id: ujdfyk

Szkoła w Gambii! Uruchomienie własnego ujęcia wody i urządzenie łazienek w gambijskiej szkole "Edma Basic School"

Szkoła w Gambii! Uruchomienie własnego ujęcia wody i urządzenie łazienek w gambijskiej szkole "Edma Basic School"

Nasi użytkownicy założyli 1 145 784 zrzutki i zebrali 1 192 944 912 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Podróże mają nas zwykle bawić, dostarczać rozrywki i kształcić. Potrafią one także otworzyć oczy na fakt, że są miejsca na świecie, które wciąż potrzebują wsparcia, ale pomoc dociera tam rzadziej niż gdziekolwiek indziej (lub wcale), a lokalni działacze nie są w stanie sami sprostać potrzebom.


Jednym z takich miejsc jest szkoła EDMA BASIC SCHOOL w Gambii, dla której po raz kolejny zdecydowaliśmy się jako Grupa Delovery wspólnie z Cicha 23 Event Pleace zorganizować pomoc!


Aktualnie w szkole uczy się 245 wspaniałych dzieciaków, których pragnieniem jest zdobywać wiedzę. Wspieramy to miejsce od 2016 roku i z ogromną satysfakcją przyglądamy się, jak dzięki naszej pomocy uczniowie otrzymują najbardziej potrzebną im moc i narzędzie - edukację!


Szkołę prowadzi Fatou, a dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu sieroty i dzieci z biednych domów mają szansę na rozwój.


Jakie są aktualnie największe prośby i potrzeby szkoły? Przede wszystkim te dotyczące montażu pompy wody - własne ujęcie pomoże zredukować ogromne koszty przekraczające możliwości. Konieczna jest także realizacja 4 łazienek i zakup ławek szkolnych i krzeseł. Brakuje też pomocy dydaktycznych i wyposażenia. Chcemy pomóc lokalnej szkole stworzyć tym dzieciakom jak najlepsze warunki, dzięki którym będą mogły się uczyć, realizować swoje pasje i zbudować swoją przyszłość, ale sami nie damy rady odpowiedzieć na wszystkie ich potrzeby - dlatego jeśli chcecie pomóc nam pomagać i dołożyć swoją cegiełkę, zachęcamy do wsparcia tej zrzutki! Środki na niej zgromadzone wesprą realizację w/w celów, a w przypadku przekroczenia jej limitu, dodatkowa kwota zostanie przeznaczona na środki medyczne i szkolenie z zakresu pierwszej pomocy dla dzieciaków.


Po naszej stronie pozostaje także bezpośrednia pomoc na miejscu, a nasz wyjazd jest nastawiony w całości na zrealizowanie planu. Jego termin to 3-17 marca 2023. Wierzymy, że do tego czasu razem z Wami uda się zrealizować wszystkie założenia. Pełne ręce (i każda, nawet drobna wpłata) na pokład! ❤️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 52

SM
Sławek Michalski
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KW
Krzysztof Wojtacha
200 zł
AC
Adam Chobot
50 zł
WU
Wojtek
50 zł
KG
Kimura G.
2 500 zł
AM
Zespół Art Melody
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków