id: uk6a99

Zima coraz bliżej! Wesprzyj Azyl dla zwierząt w Pleszewie

Zima coraz bliżej! Wesprzyj Azyl dla zwierząt w Pleszewie

1 335 zł 
z 5 000 zł
26%
zakończona 01.01.2021r
41 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zima zbliża się wielkimi krokami, jest to okres kiedy każda sekunda liczy się jeszcze bardziej zanim psiak przegra z minusową temperaturą. Jesteśmy wolontariuszami z azylu dla zwierząt w Pleszewie, mamy ograniczone środki finansowe, a mimo to chcemy pomagać jeszcze większej ilości psów. Pod naszą opiekę w ciągu roku trafia masa psów, od szczeniaków, aż po psy stare i mocno schorowane. Często zdarzają się zwierzaki, które potrzebują nagłej pomocy weterynaryjnej. Czasami pogryzione, niejednokrotnie walczące z chorobami wirusowymi, połamane. Są psy, które mają specjalne preferencje żywieniowe, chociażby szczeniaki. Staremu się karmić naszych podopiecznych karmą dobrej jakości, jeżeli pozwalają na to warunki finansowe psiaki również są wspomaganie witaminami i suplementami. Przedstawiamy kilka zdjęć, niektóre z nich są drastyczne, ale właśnie z tym mierzymy się na codzień - z okrucieństwem ludzi wobec zwierząt. Średnio co drugi pies, który trafia do azylu jest tak panicznie przestraszony, że boi się wychylić nos z budy. Załączone zdjęcia pokazują psiaki potrzebujące specjalnej pomocy. Na szczęście nie wszyscy nasi podopieczni jej potrzebują, losy pozostałych psiaków można obserwować na stronie azylu --> https://www.facebook.com/schroniskopleszew

Chcemy móc działać dalej i jeszcze prężniej, niestety bez wsparcia finansowego nie mamy zbyt dużego pola do działania.

Każdy pies, który trafia do pleszewskiego azylu jest traktowany indywidualnie. Psy, które są chore ZAWSZE trafiają pod opiekę najlepszych weterynarzy w okolicy, psy lękliwe są oswajane w tempie do niech dostosowanym, psy z problemami pokarmowymi są karmione według indywidualnych potrzeb, te które potrzebują nagłej kąpieli lub obcięcia trafiają do fryzjera aby zapobiec chorobom skórnym lub aby je skutecznie leczyć.

Psiaki trafiają wyłącznie do najlepszych domów, te które nie mają szansy na dom z równych powodów, np. wieku trafiają do hoteli lub innych miejsc gdzie będą mogły spokojnie doczekać ostatnich dni w lepszych warunkach niż schroniskowy boks.

Może zechcesz nam pomóc walczyć o ich lepsze jutro ?

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 41

NK
Natalia K
100 zł
A
Aleksandra
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Roma Łakomy
50 zł
BM
Bartek
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
ML
Magdalena Lutyńska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AS
Ania
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

751 503 zrzutki

i zebrali

541 183 633 zł

A ty na co dziś zbierasz?