id: ugw9cs

Nagranie i wydanie płyty zespołu POLA

Nagranie i wydanie płyty zespołu POLA

6 569 zł 
z 6 000 zł
109%
zakończona 02.10.2021r
82 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dzień dobry.

Nazywamy się POLA i zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie, byśmy mogli nagrać i wydać nasz debiutancki album. Jesteśmy dwójką ludzi z ogromną pasją, a muzyka którą tworzymy daje nam niesamowitą energię, dlatego bardzo marzy nam się wydanie płyty byśmy mogli podzielić się z Państwem naszym dokonaniami.


Zespół POLA tworzą Zofia Olszewska i Piotr Komosiński. Zofia odpowiedzialna za teksty oraz delikatne dźwięki pianina oraz Piotr, który tworzy basową podporę do opowiadanych historii w utworach. Naszej muzyki nie chcemy przypisywać do żadnych gatunków muzycznych ani dużo o niej mówić, trzeba jej wysłuchać i poczuć na swój sposób, wsłuchać się w tekst, który ma wiele znaczeń zależnych od nastroju odbiorcy. Płyta będzie zawierała 13 piosenek, 13 historii, które tworzą jedno opowiadanie.


Zofia Olszewska od 2010 roku pracuję pod pseudonimem Zofia Analog. Na co dzień fotograf.

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych w Torunia na kierunku Edukacja Artystyczna, który ukończyła w 2015 roku.

W latach 2007-2013 trębaczka w Orkiestrze Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego w Pograniczu, Ośrodku Sztuk, Kultur, Narodów w Sejnach. W odnalezieniu swojej drogi muzycznej szukała pomocy u polskiej piosenkarki Olgi Szwajgier.

Od 9 lat komponuję muzykę i piszę teksty.

Inspiracje czerpie z kobiecości, ludowości, obrzędów religijnych oraz poezji Czesława Miłosza. Przemijanie i „rytuały przejścia”, rodzina oraz wielokulturowość są najważniejszym elementem jej twórczości.Piotr Komosiński to basista, który nie stroni od wydobywania dźwięków również z innych instrumentów. W swojej prawie 30 letniej przygodzie z muzyką występował w wielu zespołach między innymi, Potty Umbrella, Hotel Kosmos, Ex Usu czy ostatnio Die Perspektive. Ma na koncie wiele koncertów, które miały miejsce w różnych zakątkach świata. Grał trasy koncertowe w Polsce, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii i innych krajach w Europie.

Z wykształcenia fotograf co sprawia, że muzyka, którą tworzy staje się bardzo obrazowa. Założyciel grupy fotograficznej B1 z którą wystawia swoje prace w galeriach na terenie całej Polski.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 82

KI
Kamil i Monika
500 zł
MU
Hania i Jarek
500 zł
MC
Marcin Chlipalski
300 zł
KC
Kurt Cobain
299 zł
MK
Magda K
200 zł
AS
Anna Stanek
200 zł
MN
Malgorzata Nielepiec
200 zł
MU
Lilson
150 zł
KG
Krzysztof Gałązka
150 zł
 
Dane ukryte
130 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 300 zł i więcej
Fotografie.

Obydwoje jesteśmy fotografami dlatego postanowiliśmy, że dla pierwszych 10 osób, które wpłacą 300 zł. lub więcej, wyślemy w prezencie wybrane przez nas nasze fotografie.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 8 z 10)

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Płyta plus fotografia

Dla trzech osób, które wpłacą największą kwotę wyślemy w prezencie naszą płytę ze specjalną dedykacją a do płyty dołączymy również fotografie.

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

755 259 zrzutek

i zebrali

547 207 593 zł

A ty na co dziś zbierasz?