id: ump6xr

Pomóż uwolnić się z długu

Pomóż uwolnić się z długu

1 267 zł 
z 3 000 zł
42%
zakończona 31.07.2020r
16 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

  • Dzień dobry! Piszę, bo sprawa naprawdę jest dla mnie pilna. Szukam pomocy w zebraniu pieniędzy na opłacenie prawnika. Znalazłem się w kłopotach finansowych, a on pomaga mi z nich wyjść. Największa pomoc to w promowaniu tej zbiórki dla mnie, z osobistym poleceniem tego, kto udostępnia w ramach pomocy ten link – jestem rzeczywistą osobą, że to nie żaden wirus, próba wyłudzenia czy łańcuszek. Liczy się dla mnie każda złotówka, ale równie ważne, aby ta prośba dotarła do dużej liczby osób, bo nawet jak każdy wpłaci chociażby 1 zł to zawsze ziarnko do ziarnka. Proszę, nie ignoruj mnie- to nie jest żaden łańcuszek, tylko zachęta do realnej pomocy - udostępnienie lub drobną wpłatę. W razie pytań chętnie odpowiem; jestem na FB i Twitter jako Dariusz Teofilak. Dziękuję. Dariusz Teofilak. https://zrzutka.pl/z/azsrut

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Znalazłem się w kłopotach finansowych - covid, utrata pracy, choroby. Mam możliwość wyjścia z długów, ale z komornikiem na koncie nie mam jak uzbierać na radcę prawnego, który już zajmuje się moja sprawą. Jest realna szansa na wyjście z długów w ciągu roku. Proszę o pomoc.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

preloader

Nasi użytkownicy założyli

879 519 zrzutek

i zebrali

809 424 135 zł

A ty na co dziś zbierasz?