- w zależności od wybranej opcji, pełen skład drużyny to 12 zawodników, opiekun LSO, trener oraz kierowca busa czyli łącznie 15 osób co łącznie daje koszt 2700-3975 zł 

Bus- 4000-6000 zł (transport Cmolas-Kołobrzeg-Cmolas oraz poruszanie się po Kołobrzegu i okolicy celem dojazdu do bazyliki na Msze św. oraz wskazany przez organizatora obiekt sportowy- boisko typu orlik)

Do tego ubezpieczenie, wyżywienie w czasie przejazdu oraz napoje dla uczestników.


Łączny koszt pobytu to: 9100-12375 zł


Przekazujemy link do strony diecezjalnej oraz innych portali potwierdzającej nasze zwycięstwo:

https://lso.rzeszow.pl/wyniki-xxvi-mistrzostw-lso-w-kat-lektor-starszy/

https://www.ekai.pl/rzeszow-finaly-26-mistrzostw-lso-w-pilce-noznej/


Link do mistrzostw:

https://www.facebook.com/Mistrzostwa-Polski-LSO-109845334583316


https://www.ministranci.pl/O-nas/Nasze-projekty/Mistrzostwa-Polski-LSO-w-Pilce-Noznej-Halowej-o-Puchar-KnC/Kolobrzeg-2022/Regulamin-XVII-Mistrzostw-Polski-LSO-w-Pilce-Noznej-o-Puchar-KnC


Link do naszych stron:

https://www.facebook.com/LSO-Cmolas-107836741138368/


https://m.facebook.com/mlodziwparafii/

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 46

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MK
Monika
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
EP
E. P.
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
1 200 zł
PI
Adrian M.
300 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

862 829 zrzutek

i zebrali

758 650 876 zł

A ty na co dziś zbierasz?