id: ujn4t6

Pomóż mi! Dobrze Słyszeć Świat.

Pomóż mi! Dobrze Słyszeć Świat.

Nasi użytkownicy założyli 1 181 081 zrzutek i zebrali 1 235 103 305 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W imieniu naszej córki Aurelii jak i również naszym, składamy gorące podziękowania dla wszystkich osób, które zaangażowały się w akcję zbierania pieniędzy na aparat słuchowy dla naszego dziecka. Informacja o problemach zdrowotnych naszej córki przekazywana była szeroko, wiele osób szukało szybkiej i skutecznej pomocy. W czasie trwania zbiórki wydarzyła się sytuacja wręcz nieprawdopodobna przy udziale Pana Łukasza Litewki, sosnowieckiego radnego oraz firmy Audiofon, aparat słuchowy został Aurelii zasponsorowany. Ogrom otrzymanego bezinteresownie dobra przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Aurelka jest już po pierwszych "przymiarkach" aparatu i dostosowaniu go do jej indywidualnych potrzeb. Przed nami otwiera się kolejny etap w który Aurelka wchodzi śmielej, jednak dalej wymaga ogromnego wsparcia.

Jak Państwo wiecie, z opisu zbiórki Aurelia jest dzieckiem wymagającym stałej opieki zdrowotnej. Zgromadzone przez Państwa fundusze zostaną zatem przeznaczone na dalszą wieloletnią rehabilitację słuchu, diagnostykę laryngologiczną córki, kontrolne badania słuchu oraz utrzymanie aparatu czy zakup baterii, bo jedna bateria wystarcza na 7 dni działania. To dzięki Państwu mamy te możliwości. 

Mamy nadzieję, że dobro, które okazaliście, wróci do Państwa że zdwojoną siłą. Dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz solidarności międzyludzkiej. 

Dziękujemy z całego serca♥️


Rodzice Aurelki Łucja i Adrian Iwańscy.


Dzień dobry,

Jesteśmy rodzicami 10- cio letniej Aurelki.Aurelka urodziła się jako wcześniak w 7 miesiącu.Na OIO-mie spędziła 3 miesiące w Katowicach - Ligocie w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka.W tym czasie lekarze wykryli u niej wadę serca ( przerwany przewód Boathalla gdzie krew przedostawała się do płuc).Po kilku tygodniach wykryto u niej kolejną wadę wzroku ,Retinopatię wcześniaczą czyli odlejanie się samoczynnie siatkówki oka.To już za nami.W obecnej sytuacji córka choruje na astmę oskrzelowo płucną.Jest pod opieką Pulmonologa.Codziennie przyjmuje leki oraz wziewy.Aurelka również na dzień dzisiejszy nosi okulary i kilka miesięcy temu wada wzroku pogorszyła się Aurelce.Okulista zmienił jej okulary na mocniejsze.W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się od Laryngologa,że córka nie słyszy na lewe ucho 50dB.Jeżeli córka nie będzie miała aparatu słuchowego to wada przejdzie na drugie ucho i będzie głuchoniema.Obecnie córka chodzi do IV klasy Szkoły Podstawowej nr 16 im."Związku Orła Białego" w Dąbrowie Górniczej.Nauka oraz przyswajanie wiedzy sprawia jej bardzo duży problem ponieważ nie słyszy na lewe ucho.Powoduje to u niej słabą koncentrację,brak skupienia,uwagi w czasie lekcji oraz rozstargnienie.Córka jest pod opieką Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej.Badania w toku.

W obecnej sytuacji koszt aparatu słuchowego wynosi 5500zł ( z czego dofinansowanie z funduszu wynosi 2000zł ).Nie stać nas na zakup aparatu ponieważ wykupujemy córce lekarstwa na astmę oraz Mamie Aurelki plus koszty mieszkania,które wynajmujemy.

Bardzo prosimy o udostępnianie oraz o drobne wpłaty.Każda złotówka się liczy.Z góry bardzo dziękujemy.Pozdrawiamy.

Rodzice Aurelki

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 73

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MD
Gośka
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MA
Małgorzata
50 zł
GK
Grzegorz Kubiczek
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków