id: uhjjm2

Realna i Prawdziwa Pomoc dla Ukrainy

Realna i Prawdziwa Pomoc dla Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 189 053 zrzutki i zebrali 1 252 579 976 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry, 

Otwieram moją pierwszą zrzutkę w imieniu pomocy humanitarnej dla Ukrainy. Dotychczas przekroczyłem granicę już dziewięć razy, a to co tam widziałem wielokrotnie spędzało mi sen z powiek. Najdalej dojechałem około 20 km od rosyjskiej granicy. Wszystkie swoje wyjazdy finansuję sam , które jest coraz droższe, artykuły, od tych pierwszej potrzeby, do tych specjalistycznych. 


Pomagam żołnierzom, którzy przelewają krew broniąc swojej ojczyzny. Szpitalom, których personel nie domaga przez brak snu i podstawowego wyposażenia. Obywatelom, którzy znaleźli się w sytuacji bez wyjścia, często również bez funduszy na zakup żywności. Nie zapominając o najmniejszych-zwierzętach, które jak dzieci, nie rozumieją sytuacji, w której się znalazły. 


W trakcie jednej z misji , jak je nazywam, zepsuło mi się auto, które wróciło na lawecie. Koszt wyniósł mnie prawie 2000 złotych z (okolice Rzeszowa). Na miejscu miałem szczęście, znalazło się drugie auto, na które się przesiadłem i tak do zeszłego wtorku goniłem. Aktualnie moje fundusze nie są wystarczające by samemu zakupić niezbędne artykuły oraz opłacić paliwo na moje misje. Mimo wszystko, nie poddaje się! Nie tracę nadziei, bo wiem, że tam czekają ludzie i zwierzęta, którzy na mnie liczą. 


Nie jeżdżę do Lwowa czy w okolice polskiej granicy. Jeżdżę tam, gdzie nikt się nie zapuszcza w obawie o swoje życie, czytaj: Charków, Ochtyrka,Triastaniec, Obwód Doniecki.


Zwracam się do Państwa z prośba o wpłaty. Zdaję sobie sprawę, że temat wojny w Ukrainie już się ludziom przejadł, ale ci ludzie tam są i potrzebują naszej pomocy. 


Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuję.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
40 zł
UR
Urszula Rakoczy
50 zł
KL
Magda Lena
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!