Pomóż mi uwolnić się od raka. Chcę móc wychować moje córki! koniec za 9 dni ID: uks3e7

Pomóż mi uwolnić się od raka. Chcę móc wychować moje córki!

Zebrano 100 905 zł
z kwoty 100 000 zł

100 %

WPŁAĆ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

9 555
udostępnień

Nazywam się Justyna Dąbrowska, mam 39 lat, mieszkam w Strupinie k/Chełma. Jestem żoną i mamą trzech wspaniałych córek, najmłodsza ma zaledwie 4 lata. W styczniu zdiagnozowano u mnie raka złośliwego piersi, określonego jako bardzo agresywny, który szybko rośnie i tylko natychmiastowa terapia oraz kosztowne leczenie może sprawić, że będę zdrowa. Do marca muszę zebrać 100.000,00 zł na niezbędne leczenie, które nie jest refundowane.


Do niedawna myślałam, że ryzyko ciężkiej choroby mnie nie dotyczy. Zdrowo się odżywiałam, nie paliłam, uprawiałam sport i prowadziłam aktywny tryb życia. W mojej bliskiej i dalszej rodzinie nie występowały żadne choroby nowotworowe. Niestety bardzo się myliłam.

Pierwsze oznaki choroby (ropień z wyciekiem) pojawiły się już rok temu dlatego wykonywałam liczne badania diagnostyczne. Odwiedziłam kilku różnych lekarzy, którzy diagnozowali infekcje bakteryjną i leczyli mnie różnymi rodzajami antybiotyków. Przez minione dwanaście miesięcy żadna terapia nie przynosiła oczekiwanych efektów, a choroba bardzo się rozwinęła.

W styczniu zdiagnozowano u mnie raka złośliwego piersi. Koszt leczenia nierefundowanego 100.000 zł!

Nowotwór T3N0M0 luminal B HER2(3+) jest określany przez lekarzy jako bardzo agresywny, który szybko rośnie i tylko natychmiastowa terapia oraz kosztowne leczenie może sprawić, że będę zdrowa. Rozpoczął się  bardzo trudny dla mnie czas, a zwłaszcza dla mojej rodziny. Jestem w trakcie chemioterapii refundowanej neoadiuwantowej Ac, następnie mam otrzymać Docetaxel + Trastuzumab. Obecnie jestem pod opieką lekarzy z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, za których troskliwą opiekę serdecznie dziękuję.

Aby leczenie było skuteczne, muszę  mieć dodatkową chemię oraz leki sprowadzane z zagranicy, potwierdzone przez konsylium polskich i zagranicznych lekarzy. Dzięki jej zastosowaniu prawdopodobieństwo wystąpienia przerzutów zmaleje aż o 11%, a za tym wzrosną moje szanse na przeżycie.

Niestety kolejny rodzaj chemioterapii (Pertuzumab PERJETA), który mam mieć wprowadzony nie jest w Polsce refundowany. Nierefundowane są również inne leki, które dostałam w zaleceniu lekarskim, które są sprowadzane zza granicy. Koszt leczenia to co najmniej 100 tys. złotych, pieniądze te będą potrzebne mi już w marcu. 

Rodzina jest dla mnie wszystkim!

Przeraża mnie myśl, że mogę nie doczekać dnia, gdy moja najmłodsza córka pójdzie do pierwszej klasy, a starsze będą zdawały maturę. Mam wspaniałą rodzinę, kochającego męża, piękne i mądre córeczki, które są dla mnie wszystkim. Chcę się cieszyć moją dużą rodziną, doczekać wnuków i późnej starości. Będę walczyć z całych sił o zdrowie. Bez Waszej pomocy sobie nie poradzę, dlatego z całego serca proszę o pomoc, bo bardzo chcę żyć. 

Moje życie i zdrowie już nie zależy tylko ode mnie. Teraz zależy od Wielu z Was!

Dlatego bardzo liczę na pomoc, wierzę, że dzięki Wam uda mi się zebrać całą kwotę i odzyskam zdrowie.

Będę wdzięczna za każdą przekazaną złotówkę, która może przedłużyć mi życie, które tak mocno kocham.

niedziela, 10 marca 2019 o 22:33

Kochani! Nie ma takich słów, którymi mogłabym wyrazić wdzięczność i radość, którą teraz czuję. W miesiąc od utworzenia zrzutki udało się zebrać całą kwotę! Po cichu liczyliśmy, że uda się zebrać chociaż 10, może 15 tysięcy złotych. Cała kwota wydawała się niemożliwa do uzyskania. A jednak się udało! I to jest Wasza zasługa. ???? Trzy dni temu byłam tak osłabiona po chemii, że nie dawałam rady zrobić kilku kroków bez pomocy drugiej osoby. Nawet mówienie było wyzwaniem i wysiłkiem ponad moje możliwości. Dzisiaj czuję się już na tyle dobrze, że mogę napisać dla Was tych kilka słów i podziękować. To niesamowite, że tyle osób zaangażowało się w zbiórkę na moją rzecz. Wsparliście mnie nie tylko finansowo, ale także udostępniając informacje na facebooku, w mediach, roznosząc ulotki, informując znajomych. Codziennie otrzymuję wyrazy wsparcia od przyjaciół, znajomych oraz osób, których nigdy nie miałam okazji poznać. Wybaczcie, że nie będę tutaj nikomu z Was dziękowała z imienia i nazwiska. Po prostu nie chcę nikogo pominąć, a każda osoba jest dla mnie tak samo ważna. Otrzymałam tak wiele miłości i pozytywnej energii, że nie da się tego opisać w kilku zdaniach. ???? Dziękuję Wam wszystkim i trzymajcie za mnie kciuki. Jestem pewna, że z takim wsparciem na pewno uwolnię się od raka!

czwartek, 7 marca 2019 o 12:52

Mija trzecia doba od podania Justynie trzeciej dawki czerwonej chemii. Jest stan fizyczny jest bardzo zły. O ile sama wcześniej pisała na fb, tak teraz nie jest w stanie. Ma nie tylko problemy z samodzielnym poruszaniem się (wymaga pomocy osób trzecich), a nawet swobodnym mówieniem. Chociaż jej całe ciało jest obolałe, a jej organizm bardzo osłabiony wierzymy, że da radę. Justyna jest młoda i silna nie tylko ciałem, ale i duchem! Przypominamy o spekatklu charytatywnym dla Justyny, który odbędzie się 20 marca w Chełmie (budynek ChBP) o godz. 18. Bilety kosztują 40 zł (można wpłacać więcej), a zakupić je można poprzez link poniżej. Cały dochód ze spektaktu zostanie przekazany na leczenie Justyny. Udostepniajcie dalej i zapraszajcie znajomych! https://zrzutka.pl/montownia-dla-justyny Przyjaciele

piątek, 22 lutego 2019 o 13:45

Dziękuję Pani z Wrocławia, od której otrzymałam obrazki z modlitwą o uzdrowienie oraz różaniec i wacik nasączony olejem św. Charbela. Tyle osób, nieznanych mi osobiście, myśli o mnie, modli się i wspiera w duchu... Dziękuję. Wiadomość o mojej chorobie, szybko dotarła do znajomych, ich znajomych oraz wiele, wiele obcych mi osób. Dostaje również sporo wiadomości prywatnych, na które nie jestem w stanie od razu odpisać, za co przepraszam [z każdą chemią czuję się gorzej]. Każde słowo wsparcia i otuchy jest dla mnie budujące za co serdecznie dziękuję.

wtorek, 12 lutego 2019 o 21:55

Wczoraj miałam kolejną dawkę chemii. Tym razem bardzo szybko odczułam nieprzyjemne efekty, które się z nią wiążą, w tym osłabienie, nudności itp. Było mi tym trudniej, że od razu po wyjściu z kliniki w Lublinie musiałam jechać do Warszawy na dodatkowe konsultacje odnośnie dodatkowej chemioterapii (nierefundowanej). Wszystko jest już ustalone, po dopełnieniu niezbędnych formalności i dokonaniu zapłaty zostanie dla mnie zamówiona.
Również lokalne media zaangażowały się w akcję informacyjną. O zbiórce pisały chełmskie tygodniki i portale. To niesamowite, że tyle osób zadało sobie trud, aby na wszelkie sposoby „podać dalej” informację o mnie i powodach, dla których zbiórka została zorganizowana. Jestem wdzięczna za każdą złotówkę wpłaconą przez wszystkich darczyńców. Dziękuję za wsparcie jakie mi okazujecie w każdej formie.

niedziela, 10 lutego 2019 o 18:36

Moi Drodzy, to co się dzieje wokół mojej zbiórki jest niesamowite! Rację miał Czesław Niemen, że dzisiaj ludzi dobrej woli jest więcej. Nadal nie mogę uwierzyć, że w tak krótkim czasie udało się zebrać ogromną kwotę 77.000 zł. Do osiągnięcia celu, czyli 100.000 zł brakuje już naprawdę niewiele. Wierzę, że niebawem uda się osiągnąć zaplanowany cel. Dziękuję wszystkim darczyńcom za każdą przekazaną złotówkę. :) Jutro rano mam kolejną dawkę chemii w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie. Niestety jest to duże obciążenie dla organizmu ale wiem, że dam radę. Każda kolejna dawka chemii zbliża mnie do dnia, gdy już będę w 100% zdrowa. W tym miejscu chciałabym jeszcze złożyć podziękowania osobom, bez których moje leczenie nie doszłoby do skutku. Chodzi oczywiście o prof. dr hab. n. med. Barbarę Madej Czerwonkę, dr n. med. Tomasza Jankowskiego oraz lek. med. Agnieszkę Chmielewską. Żadne słowa nie oddadzą mojej wdzięczności dla Państwa. Miałam ogromne szczęście, że w mojej chorobie trafiłam na tak wspaniałych lekarzy. Składam również serdeczne podziękowania dla całego personelu medycznego, wszystkich Pań pielęgniarek i salowych, które na co dzień zajmują się chorymi i mną również. Dziękuję za troskliwą opiekę, cierpliwość i zrozumienie w tak trudnej dla mnie sytuacji.

czwartek, 7 lutego 2019 o 21:52

W dniu jutrzejszym będę miała wykonywane kolejne badania przed otrzymaniem następnej dawki chemii. Kolejna, druga dawka zostanie mi podana w Lublinie już w najbliższy poniedziałek rano. Tuż po tym jadę do Warszawy na konsultacje lekarskie odnośnie drugiej chemii (nierefundowanej), jaka ma zostać mi podana równolegle z tą, którą biorę teraz. Leczenie onkologiczne, to nie tylko chemioterapia, ale również, wspomagające suplementy diety, wlewy z wysoko stężonej witaminy C, zastrzyki, oleje itp. Można wiele zrobić, aby uwolnić się od raka. Niestety jest to zależne od środków finansowych. W takich momentach liczy się każda złotówka. Dlatego zwróciliśmy się o pomoc do Fundacji Alivia. Już dziś można dokonać dobrowolnej wpłaty na moje leczenie, a także przekazać 1% swojego podatku na moje leczenie. Początek roku to czas rozliczeń podatkowych z fiskusem i tylko od Was zależy komu przekażecie 1% swojego podatku. Są dwie opcje - część podatku trafia do skarbu państwa lub zostaje przekazana na rzecz osoby potrzebującej zarejestrowanej w jednej z wielu fundacji (organizacji pożytku publicznego). Zachęcam wszystkich do wpisywania nr KRS w zeznaniu podatkowym. W ten prosty sposób możecie wesprzeć leczenie wielu potrzebujących osób. :) Mam to szczęście, że trafiłam pod skrzydła Fundacji Onkologicznej ALIVIA, która prowadzi dla mnie zbiórkę (potrwa do września) z dobrowolnych wpłat, a także 1% podatku. Środki finansowe zebrane z pomocą fundacji zostaną wydatkowane na dodatkowe zastrzyki i witaminy. Fundacja nie przekazuje pieniędzy w gotówce, tylko opłaca faktury za zakupione medykamenty i usługi medyczne. Dane do dobrowolnych wpłat aby wspomóc moje leczenie: Fundacja Onkologiczna ALIVIA nr konta: PL 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831 w tytule: Justyna Dąbrowska 110975 Dane do wpisania w rozliczeniu PIT: KRS: 0000358654 z dopiskiem Justyna Dąbrowska 110975 W obu przypadkach bardzo ważne, żeby był taki tytuł wpłaty jak wyżej.

środa, 6 lutego 2019 o 12:30

Z całego serca pragnę podziękować rodzinie, przyjaciołom, znajomym oraz wszystkim pozostałym ludziom za słowa wparcia, udostępnienia informacji o „zrzutce” oraz za każdą jedną, nawet najmniejszą wpłatę. To dzięki Wam kochani, w ciągu niespełna dwóch dni nazbieraliśmy ponad połowę sumy. Dla nas to nie tylko środki na leczenie, ale również świadomość, że tyle osób chce mi pomóc i wierzy razem ze mną, że wygram z chorobą. Już teraz czuję się silniejsza i, że nie jestem sama… Dzięki najbliższym i tak oddanym przyjaciołom, ich znajomych oraz świadomości ile jest w ludziach dobra i chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, wiem, że pokonam raka. Dziękuję

wtorek, 5 lutego 2019 o 20:42

Jesteście Państwo niesamowici! Nadal nie mogę uwierzyć, że tak szybko udało się zebrać niemal połowę potrzebnej kwoty. Z całego serca dziękuję za każdą wpłaconą kwotę i słowa wsparcia w komentarzach i na facebooku. Świadomość, że tylu dobrych ludzi, często zupełnie mi obcych, wsparło zrzutkę bardzo podnosi mnie na duchu. Nawet nie wiem jak mogę wyrazić słowami moją wdzięczność.` Miałam cichą nadzieję, że w trakcie chemioterapii nie stracę włosów, a przynajmniej nie na samym początku. Wiem, że to próżne myślenie, ale jako kobieta nie chciałam dopuścić do siebie takiej myśli. Dzisiaj mijają dokładnie dwa tygodnie od dnia, w którym przyjęłam pierwszą dawkę chemii. Wczoraj zrobiłam zdjęcie, które widać na górze strony. Ale już tak nie wyglądam. Dziś rano straciłam większą część włosów. Wiem, że tak musi być, bo nie ma innego sposobu, aby wygrać z rakiem jak chemioterapia.

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Dużo sił i zdrowia!!!!

bardzo proszę o wsparcie, nie chciałabym dużych sum bo Państwo również zbierają ale symboliczną złotówkę; bmwjbf

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia ✊????

M
60 zł

Marta

Powodzenia!

M
22,32 zł

Maciej

Życzę zdrowia i sukcesów dalszej walce z choróbskiem.

Życzę Ci powodzenia i gorąco wierzę że Ci się uda i wychowasz swoje córeczki. Ja chciałabym wychować czwórkę wnucząt, bo kilka lat temu moja córka została zamordowana. Niestety nie stać mnie na drogie leczenie, bo żyjemy z zasiłków, a uciekający czas to mój wróg. Jak zaczną się przerzuty to stracę s.. rozwińzansę na wyleczenie. Na mojej zrzutce zupełnie zatrzymały się wpłaty, może twój panel będzie też dla mnie szczęśliwy. Z całego serca życzę Ci całkowitego powrotu do zdrowia.

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrowia po prostu zdrowia życzę znam tą chorobę najgorsze co może być...

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo zdrowia i siły! Jestem pewna, że słoneczne dni z rodziną przed Panią :)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia! Sciskam! Ania

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

Błagam o pomoc i wsparcie sama wychowuje dziecko jestem chora Pomocy ! bardzo proszę o pomoc dla mnie i mojego synka

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę zdrówka :)

P
25 zł

Paweł

Trzymam kciuki na pewno się uda!!

AK
50 zł

Anna Kiryk

Dużo zdrówka. Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki z całych sił .
Musi być dobrze ???? bo nie ma innej opcji.

MP
100 zł

Mariusz Pachuta

P O W O D Z E N I A ! ! !

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia !!!

Użytkownik anonimowy
70 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę dużo zdrowia i trzymam kciuki!

Kochana wierze że się uda.

SB
25 zł

Sebastian Blaszczuk

Zdrowka i siły w walce o nie!

KO

Katarzyna Osuch

Trzymam mocno kciuki.

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Pozdrawiamy z Gdańska

MB
50 zł

Magdalena Bondarczyk

Życzę dużo zdrówka, zachorowałam w 2011 roku , mi się udało i jestem , proszę się nie martwić i być dobrej myśli. Wiara i wsparcie ludzi czynią cuda , będzie dobrze, trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!

MB
50 zł

Marianna Burdan

Powrotu do zdrowia!!

C
20 zł

Claudia

Trzymam mocno kciuki za szybki powròt do zdrowia❤️Bądź dzielna????

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrówka ????

100 zł

Michał Łacic

Zdrowia !!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj do zdrowia!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

KB

Katarzyna Baranowska

Justyna, wyzdrowiej i bądź szczęśliwa!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki...

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Nie ważne co się wydarzy, ważne jest to ile dobra już uczyniłaś.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Uda się! Trzymam kciuki! Marta

AT
500 zł

Artur Terpiłowski

Trzymamy mocno kciuki!
Zdrowiej Justyna!

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

AN
100 zł

Agata Nocko

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

JM
200 zł

Jarosław Milewski

Uszy do góry. Pozdrawiam. Jarek

M
50 zł

Małgorzata

Trzymam kciuki, na pewno uda Ci się wygrać z rakiem!!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo zdrówko! Walcz! ❤️

DK

Diana Kantyka

Proszę bardzo mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu pomogę.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo zdrówka, siły i wiary życzę.

JS
10 zł

Jakub Skomra

życzę wygranej walki! :)

Zdrówka !

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

powodzenia!

IB
50 zł

Iwona Burek

Zdrówka życzę

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia ,napewno Ci sie uda !!!

AC
25 zł

Angelika Czechowska

Powodzenia!

PB

Paweł Bielecki

Powodzenia ????

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam mocno kciuki za Ciebie

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

szybkiego powrotu do zdrowia

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Jestem koleżanką Elizki Kraj, serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia:)

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i dużo siły do walki

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę siły!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia! Życzę Pani zdrowia:)

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrowia.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki ! Zdrowia i sił !!!

JM
200 zł

Jacek Mack

Justynko! Będzie dobrze, na pewno!

MC
500 zł

Maciej Czeczelewski

Trzymaj sie Justyna! Duzo zdrowia zycze!!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Pani Justyno, dużo zdrowia! Wierzę, że wszystko skończy się szczęśliwie!

DG
200 zł

DOROTA GRZESIAK

Witaj moja droga kolezanko. Nie mogę uwierzyć w to ze to wlasnie Tobie sie przytrafiło. Jest mi bardzo przykro z tego powodu, ale mam nadzieję ze Ci sie uda i bedziesz mogła dalej cieszyc sie zyciem. Trzymam mocno za Ciebie kciuki!! nie poddawaj sie !!!! z całego serca zycze Ci powrotu do zdrowia. B.. rozwińuziaki

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę siły i wytrwałości w walce z chorobą. Uda się ????. Proszę tylko w chwilach słabości się nie poddawać.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Pieniążki lecą na konto i modlitwa do niebios ❤️ trzymam kciuki ???? musi się udać...

MD
200 zł

Monia Drzymala

Trzymamy kciuki!

A
10 zł

Anna

Trzymam mocno kciuki!!!

M

Magdalena

EC
50 zł

Ewa Crosby

3maj się Justyna i walcz, walcz, walcz. ????????????

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

♡♡♡♡♡

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki i modlę się by było dobrze

GG
100 zł

Grzegorz Grzeszczuk

Zdrówka życzę i trzymam kciuki żeby wszystko się udało. Pozdrawiam.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Wszystko będzie dobrze

K
10 zł

Kaśka

Trzymam kciuki za powrót do zdrowia.

AL
15 zł

Adam L.

Wszystkiego dobrego , trzymaj się dziewczyno !!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Wpłacone

AB
10 zł

Aneta Babicz-Szczęściak

Życzę zdrowia :-)

JF
10 zł

Jacek Franaszczuk

Życzę powodzenia w leczeniu i dużo sił i zdrowia

GM
200 zł

Grzegorz Matczuk

Justyna bedzie dobrze trzymamy kciuki

H
50 zł

Honorata

Dużo zdrowia ! ❤️

IK
100 zł

Iwona K.

Justyna! Będzie dobrze! Musi być! Mocno w to wierzę.

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki! Powodzenia ????

MP
500 zł

Monika Pliszkiewicz

Z całego serca życzę powrotu do zdrowia!

100 zł

Kinga Łukasz Mikulscy

Zdrówka!!!

MI
100 zł

Marta i Piotr

Trzymamy kciuki!!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Potrójna mama da radę ze wszystkim. Z rakiem też sobie poradzi

A
10 zł

Adam

Powodzenia, trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

WW

Witos Wojciech

Powodzenia

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

❤️❤️❤️

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Pani Justyno, tyle co mogłam wpłaciłam. Dużo sił i wiary w uzdrowienie.

D
500 zł

Daniel

Justa walczymy

AP
100 zł

Agnieszka P

Trzymamy kciuki! Na pewno wszystko będzie dobrze! Bardzo w to wierzymy.

M
1 830 zł
Maciek
SD
1 100 zł
Sylwia dabrowska
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
MK
1 000 zł
Marta Kowalska
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
EK
1 000 zł
Ewelina Karczmarska-Bielecka
MM
1 000 zł
Mariusz Misztal
AG
1 000 zł
Anna Gabrylewicz
AP
1 000 zł
Andrzej Putkowski
DB
1 000 zł
DOROTA BOGDAŃSKA
AB
1 000 zł
Agata Bujak
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
RR
1 000 zł
Robert Romuzga
GM
1 000 zł
Grzegorz Matczuk
KV
1 000 zł
Karolina von Brandt
JS
1 000 zł
Joanna Szafranek
LS
1 000 zł
Lukasz sutryk z rodzina
MP
1 000 zł
Monika Przetocka - Woźniak
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
800 zł
Patrycja Śmieszkiewicz
MS
600 zł
Marta Sawosz
T
600 zł
Tapałaj
MS
500 zł
Marcin Suchecki
MC
500 zł
Maciej Czeczelewski
T
500 zł
techmax
M
500 zł
Mateusz Psiuk
A
500 zł
Anna Chwesiuk
MS
500 zł
Marcin Skowron
M
500 zł
Marcin
AT
500 zł
Artur Terpiłowski
D
500 zł
Daniel
MP
500 zł
Monika Pliszkiewicz
G
500 zł
Gabriel
G
500 zł
Grzegorz
MK
500 zł
Marta Kosikowska
KH
500 zł
Krystian Hulanicki
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
MH
500 zł
Marta Hetman
M
500 zł
MaciekL
Dane ukryte
450 zł
Dane ukryte
KI
400 zł
Kamil i Elin
EI
400 zł
Eve i Igor
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
K
400 zł
Kuba
PW
400 zł
Patrycja Wiślińska
UR
400 zł
Urszula Rudnik
Dane ukryte
350 zł
Dane ukryte
P
300 zł
Paula
KS
300 zł
Karolina Szyszkowska
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
TT
300 zł
Tomasz Teodorowicz
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
M
300 zł
Maciek
AP
300 zł
Anna Pietraszek
BI
300 zł
Bartłomiej i Angelika Wasyńczuk
PK
300 zł
Piotr Karwacki
K
300 zł
Kubajka
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Magda
280 zł
Magda
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
DG
200 zł
DOROTA GRZESIAK
MW
200 zł
Mariola Wicinska
ET
200 zł
Ewa Tabiszewska
P
200 zł
Patrycja
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
B
200 zł
Bogumiła Sobczyk
JM
200 zł
Jarosław Milewski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
KE
200 zł
Katarzyna Eftevand
MM
200 zł
Michał Marmuszewski
TS
200 zł
Tomasz Stachal
AI
200 zł
Asia i Mariusz
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MD
200 zł
Monia Drzymala
BS
200 zł
Bogdan Skwarek
MN
200 zł
Magdalena Nowosad
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MB
200 zł
Mirek Borecki
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
G
200 zł
Grzegorz
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
KW
200 zł
Katarzyna Więckowska
ML
200 zł
Mariusz Lewtak
MS
200 zł
Marek Sikora
GS
200 zł
Grażyna Skoczylas-Kapica
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
A
200 zł
Anna
BP
200 zł
Bartłomiej Perestaj
ZB
200 zł
Zbigniew Brzezi ski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
GM
200 zł
Grzegorz Matczuk
PZ
200 zł
Przemysław Zabrocki
AR
200 zł
Aga Rebacz
AA
200 zł
Anna Amahaotu
200 zł
Dariusz ładniak
BN
200 zł
Beata Natyjewicz
RK
200 zł
Rafał Kubajka
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
PB
200 zł
Przemek Białasz
P
200 zł
Paweł
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
JP
200 zł
Joanna Pejo
AC
200 zł
Agnieszka Cwirta
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
K
200 zł
Krzyś
L
200 zł
Lyn & Kevin
JM
200 zł
Jacek Mack
Z
200 zł
zuz
WK
200 zł
Wioletta Kozina
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MI
200 zł
Małgorzata i Ryszard Jaśkowscy
E
200 zł
Ewelina
RK
200 zł
Róża Kucia
AP
200 zł
Anna Pajer
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
PS
200 zł
PIOTR SZYMCZUK
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AH
200 zł
ANNA HRYSZKO
RC
200 zł
Renata Czajkowska
MJ
150 zł
Monika Janiuk
KR
150 zł
Kaja Rybińska
KI
150 zł
Kasia i Łukasz
D
150 zł
Daniel Hołowacz
AB
150 zł
Anna Borowska
LZ
150 zł
Lukasz Zamojski
AK
100 zł
Anna Kossowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KW
100 zł
Katarzyna Warfołomiejew
SZ
100 zł
Stanisław Zelent
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
D
100 zł
dorotamm
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PM
100 zł
Paweł Mlynarski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Marcin Guz
MK
100 zł
Mateusz Kozłowski
M
100 zł
Maria
PP
100 zł
Paweł Piętak
AT
100 zł
Agnieszka Terczyńska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Mira
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AG
100 zł
Anna Gorazda
ŁD
100 zł
Łukasz Daniec
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KL
100 zł
Kucia Liliana
A
100 zł
Arek B.
MS
100 zł
Małgorzata Słowikowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MR
100 zł
Monika Rogacka
MI
100 zł
Marta i Piotr
AK
100 zł
Anita Kowalczuk-Sobieszczańska
DP
100 zł
Dariusz Prokopiuk
ML
100 zł
Marcin Lalak
AW
100 zł
Anna Wilkos
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JG
100 zł
Joanna Gorczyca
SK
100 zł
Sylwia Kuras
P
100 zł
Piotr
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AA
100 zł
Anita Aleksandra
LK
100 zł
leszek krasa
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
IK
100 zł
Iwona K.
MP
100 zł
Mieczyslaw Piotrowski
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
100 zł
Maciek Pióro
JW
100 zł
Jacek Wędzina
DB
100 zł
Dorota Bekasiewicz
KK
100 zł
Katarzyna Kazirodek
MC
100 zł
Mirosław Czech
MS
100 zł
Majka Szpotanska
WK
100 zł
WOJCIECH KIEREPKA
MK
100 zł
Małgorzata Koper
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
GG
100 zł
Grzegorz Grzeszczuk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AB
100 zł
AGNIESZKA BANDZUL
ML
100 zł
Monika Leśniak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AD
100 zł
ANNA DZIEWULSKA
Ł
100 zł
Ł.O.
KL
100 zł
Kaśka Langiewicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
BB
100 zł
Bernard Bekasiewicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MP
100 zł
Mariusz Pachuta
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JB
100 zł
Justyna Blicharz
MG
100 zł
Malgorzata Garbacz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
HP
100 zł
HANNA PASTUSZAK
KG
100 zł
Krzysztof Grosman
AN
100 zł
Agata Nocko
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AW
100 zł
Andrzej Wątrobiński
100 zł
Kinga Łukasz Mikulscy
MI
100 zł
Marian Iwanicki
A
100 zł
Agnieszka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PB
100 zł
Piotr Bartczak
100 zł
Magdalena Łysiak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MS
100 zł
Marcin Stachniuk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AJ
100 zł
Anna Jalard
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RW
100 zł
Robert wicinski
MM
100 zł
Małgorzata Marcyniuk
MH
100 zł
Marian Hołowacz
PZ
100 zł
Piotr Zaborski
O
100 zł
Olga
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PC
100 zł
Patrycja czerniakowska
AP
100 zł
Agnieszka P
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JS
100 zł
Janusz Szust
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RT
100 zł
Rafał Tyburek
OW
100 zł
Oliwia Wasyńczuk
OP
100 zł
Oskar Pawłowski
TK
100 zł
Tomasz Kosiński
JT
100 zł
Jacek Trojnacki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MW
100 zł
Monic Win
TS
100 zł
Teresa Smieszkiewicz
JP
100 zł
JAKUB P BARTOSZUK
K
100 zł
KKK
TA
100 zł
TOMASZ AFTYKA
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RE
100 zł
Radosław Echta
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AB
100 zł
Arkadiusz Biżek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KG
100 zł
Katarzyna Gruszka
AA
100 zł
Agnieszka Adamxyzk
M
100 zł
Marek
A
100 zł
AnnaKrolikowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Marcin
MD
100 zł
M D
DO
100 zł
Dorota Omielańczyk
R
100 zł
Renata
WW
100 zł
Wlodzimierz wasążnik
KG
100 zł
Katarzyna Gumieniak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JR
100 zł
Jarosław Rentflejsz
100 zł
Michał Łacic
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
GW
100 zł
Grzegorz Wronka
TK
100 zł
Tomasz Karenko
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AS
100 zł
Ada Szyszkowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MT
100 zł
Monika T
AT
100 zł
Aneta Terlecka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DT
100 zł
Dariusz Turkowski
IK
100 zł
Izabela Konikowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AM
100 zł
Aleksandra Marmuszewska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JW
100 zł
Jacek Winiarczyk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
GW
100 zł
Grzegorz Wróbel
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
Aleksandra
P
100 zł
Piotr
A
100 zł
Anita Artamonow halo
AP
100 zł
Anna Piłat - Świś
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AB
100 zł
Agata Bialaya
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MM
100 zł
Malwina Mazur
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PK
100 zł
Piotr Kossowski
BO
100 zł
Beata Oleszczynska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
J
100 zł
JKW
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
CP
100 zł
Cezary Pałdyna
AS
100 zł
Ania Sabarańska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
BO
100 zł
Bartlomiej Olek
100 zł
Izabella świerad
A
100 zł
Adam Masiarz
BS
100 zł
Bogumiła Stasz
AS
100 zł
Agata Szarwiło
Dane ukryte
99 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
98 zł
Dane ukryte
JD
85 zł
Joanna Dąbska
Dane ukryte
85 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
65 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
61,29 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
M
60 zł
Marta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Magda
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
D
50 zł
Dorota
K
50 zł
Krzysztof
TM
50 zł
Tomasz Mikołajczak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
DZIEWULSKA KRYSTYNA
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MW
50 zł
Marcin Węgier
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Michał
KG
50 zł
Kamila Gregorowicz
P
50 zł
Piotr
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AS
50 zł
Agnieszka Stocka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
NS
50 zł
Natalia Strycharczuk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MZ
50 zł
Mariusz Zdanowicz
B
50 zł
Beata
JT
50 zł
Joanna Trzesniak
P
50 zł
Paweł
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Monika
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EC
50 zł
Ewa Crosby
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
I
50 zł
Iwona
IW
50 zł
Iwona Wnuk-Gregorczyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MP
50 zł
Magda Przybylska
PK
50 zł
Piotr Kloc
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Łukasz
50 zł
Łukasz
JA
50 zł
Jo Anna
MM
50 zł
Magdalena Misiurska
DB
50 zł
Dominika Bondarczuk
AU
50 zł
Aneta Ufnal
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AL
50 zł
Aneta L
H
50 zł
Honorata
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
LS
50 zł
Lidia Stachniuk
RS
50 zł
Roman Stefaniak
E
50 zł
Ewka
AM
50 zł
Artur Majcher
S
50 zł
Sabart
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
T
50 zł
teresa
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MN
50 zł
Magdalena Nadolska
S
50 zł
Szpak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ML
50 zł
Monika L
SK
50 zł
Sylwia Kornat
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
WM
50 zł
Wojciech Małuch
MJ
50 zł
Marzanna Jastrzębska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Agnieszka Fulbiszewska
AK
50 zł
Anna Kiryk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Marceli
EA
50 zł
Estera Anusiewicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
TO
50 zł
Tomasz Oleksiejuk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DS
50 zł
Dorota Skoczylas
P
50 zł
Paulina Sz.
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MM
50 zł
Magdalena Morawska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EW
50 zł
Ewelina Wójcik
DK
50 zł
Daniel Karamać
PB
50 zł
Paweł Bańka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AW
50 zł
Anna Wejner
ES
50 zł
Ewelina Sosińska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
WT
50 zł
WŁODZIMIERZ TUREWICZ
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AS
50 zł
Anna Stelmasiak
JP
50 zł
Joanna Pleskot
M
50 zł
Małgorzata
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MB
50 zł
Marianna Burdan
MS
50 zł
Magda Szarzynska
K
50 zł
kashaprincess25
P(
50 zł
PW (Ww-a)
WW
50 zł
Wiesława Władyszewska
E
50 zł
Eliza
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AD
50 zł
Aleksandra Dziurosz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AZ
50 zł
Agnieszka Zając
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JM
50 zł
Joanna M.
H
50 zł
halina
BZ
50 zł
Boguś Zieliński
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
GD
50 zł
Grzegorz Domański
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Bartłomiej Łukasik
RD
50 zł
Roman Drelczuk
A
50 zł
Ania
AW
50 zł
Anna Wnuk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Agnieszka
EJ
50 zł
Ewa Jaszczuk
MB
50 zł
Michał Bożym
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
BH
50 zł
Barbara Hołub
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KS
50 zł
Katarzyna s
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Małgorzata Krawczyk
SC
50 zł
Sylwia Czapka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PK
50 zł
Pawel Karpinski
MT
50 zł
Magdalena Trusiuk
AP
50 zł
Anita Polak
NB
50 zł
Natalia Bedlińska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KK
50 zł
Katarzyna Kuś
MC
50 zł
Marcin Cimek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Aleksander kaczmarek
C
50 zł
Czwalinski Mieczysław
KL
50 zł
KRZYSZTOF LIPCZYŃSKI
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Kry
MB
50 zł
Marcin Brzozowiec
A
50 zł
Arek
BG
50 zł
Barbara Gren
RS
50 zł
Robert Slawinski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ES
50 zł
Elżbieta Suszyna
ŻW
50 zł
Żaneta Witkowska
B
50 zł
Beata
M
50 zł
Marek
MB
50 zł
Magdalena Bondarczyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Magda
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MF
50 zł
Megghina Falanghina
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AS
50 zł
Agnieszka Szatkowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ED
50 zł
Ewelina Dybkowska
GS
50 zł
Gosia Szumska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EZ
50 zł
Ewa Ziętko
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MZ
50 zł
Marcin Zagajewski
RP
50 zł
Renata Przeworska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DS
50 zł
Dariusz Szram
R
50 zł
Regina Obydź
A
50 zł
Ania
P
50 zł
Paulina
JB
50 zł
Jarosław Bolanowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
CD
50 zł
Czesław Dziemidok
BN
50 zł
Beata Niedzwiecka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
46 zł
Anna Kanicka
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
JS
40 zł
Justyna Sylwia
MS
40 zł
Marzena Sawecka
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
BK
40 zł
Bartek Karge
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
35 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
35 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
35 zł
Dane ukryte
30 zł
Julia Żółkiewska
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
A
30 zł
Anna kolmaga
M
30 zł
Magdalena Gardzińska- Ciechan
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
A
30 zł
Aleksandra Osielczak
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
M
30 zł
Michał Ciechan
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
PP
29 zł
Piotr Pieczykolan
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BS
25 zł
Beata S
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Anna
DB
25 zł
Dorota Biernacka
KP
25 zł
Kasia Przesmycka
AW
25 zł
Adrian Wiśniewski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MS
25 zł
Magdalena Szlędak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
WP
25 zł
Wojciech Pniewski
M
25 zł
Michal
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JK
25 zł
Joanna Kozłowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Ula
25 zł
Ula
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KH
25 zł
Krzysztof Haponiuk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Anna
MK
25 zł
Michał Klepacki
MK
25 zł
Maciej Kazubek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
SB
25 zł
Sebastian Blaszczuk
KG
25 zł
Krzysztof Garbarz
AB
25 zł
Agnieszka Borkowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
R
25 zł
Ro Kar
KR
25 zł
Kaska Rojewska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
B
25 zł
Beata
M
25 zł
Magda
M
25 zł
monika
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
F
25 zł
filuś
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Ania
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
D
25 zł
Dawid
T-
25 zł
Tomasz - Warszawa
MA
25 zł
Marta Adamiec
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
W
25 zł
Wilk
MI
25 zł
Monika i Adam
PA
25 zł
Piotrek Adamczuk
A
25 zł
Agnieszka
S
25 zł
Sylwia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
LG
25 zł
Leszek Guz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AB
25 zł
Andrzej Bałka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
DD
25 zł
Dorota Drzewiecka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KS
25 zł
Katarzyna Szulc
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AG
25 zł
Adam Grabowski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MM
25 zł
Michal Mozejko
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BS
25 zł
Bożena Szukało
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AW
25 zł
Agnieszka Węgrzyn
MB
25 zł
Małgorzata Bukowska-Witos
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AC
25 zł
Angelika Czechowska
MS
25 zł
Magdalena Staśkiewicz
25 zł
Grzegorz Łobaczuk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
LR
25 zł
Lena Rorat
I
25 zł
Iwona Domanska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
EG
25 zł
Ewelina Głąb
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JK
25 zł
Justyna Kowalska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KR
25 zł
Katarzyna Remiszewska
GP
25 zł
Gosia Pastuszak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Marta
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
G
25 zł
Gosia
KO
25 zł
Katarzyna Owczarek-Stachyra
M
25 zł
MICH
KC
25 zł
Katarzyna Czyż
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AM
25 zł
Anna Mirzwa
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BF
25 zł
Barbara Fallows
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
marta
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JS
25 zł
Joann Semeniuk
NS
25 zł
Natalia Szwarc
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
N
25 zł
Natalija
A
25 zł
Aleksandra
P
25 zł
Patryk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Magda
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AM
25 zł
Anna Mitura
CE
25 zł
Cymer Emilia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
ML
25 zł
Michał Lecki
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MJ
25 zł
Magdalena Jastrzębska
JO
25 zł
Jakub Oleszczuk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
DK
25 zł
Daniel Kowalczuk
Ż
25 zł
Żaneta
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MM
25 zł
Marta Michalak
J
25 zł
Jolanta
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
U
25 zł
Ula
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
EG
25 zł
Edyta Gołębiowska
JS
25 zł
Justyna Sz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KJ
25 zł
Kinga Jastrzębska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JS
25 zł
Jarosław Sajuk
PP
25 zł
Przemysław Pączek
GB
25 zł
Gram Bez Monitora
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
WB
25 zł
Włodzimierz Burnos
M
25 zł
Monika
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BG
25 zł
Basia Góralska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MT
25 zł
Magda Tadrzak Zalewska
D
25 zł
djklu
P
25 zł
Paweł
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JK
25 zł
Joanna Kita
MM
25 zł
Marta Mrozowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Asia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
US
25 zł
URSZULA SZYDLIK
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agata
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
RW
25 zł
Radosław Ważny
Ł
25 zł
Łukasz
KB
25 zł
Katarzyna Barcicka
GO
25 zł
Grzegorz Ożóg
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
22,32 zł
Maciej
AK
20 zł
Andrzej Krawiec
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
PP
20 zł
Piotr Piaseczny
JS
20 zł
Joanna Smolbik
WP
20 zł
Weronika Piętak
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MN
20 zł
Małgorzata Nycz
M
20 zł
Mateusz i Agata
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
K
20 zł
Kate
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
AK
20 zł
Aleksandra Kosmala
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
M
20 zł
Monika
M
20 zł
Mateusz
MK
20 zł
Małgorzata Kojder
M
20 zł
Maruś
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
A
20 zł
Adrian Białek
DS
20 zł
Danuta Starzyńska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
SF
20 zł
SKORUPAMEBLR FB
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MS
20 zł
Marta Slomkowska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
IW
20 zł
Iza Wasilewska
20 zł
Aga Łukasik
EE
20 zł
Elzbieta Elzbieta Hejdysz
A
20 zł
Arleta
KS
20 zł
Kasia Sawczuk
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
PS
20 zł
Piotr Sławiński
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
ŻM
20 zł
Żaneta Mroczkowska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KA
20 zł
katarzyna akacka
AS
20 zł
Agnieszka Stadnik
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
DS
20 zł
Dorota Szafrańska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
J
20 zł
Justyna
KD
20 zł
Krystyna Dąbrowska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
C
20 zł
Claudia
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
R
20 zł
Renata
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
AT
20 zł
Agnes Tymecka
AA
20 zł
Anna Adamczyk
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
M
20 zł
Magda
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
ML
19 zł
Maja Langiewicz
S
15 zł
Sylwia
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
KC
15 zł
Katarzyna Choroś
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
P
15 zł
Przemek
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
BP
15 zł
Beata Pietrasiuk
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
14,55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KL
10 zł
Katarzyna Lisiecka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
GW
10 zł
Grzegorz Wypych
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Aneta Babicz Szczęśniak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
DK
10 zł
Dominik Krasnowski
A
10 zł
Anna
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
EB
10 zł
Ewa Babiarska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
P
10 zł
Patryk R
E
10 zł
Ewelina
JS
10 zł
Jakub Skomra
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MK
10 zł
Mateusz Kołodziejczyk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MR
10 zł
Michał Rusek
WA
10 zł
Wojciech Aleksandrowski
ZS
10 zł
Zuzanna Szelest
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PC
10 zł
Patryk Chwedorczuk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
F
10 zł
Francuz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MK
10 zł
marcin kruszyński
KP
10 zł
Katarzyna Puzio
MK
10 zł
Marta Krzyżanowska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AO
10 zł
Agata Ostojewska
KC
10 zł
Klaudia Czarnecka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
RN
10 zł
Reagan Ngambo
RN
10 zł
Renata Naróg
AK
10 zł
Anna Kępińska-Krzak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MACIEJ ŻYLIŃSKI
10 zł
MACIEJ ŻYLIŃSKI
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AS
10 zł
Agnieszka Stocka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MC
10 zł
Małgorzata Czerwonka
KJ
10 zł
Karolina Jurek
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
D
10 zł
djklu
10 zł
Małgorzata Ćwikła
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
W
10 zł
Wiola
J
10 zł
Julia
K
10 zł
Kaśka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AS
10 zł
Anna Sobczyk-Bitner
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MM
10 zł
Mariusz Macegoniuk
10 zł
Krzysztof Ćwikła
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
G
10 zł
Gośka
DH
10 zł
Daniel Hołowacz
ES
10 zł
Ewa Szewczyk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MG
10 zł
Mirek G.
DM
10 zł
Diana Mazur
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KS
10 zł
Karolina starzyńska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PO
10 zł
Paulina Olchowska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
G
10 zł
Grzegorz Łopuszyńsk9
K
10 zł
Katarzyna
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Adam
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MB
10 zł
Magda Bundz
PC
10 zł
PAULINA Czuba
IP
10 zł
Ilona Piotrowska
MP
10 zł
Mirosław Przybyłowicz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AD
10 zł
Agnieszka Dedera-Staszak
AG
10 zł
Andrzej Głaz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MC
10 zł
Marzena czaus
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Marta
AK
10 zł
Agnieszka Krauze-Kowalska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
EO
10 zł
Emilia Ordyniec
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AP
10 zł
Artur Polak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
W
10 zł
Wojtek
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
IT
10 zł
Iwona Terlecka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Michał Stawiarski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
EW
10 zł
Ewa winiarczyk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MW
10 zł
Monika Włodarczyk
P
10 zł
Paulina
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KR
10 zł
Katarzyna Radziszewska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
O
10 zł
Oliwia
M
10 zł
Monika
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

M
1 830 zł
Maciek
Nasi użytkownicy założyli

278 219 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

9 555
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.