id: ugbmah

W ludzkich sercach siła - pomóżmy Mateuszowi Wojciechowskiemu w przeszczepie nerki

W ludzkich sercach siła - pomóżmy Mateuszowi Wojciechowskiemu w przeszczepie nerki

Nasi użytkownicy założyli 1 189 002 zrzutki i zebrali 1 252 477 692 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Przed Moim mężem - Mateuszem Wojciechowskim jeszcze długa droga leczenia prowadząca do zdrowia - godziny spędzone na dializach w stacjach dializ , ciągłe badania , zmiany cewnika , ciężki czas po długo trwałych dializach oraz ogromne wydatki związane z leczeniem i opieką.


Dlatego w imieniu mojego męża proszę Was o pomoc w zbieraniu środków na dalsze leczenie i możliwy szybszy przeszczep . Wasza pomoc i wsparcie to dla mojego męża szansa na odzyskanie zdrowia i szansa na powrót do rodzinnego spokojnego życia .


i74283ed78c7567d.jpeg

Wszystko układało się dobrze rodzina- dom- dzieci - praca -szczęście- miłość i nagle BOM upadek na zdrowiu jedynego żywiciela rodziny . Diagnoza choroby męża przekreśliła szczęśliwe, spokojne życie rodzinne . Mateusz usłyszał diagnozę schyłkowa niewydolność nerek - dializy - przeszczep nerki . Jest dializowany 3 razy w tygodniu , nic nie może robić- dźwigać itp. z bardzo pracowitego człowieka stał się inwalidą który jest zdany na swoja rodzinę. 

 

Dializa ratuje mu życie ale jest bardzo uciążliwa i praktycznie jest nie możliwe normalne funkcjonowanie , ponieważ bez dializ może pogorszyć się jeszcze bardziej zdrowie co prowadziło by do śmierci. Jedynym ratunkiem jest przeszczep nerki , a to wiadomo jest ciężki etap do pokonania , ale mamy nadzieje że marzenia się spełniają .


Jestem młodym Mężem /ojcem i  nie wyobrażam sobie że zostawię moja rodzinne na pastwę losu muszę dobiec do celu. Mimo że jestem pod stałą opieką lekarzy specjalistów i stacji dializ nie gwarantuje mi 100 % poprawy zdrowia i regeneracji nerek , ratuje tylko przeszczep . Jestem zapisany w kolejce czekajacych na pszczeszczep ale kolejka jest bardzo długa , może przy pomocy pieniażków udało by sie zorganizowac go nawet za granicą. Rodzina jest gotowa na pomoc wsparcie  finansowe , powiem szczerze za ich namową postanowiłem poprosić o pomoc stwierdzając ze w ludzkich sercach siła .

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 136

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków