Remont mieszkania
Remont mieszkania
Opis zrzutki
Cześć! Mam na imię Magda. Mam 24 lata. W wieku 3 lat trafiłam do domu dziecka. Z dniem osiągnięcia pełnoletności usamodzielniłam się opuszczając Dom Dziecka. 3 lata później urodziłam synka, który ma prawie 3 lata. Dwa lata później urodziłam córeczkę, która dzisiaj ma 1,5 roku. Jestem samotną mamą wychowującą dwójke bąbelków. W tym roku (2024) dostałam mieszkanie komunalne, które jest w opłakanym stanie wszystko do remontu. Trzeba wymienić instalacje, położyć na nowo wszystkie kable. Założyć nowy licznik, opłacić elektryka. Na nowo zrobić kanalizacje, opłacić hydraulika. Trzeba postawić ściankę do pokoju. Zrobić podłogę, nowe ogrzewanie, wymienić dzwi wejściowe. Skuć ściany. Opłacić robotników. Jest naprawdę dużo roboty. Na chwilę obecną wymieniliśmy okna, wstawiliśmy parapety założyliśmy licznik wymieniliśmy cała instalacje elektryczną. Jako samotna mama nie stać mnie na to, aby doprowadzić mieszkanie do stanu gotowego, do którego moglibyśmy się już wyprowadzić. Bardzo chciałbym zapewnić dziecią godne życie, aby miały swój własny mały kąt. Chciałabym prosić o pomoc o symboliczną złotówkę. Z góry dziękuję za każdą pomoc dobro wraca! :) (jesli ktos chciałby wspomóc materiałami budowlanymi, farbami bo mu zostaly i zalegają to chętnie przyjmę :)