id: ume9gk

Studenci Pielęgniarstwa dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu

Studenci Pielęgniarstwa dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu

Nasi użytkownicy założyli 1 147 438 zrzutek i zebrali 1 195 231 837 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo!

Jako studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu na kierunku Pielęgniarstwo, reprezentowani przez Joanna Brzezińska oraz Piotr Brzostek, zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w zbiórce pieniędzy lub sprzętu jednorazowego podanego w wykazie rzeczy potrzebnych w piśmie wydanym przez Panią Dyrektor Mariolę Dudziak, na doposażenie szpitala im. Dr Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu w podstawowy, jednorazowy sprzęt, chroniący personel medyczny przed ryzykiem zakażenia.

Jako studenci związani jesteśmy z tą placówką, ponieważ odbywamy w tym miejscu większość naszych godzin praktyk zawodowych oraz zajęć praktycznych prowadzonych przez wykwalifikowany personel pracujący w wielu oddziałach szpitalnych. Ze smutkiem i strachem obserwujemy rozwój obecnej sytuacji która niestety również dotknęła nasz region. Sami będąc na zajęciach używamy jednorazowych środków ochrony osobistej, dlatego wiemy jak bardzo jest to ważny oraz nieodłączny element pracy w oddziałach szpitalnych.

Bez tak podstawowych środków szpital nie jest w stanie zapewnić profesjonalnej opieki, natomiast personel pracujący narażony jest na poważne następstwa zakażeń, gdzie w dobie panującej pandemii COVID-19 jest to niezbędne.

Mając na uwadze powyższe, prosimy o wsparcie. Każda forma jest bardzo mile widziana.

Studenci kierunku pielęgniarstwo 


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 126

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!