id: umxnfg

Podróż urdzenniania i dekolonizacji

Podróż urdzenniania i dekolonizacji

680 zł 
z 13 333 zł
5%
66 dni do końca
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Drogie osoby wspierające!


  Dziękuję bardzo za pierwsze wpłaty 💚

  Pokryłam dzięki nim koszt pierwszego z kursów, "Sacred Rage" z Maya Luna.


  Kolejne środki przeznaczę na kurs "Sensuous", który zaczyna się już za dwa tygodnie 💚


  Z wdzięcznością,

  Magda

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dziękuję za Twoją otwartość na to, by wspierać moją edukację, rozwój duchowy i wypływającą z nich działalność na rzecz tych i tego, co wokół mnie 💚


Po ponad dekadzie podróży, szalonych przygód i organizacji różnych projektów, jestem gotowa stawiać kolejne kroki na ścieżce do bardziej świadomego, mądrego i bezpiecznego towarzyszenia sobie i innym w procesie urdzenniania i dekolonizacji.


Od lat czuję impuls, by powrócić do formalnej formy edukacji, jednak na ten moment nie wyobrażam sobie studiowania na systemowej uczelni. Na przestrzeni ostatnich miesięcy znalazłam instytucje i nauczyciel(k)i, od których chcę czerpać, by następnie przekazywać zdobytą wiedzę i doświadczenie pod postacią kolejnych tekstów, książek, filmów, kręgów, warsztatów, prelekcji, zajęć i sesji indywidualnych. Zobowiązuję się, że przynajmniej połowa miejsc na organizowanych przeze mnie wydarzeniach oferowana będzie w gospodarce daru.


1 października 2021 rozpoczyna się pierwszy z kursów, które zamierzam ukończyć w nadchodzącym czasie. Jestem przekonana, że każdy z nich będzie piękną - i często niełatwą - podróżą do siebie, innych i szerszego świata reszty natury. Wasze wpłaty pomogą pokryć mi część kosztów szkoleń oraz wymaganych lektur (które będą dla Was dostępne w ramach Biblioteczki Siedmiu Pokoleń).


1 listopada 2021 zakończę również wieloletnią aktywność w mediach społecznościowych, powracając do pisania dłuższych tekstów na moją stronę internetową, publikacji kolejnych tłumaczeń w ramach cyklu #mądrośćrdzenna oraz skupiając się na działalności w świecie rzeczywistym. Latem przyszła do mnie koncepcja czwartej książki (tym razem spoza cyklu "Polka potrafi"), nad którą chcę zacząć pracować w przyszłym roku. Kursy, które planuję ukończyć pogłębią i poszerzą moją perspektywę, umożliwiając mi tworzenie jeszcze pełniejszych, piękniejszych i bardziej autentycznych rzeczy.


Są to:


💚Sacred rage: a reclamation for women z Mayą Luną

(październik 2021)


💚Sensous. Embody your essential nature z Aurianną Joy

(listopad 2021 - grudzień 2021)


💚Holistyczna Szkoła Trenerów pod okiem Bartosza Płazaka

(listopad 2021 - marzec 2023)


💚Trauma and somatics pracitioner certificate z Aurianną Joy i Willem Rezinem

(styczeń 2022 - kwiecień 2022)


W zależności od mojej pojemności na przyswajanie nowych praktyk, chcę również czerpać od Irene Lyon w ramach programów 21 day nervous system tune-up i Smart body, smart mind.


Zbiórkę tę wypuszczam w dniu moich 34. urodzin.

Z jednej strony, jest to oznaką następnego kroku w procesie autouznania wartości tego, co tworzę - bez tego nie byłam w stanie wcześniej prosić o Wasze wpłaty.

Z drugiej strony, jest to oznaką otwarcia się na jeszcze głębsze poczucie przynależności, współzależności i bycia częścią społeczności.

W tym dniu, oraz w każdym kolejnym, zapraszam do swojego życia bezpieczne, wspierające relacje oraz obfitość, która z nich płynie 💚


Dziękuję, że jesteś częścią mojej podróży przez życie 💚


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 7

OK
Olga Kosakowska
50 zł
EB
Ewa Bunikowska
70 zł
JW
Justyna Waraksa
10 zł
AK
aga
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
KP
Kamila Piech
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

754 692 zrzutki

i zebrali

546 243 795 zł

A ty na co dziś zbierasz?