id: umu573

Wesprzyj opiekę nad kotami – Twoja pomoc wiele znaczy!

Wesprzyj opiekę nad kotami – Twoja pomoc wiele znaczy!

 
Justyna Najderek

Aktualności34

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

KOCIE BYĆ ALBO NIE BYĆ, SPŁATA FAKTUR W LECZNICY


W moim kocim domu na stałe przebywa około 30 kocich futer. Nie są to koty adopcyjne, bo nikt ich nie przygarnie z powodu balastu chorobowego jaki ze sobą dźwigają...Opiekuję się kotami z problemami zdrowotnymi takimi jak choroby nerek, trzustki, jelit, tarczycy, koty powypadkowe, ze śrutami w ciele, z poskładaną szczęką...To na mnie spoczywa obowiązek zapewnienia im wszystkiego co najlepsze, co jestem w stanie zapewnić im tylko z Waszą pomocą. 😔

Marzec był dla nas bezlitosny jeśli chodzi o wizyty u weterynarza. Rozchorowała się Celinka, która wymagała przetaczania krwi, ale przyczyna tego stanu do dziś nie jest znana, podejrzenie padło na stan zapalny w jamie ustnej. Celinka dochodzi do siebie, a diagnostyka, która w zasadzie niczego nie wniosła wygenerowała olbrzymie koszty.

Farcik po operacji wycięcia guza nowotworowego wymagał pilnej opieki weterynaryjnej. Traciliśmy go, ale w tych obu przypadkach los dał nam jeszcze szansę 🥹


Do spłaty mamy na dzień dzisiejszy zadłużenie w lecznicy na kwotę około 7tys. zł.

Tak, to olbrzymia kwota, bo nie samymi rachunkami koty żyją. Muszę zapewnić im karmę, w kilku przypadkach specjalistyczną, suplementy, leki, żwirek. To nie jest na moje osobiste progi finansowe, choć daje z siebie najwięcej jak mogę 😔 Dlatego z tego miejsca bardzo proszę o wsparcie, o dołożenie do kocich rachunków, o udostępnienie zbiórki. To nie są pieniądze na nasze wygody, to środki na nasze "być albo nie być".

Zapraszam również na bazarek, który organizuję raz w miesiącu, aby pozyskać środki na spłatę weterynarzy i zapewnienie karmy jeśli cokolwiek zostanie. Nie chcę niczego "za darmo". Czuję się mocno odpowiedzialna za moich podopiecznych i robię co w mojej mocy, aby zapewnić im opiekę weterynaryjną i wyżywienie. Potrzebuję jednak do tego Waszych dobry serc ♥️

https://www.facebook.com/share/g/1BHUTh3LZ4/

Za każde wsparcie z serca dziękujemy 🙏🫶

Komentarze 15

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez