Wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA DO KANADY - Double Power ID: unpuau

Wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA DO KANADY - Double Power ID: unpuau

6 530 zł z 6 000 zł

108%

6 530 zł

6 530 zł

z 6 000 zł

zakończona

zakończona

31.08.2019r

117

117

wspierających
108%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Pole dance, czyli akrobatyczny taniec na pionowym drążku, nie jest jeszcze sportem olimpijskim, więc koszty związane z wyjazdem na zawody, nawet Mistrzostwa Świata, spoczywają na barkach sportowców. Jesteśmy parą studentów pracujących jako instruktorzy akrobatyki i sportów aerialowych. Niestety mimo wielkich starań nie jesteśmy w stanie sami uzbierać kwoty potrzebnej na wyjazd do Kanady. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich dobrych duszyczek, które chciałyby dołożyć chociaż małą cegiełkę do spełnienia naszego największego marzenia ! Obiecujemy, że damy z siebie wszystko jeśli tylko uda nam się wystartować na tak wspaniałym wydarzeniu !

Kamila Cyniak

– Jestem studentką dietetyki klinicznej, w dzieciństwie trenowałam akrobatykę sportową, a od ponad 5 lat każdą wolną chwilę spędzam na sali z rurkami. 4 lata temu rozpoczęłam swoją przygodę jako instruktorka. W dalszym ciągu uczenie tego wspaniałego tańca jest moją pracą i równocześnie wielką pasją.

Patryk Duda

– Jestem absolwentem studiów wyższych wychowania fizycznego i instruktorem akrobatyki sportowej, a także studentem na kierunku trenera przygotowania motorycznego. Pracuję jako instruktor akrobatyki, a także prowadzę zajęcia z kalisteniki. Sport od zawsze był dla mnie największą pasją. Wcześniej sporty walki, dziś akrobatyka i pole dance.

Wspólnie tworzymy duet akrobatyczno-pole dancowy - Double Power. W 2018 roku rozpoczęliśmy swoją przygodę ze startami w zawodach w kategorii duetów. Jak dotąd stanęli wspólnie na scenie trzy razy i wszystkie występy zakończyły się sukcesami:

II miejsce na Pole Arnold Spain 2018 w Barcelonie kat. Doubles

I miejsce na II Akademickie Zawody Pole Dance 2018 w Bydgoszczy kat. Duety

I miejsce na III Mistrzostwach Polski Artistic Pole 2019 w Katowicach kat. Profesjonaliści duety 18+

Aktualnie zajmujemy 3. miejsce w światowym rankingu federacji IPSF i mamy szansę wystartować na MISTRZOSTWACH ŚWIATA, które w tym roku odbędą się w Kanadzie.

Nigdy nie spodziewaliśmy się, że dotrzemy aż tak wysoko i sama pozycja w rankingu jest dla nas niesamowitym wynagrodzeniem ciężkiej pracy włożonej w przygotowania. Stanięcie na scenie Mistrzostw Świata byłby już szczytem wszystkich marzeń! Dlatego prosimy Was o pomoc w osiągnięciu tego celu. Wyjazd w tak odległy zakątek świata jest dla nas niestety zbyt dużym obciążeniem. Jednak z Waszą pomocą mamy na to szansę !

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy na naszego facebooka !

Znajdź nas na facebooku

Wpłacający117

AN
Agata Nowak
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
RJ
Róża Janczura
500 zł
JP
Jarosław Piotrowski
500 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MI
Małgorzata i Marian Matuszewscy
200 zł
K
Kasia
200 zł
Agnieszka Święcicka
100 zł
A
Alicja
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze67

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

524 667 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?