id: uhasw3

Dla Belli porzuconej w lesie

Dla Belli porzuconej w lesie

Nasi użytkownicy założyli 1 146 210 zrzutek i zebrali 1 193 926 028 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Gdy 15 marca odebrałam telefon od leśniczego o porzuconej suni w lesie, nie wahałam się ani chwili. Była przy składzie drewna, sama, przestraszona, a jej oczy mówiły więcej niż słowa. To był moment, w którym zrozumiałam, że nie mogę przejść obok niej obojętnie. Leśniczy prosił, bym pomogła, mając nadzieję uniknąć dla niej losu schroniskowego życia. Bez wahania zgodziłam się pomóc. Ta sunia, którą nazwałam Bella, nie miała nikogo oprócz nas - ludzi o dobrych sercach, gotowych podać pomocną dłoń.

EcoueIu3U2XXLj73.jpgpcJJ6J4S4DFyZZHx.jpgPo pierwszych chwilach spędzonych razem, po kąpieli i karmieniu, stało się jasne, że droga Belli do pełnego zdrowia będzie długa i wymagająca. Jej sterylizacja, szczepienia, odrobaczenie i zabezpieczenie przed pasożytami zewnętrznymi są naszym priorytetem. Jednak to, co równie ważne, to zapewnienie jej poczucia bezpieczeństwa, miłości i spokoju - rzeczy, które prawdopodobnie są jej obce.


Bella teraz mieszka ze mną w domu tymczasowym. Dzięki temu ma szansę nauczyć się, co to znaczy być częścią rodziny, czego nauczymy ją przed znalezieniem jej wiecznego domu. Aby jednak mogła przejść przez ten proces, potrzebuje Twojej pomocy.r94IeJpw67n0DTiP.jpg


Każda wpłata, niezależnie od wielkości, zbliża Bellę do lepszego życia. Twoje wsparcie pomoże pokryć koszty jej leczenia i opieki, nowego legowiska, wysokiej jakości karmy, a w przyszłości - socjalizacji i przygotowania do adopcji. To Ty możesz pomóc napisać dla Belli nowy, szczęśliwszy rozdział.

DGPDJ847lTahG0LE.jpgVGLwZIulQ2Q9g9lO.jpgZachęcam Cię do wsparcia n zbiórki dla Belli. Niech Twoja dobroć pomoże jej zapomnieć o przeszłości pełnej smutku i strachu. Każdy gest wsparcia, każda wpłata, to krok w stronę lepszego jutra dla Belli.


W imieniu Belli - dziękuję. Razem możemy więcej, a Twoja pomoc jest dla nas bezcenna.


Pokażmy Belli, że świat jest pełen dobroci i miłości. Wspólnie możemy jej to udowodnić. Dziękuję!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 12

KM
Katarzyna M
34 zł
NT
Natalia Tomalak
20 zł
OP
olga
5 zł
KP
Krzysztof
20 zł
AG
Agnieszka
MO
Monsuc
10 zł
WB
Weronika Bzdziak
20 zł
AS
Aneta S
100 zł
AN
Ania
50 zł
JO
Joanna
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!