id: uh8u95

Na organizację konwentów dla pasjonatów historii w Warszawie i Krakowie

Na organizację konwentów dla pasjonatów historii w Warszawie i Krakowie

Nasi użytkownicy założyli 1 188 131 zrzutek i zebrali 1 250 572 531 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Jesteśmy grupą studentów, uczniów, nauczycieli, ale przede wszystkim pasjonatów historii! Tworzymy zgraną społeczność ambitnych ludzi, których połączyła pasja do tej ciekawej, inspirującej i otwierającej oczy na świat nauki, jaką jest właśnie historia. 


Tworzymy projekt, którego celem jest popularyzacja historii jako nauki w przystępny dla każdego sposób. Naszą nadrzędną wartością przy tworzeniu tego projektu jest przede wszystkim merytoryka i zgodność z faktami historycznymi przedstawianych przez nas informacji. Mimo tego, że jesteśmy młodzi stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm naszych działań.


Do tej pory nasza działalność w głównej mierze polegała na działaniu w social mediach, poprzez publikowane postów historycznych, ankiet, relacji czy prowadzeniu dyskusji na rozmaite tematy historyczne w formie online. Naszym głównym celem i marzeniem, do którego dążymy jest zorganizowanie wydarzenia, które będzie zrzeszało wszystkich ludzi, interesujących się historią. 


Planujemy zorganizowanie wydarzenia, które nosi nazwę DZIEJOKON. Podczas tego wydarzenia planujemy zorganizować warsztaty z rekonstruktorami, panele dyskusyjne z naukowcami, panele o zawodach związanych z historią oraz warsztaty z historii eksperymentalnej. Nie zapominamy także o młodych ludziach, wkraczających w naukowy świat tej pięknej dziedziny! Zaplanowaliśmy także wywiady z olimpijczykami ze szkół średnich i podstawowych, dzięki którym młodzi ludzie podczas wydarzenia będą mogli zaczerpnąć inspiracji i motywacji do wzięcia udziału w Olimpiadzie Historycznej, Olimpiadzie Historycznej Juniorów i innych ogólnopolskich olimpiadach!


Niestety jesteśmy bardzo młodzi i mimo naszych ambicji, koszty związane z organizacją tego wydarzenia w dwóch miejscach w Polsce ( Kraków i Warszawa) są bardzo duże i nie jesteśmy w stanie pokryć ich w całości z "własnej kieszeni". Do opłacenia jest wynajem godnego lokalu dla kilkudziesięciu osób, zapewnienie poczęstunku wszystkim biorącym udział w wydarzeniu, plakaty promocyjne oraz upominki i gadżety dla biorących udział w warsztatach. 


Dlatego zwracamy się z prośbą o dołożenie symbolicznej "cegiełki" na organizację tego wydarzenia. Chcemy spełnić swoje marzenia, związane z popularyzacją historii oraz zarażaniem innych naszą pasją! 


Bez Waszej pomocy może się to nie udać, dlatego będziemy wdzięczni za okazanie nam wsparcia w zrzutce!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

ON
Oskar Niebylski-Adamiak
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MP
Marianna Pawłowska
100 zł
PP
Piotr Poranek
1 zł
LE
Lena
50 zł
BO
Boro
10 zł
MD
Mamuśka
100 zł
AR
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!