id: uj4bfg

Na rehabilitację Poli ❤️

Na rehabilitację Poli ❤️

Nasi użytkownicy założyli 1 152 734 zrzutki i zebrali 1 197 943 390 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2


 • Pola dzięki uzyskanemu wsparciu dzielnie walczy podczas intensywnej rehabilitacji ☺️❤️ Wspólnymi siłami uzbieraliśmy kwotę, która pozwala na sfinansowanie jej specjalistycznej fizjoterapii przez okres trzech miesięcy za co z całego serca jeszcze raz DZIĘKUJEMY! ❤️🙏

  Rehabilitacja ruchowa odgrywa bardzo ważną rolę w leczeniu dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Odpowiednio ukierunkowana zapewnia dziecku możliwie jak najlepsze funkcjonowanie na danym etapie rozwoju, jak i w przyszłości. Dlatego ważne jest, aby usprawnianie Poli było długofalowe.

  8000 złotych to ogromna kwota, która pozwala dziewczynce i jej rodzicom na podjęcie wzmożonej walki o sprawniejsze funkcjonowanie. Każdy, nawet niewielki, postęp daję wiarę i nadzieję na dalsze sukcesy ❤️

  Udało się już uzbierać 380 złotych ponad założoną kwotę. To prawie pięć dodatkowych spotkań u specjalisty ☺️❤️ Marzymy o tym żeby było ich jak najwiecej, co pozwoli w maksymalnym stopniu rozwinąć możliwości Poli. Dlatego nie przerywamy zbiórki, a zrzutka nadal trwa‼️Zachęcamy wszystkich, dla których los tej kruszynki nie jest obojętny do wsparcia w postaci dowolnych wpłat oraz udostępnień❤️☺️

  Z całego serca dziękujemy. Pamiętajcie, że dobro wraca!

  Link do zrzutki:
  https://www.zrzutka.pl/z/rehabilitacjapoli

  Zespół Concilio 💙

  image  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

ZBIERAMY NA REHABILITACJĘ POLI! ❤️


Pomóżcie nam w tej nierównej walce o zdrowie niewinnego dziecka‼️


Dziewczynka ma prawie 12 miesięcy. Urodziła się w 28 tygodniu ciąży z obciążonym wywiadem rozwojowym (ciąża bliźniacza, wcześniactwo, niewydolność oddechowa, rozmiękanie istoty białej w mózgu, retinopatia noworodka). Od momentu urodzenia pozostaje pod opieką neonatologa i neurologa. Z dokumentacji medycznej z dnia 17 września 2020 r. wynika, że Pola cierpi na ciężkie i nieodwracalne upośledzenie i nieuleczalną chorobę zagrażającą życiu, które powstały w prenatalnym okresie rozwoju dziecka lub w czasie porodu. 


Diagnoza lekarska z 19 maja 2021 r. wskazuje na niepełnosprawność – Mózgowe Porażenie Dziecięce (MPDz). Rozwój ruchowy Poli przebiega ze znacznym opóźnieniem. Dziewczynka nie siedzi samodzielnie, nie potrafi utrzymać i chwytać włożonych do rączki zabawek i przedmiotów. Zaobserwowano również silną hipertonię (napięcie mięśni w kończynach górnych i dolnych). Zaburzone są wszystkie procesy motoryczne, dlatego dziewczynka koniecznie wymaga intensywnej stymulacji w tym zakresie. 


Rodzice Poli dzielnie stawiają czoła codziennym wyzwaniom i walczą po stracie jednego dziecka o los ich małej wojowniczki. Ich starsza córka o imieniu Lena ma 6 lat. Od momentu diagnozy w 2018 r. (całościowe zaburzenie rozwoju – ASD) jest podopieczną naszej terapeutycznej placówki. Od tamtej pory poczyniła znaczące postępy we wszystkich sferach rozwojowych, co niezmiernie cieszy nasze serca, a przede wszystkim jej rodziców. 


Chcemy, żeby ich serca radowały się również z powodu rozwoju ich młodszej córeczki‼️


W naszej placówce cały zespół dokłada wszelkich starań, by szczególnie wesprzeć tę rodzinę w tym trudnym dla nich czasie. Mogą oni liczyć zarówno na wsparcie psychologiczne, pedagogiczne, logopedyczne, jak i mentalne. W opinii lekarza dziewczynka wymaga stałej opieki specjalistycznej i intensywnej rehabilitacji przez dłuższy okres. Fizjoterapia refundowana przez Państwo nie jest dla niej wystarczająca. Dlatego jako cały zespół terapeutów, psychologów, pedagogów wspólnie zdecydowaliśmy o zorganizowaniu rehabilitacji dla Poli. 


Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/z/rehabilitacjapoli 


Z całego serduszka chcemy pomóc dziewczynce, dlatego wsparcie finansowe uzyskane w ramach zbiórki pozwoli nam zaspokoić jej podstawowe potrzeby, bez których jej prawidłowe funkcjonowanie jest niemożliwe lub bardzo utrudnione. 


Zachęcamy wszystkich do wsparcia dziewczynki i jej rodziny poprzez wpłacanie jakiejkolwiek kwoty na zrzutkę. Pieniądze zostaną w stu procentach przekazane na sfinansowanie rehabilitacji Poli. 


Pomagając innym, pomagasz też sobie ❤️


Wpłacając dowolną kwotę:

Masz bezpośredni wpływ na rehablitację dziewczynki 

Przeciwdziałasz wykluczeniu ze społeczeństwa dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym 

Dajesz szansę Poli i jej rodzinie na lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym 

Czynisz dobro 


RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! ❤️


Z góry bardzo dziękujemy za wpłaty i okazane serduszko  


Zespół TPP Concilio

Iława

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 111

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!