id: uj4gre

Pomoc dla uchodźców wojennych z Ukrainy przebywających na terenie gminy Nasielsk

Pomoc dla uchodźców wojennych z Ukrainy przebywających na terenie gminy Nasielsk

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
4 552 zł 
z 10 000
45%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 958 zrzutek i zebrali 882 187 317 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani mieszkańcy gminy Nasielsk, drodzy przyjaciele oraz osoby gotowe do niesienia pomocy!


Wielokrotnie przekonaliśmy się, że można liczyć na Wasze dobre i pełne empatii serce. Niestety nadszedł czas, w którym kolejny raz prosimy o Wasze wsparcie!


Na terenie gminy Nasielsk przebywają rodziny, które uciekły z objętej wojną Ukrainy. Ratowały siebie i swoje dzieci przed bombami, wybuchami oraz agresją rosyjskich wojsk. Pokonały setki kilometrów by znaleźć się w miejscu, gdzie panuje spokój i bezpieczeństwo. Dzięki ogromnemu wsparciu mieszkańców, na terenie gminy Nasielsk schronienie odnajduje coraz więcej rodzin.


W gminie Nasielsk prowadzone są zbiórki żywności, artykułów chemicznych, środków opatrunkowych, koców, pościeli itp. Osoby, które przyjęły uchodźców pod swój dach, również proszą o artykuły pierwszej potrzeby, tak by zapewnić swoim lokatorom jak najlepsze warunki bytowe.


Dlatego też, na prośbę Burmistrza Nasielska Bogdana Ruszkowskiego, w porozumieniu z Urzędem Miejskim w Nasielsku uruchamiamy zbiórkę środków na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla rodzin uciekających z ogarniętych wojną terenów. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane Gminie Nasielsk, a następnie racjonalnie rozdysponowane uchodźcom przebywającym na terenie naszej gminy - według najpilniejszych potrzeb jakie cudzoziemcy zgłosili do Urzędu Miejskiego w Nasielsku.


Bądźmy solidarni z Ukrainą!

 


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!