id: ugwhpg

Na rehabilitację i farmakoterapię

Na rehabilitację i farmakoterapię

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 363 zrzutki i zebrali 1 163 321 719 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Proszę, nie przechodź obojętnie.

Łucja urodziła się 16 stycznia 2018 roku z HRHS - wadą sinicza (zespół niedorozwoju prawej części serca, przełożenie wielkich pni tętniczych, atrezja zastawki trójdzielnej, ubytek przegrody międzykomorowej, hypoplazja łuku aorty z koarktacja aorty), chorobami układu krążenia i nieprawidłowościami neurologicznymi. Zaraz po porodzie została przetransportowana do GCZD w Katowicach celem leczenia operacyjnego. Obecnie jest po trzech etapach operacji serduszka. 

Pierwszy etap odbył się 24 stycznia 2018 roku (operacją Norwooda). Drugi etap miał miejsce 19 września 2018 roku (operacja Glenna z implantacją stentu i balonoplastyką). Po długim utrzymywaniu się obrzęku górnej połowy ciała wykonano zabieg cewnikowania serca, który po kilku miesiącach powtórzono w celu diagnostyczno-interwencyjnym. Trzeci etap odbył się 8 stycznia 2020 roku (operacja Fontana). W 7 dobie pooperacyjnej zaobserwowano cechy niedowładu prawostronnego. Na podstawie wykonanych badań rozpoznano udar niedokrwienny. 

Aby pomóc naszej córeczce musimy zapewnić jej nieprzerwaną opiekę wielu lekarzy specjalistów, a przede wszystkim opiekę fizjoterapeuty. Niezbędna jest także farmakoterapia, jak i zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego. 

Każda Państwa pomoc realnie wpłynie na poprawę zdrowia naszej Łucji, za co z całych serc pragniemy Państwu podziękować. 

Wdzięczni za poświęcony czas,rodzice Łucji.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

DG
Dominika Gliwka
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!