id: uka9h4

Misja: ZDROWE CYCKI

Misja: ZDROWE CYCKI

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 066 974 zrzutki i zebrali 1 162 599 129 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dziewczyny, kobietki, baby i damy – chcą mieć zdrowe cycki a my je w tym wspieramy!

 

Witajcie! Nadchodzi eRAKobiet!


Stało się: popełniliśmy fundację! Jednak fundacja żeby była pożyteczna musi działać. A żeby działać musi mieć fundusze. Na co te fundusze?

·        Na bieżące opłaty – może nie każdy wie ale fundacja musi mieć księgowość. Jako że nikt z nas nie jest specjalistą w tym zakresie, zgłosiliśmy się do profesjonalistów. Biuro co prawda kasuje na razie symboliczną opłatę ale jednak koszt co miesiąc jest.

·        Na akt notarialny – Notariusz potraktował nas ulgowo, za co jesteśmy mu wdzięczni ale za akt fundacyjny trzeba było zapłacić, podobnie jak za wpis do KRSu, pieczątkę i kilka innych drobiazgów…

·        Na stronę internetową – aby dostarczać Wam aktualną i rzetelną wiedzę, informować o naszych przedsięwzięciach, zapraszać do współpracy i oferować pomoc, potrzebujemy najpopularniejszego źródła przekazu informacji, czyli internetu. Musimy więc wykupić domenę i stworzyć stronę internetową, która spełni oczekiwania i będzie nadążać za młodymi kobietami i ich partnerami.

·        Na realizację pomysłów - mamy plany ale do ich realizacji potrzebujemy Waszego finansowego wsparcia (szycie torebek na butelki do drenów dla pacjentów z oddziałów onkologii w Świdnicy i Wałbrzychu, zakup kolejnego fantoma do nauki samobadania, zabezpieczenie fantomów przed zniszczeniem specjalnym etui, wydruk materiałów edukacyjnych dla gabinetów ginekologicznych, badania USG dla kobiet, działania marketingowe szerzące wiedzę o naszej Fundacji i o pomocy którą niesiemy, materiały edukacyjne dla nastolatek, akcje edukacyjne w parkach, na basenach i w klubach młodzieżowych, Onko Cafe – miejsce wsparcia dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich).


Jeśli zgadzacie się z tym, że każda dziewczyna, kobieta – zwłaszcza młoda, pozornie tylko niezagrożona rakiem piersi – powinna wiedzieć kiedy i jak się badać, jeśli uważacie, że edukacja w zakresie higieny piersi powinna być powszechna i niezależna od wieku, jeśli macie w swoim otoczeniu kobiety – Mamy, siostry, przyjaciółki, narzeczone, żony - na których Wam zależy zwracamy się do Was: wesprzyjcie nas dowolną kwotą darowizny i koniecznie śledźcie nasze działania w mediach społecznościowych a już niebawem (dzięki Waszej pomocy) w witrynie internetowej.


Zespół Fundacj eRAKobiet

Ania, Sylwia, Kasia, Piotr, Kasia, Kasia, Gosia


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 39

NH
Nina Hutnik
120 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PR
Patrycja Rodak
50 zł
ŁI
Łinona
20 zł
MI
Ewa
100 zł
GM
Grażyna Maslowska
20 zł
MG
Marta G.
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!