id: unpuau

Wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA DO KANADY - Double Power

Wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA DO KANADY - Double Power

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 154 358 zrzutek i zebrali 1 199 076 419 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pole dance, czyli akrobatyczny taniec na pionowym drążku, nie jest jeszcze sportem olimpijskim, więc koszty związane z wyjazdem na zawody, nawet Mistrzostwa Świata, spoczywają na barkach sportowców. Jesteśmy parą studentów pracujących jako instruktorzy akrobatyki i sportów aerialowych. Niestety mimo wielkich starań nie jesteśmy w stanie sami uzbierać kwoty potrzebnej na wyjazd do Kanady. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich dobrych duszyczek, które chciałyby dołożyć chociaż małą cegiełkę do spełnienia naszego największego marzenia ! Obiecujemy, że damy z siebie wszystko jeśli tylko uda nam się wystartować na tak wspaniałym wydarzeniu !

Kamila Cyniak

– Jestem studentką dietetyki klinicznej, w dzieciństwie trenowałam akrobatykę sportową, a od ponad 5 lat każdą wolną chwilę spędzam na sali z rurkami. 4 lata temu rozpoczęłam swoją przygodę jako instruktorka. W dalszym ciągu uczenie tego wspaniałego tańca jest moją pracą i równocześnie wielką pasją.

Patryk Duda

– Jestem absolwentem studiów wyższych wychowania fizycznego i instruktorem akrobatyki sportowej, a także studentem na kierunku trenera przygotowania motorycznego. Pracuję jako instruktor akrobatyki, a także prowadzę zajęcia z kalisteniki. Sport od zawsze był dla mnie największą pasją. Wcześniej sporty walki, dziś akrobatyka i pole dance.

Wspólnie tworzymy duet akrobatyczno-pole dancowy - Double Power. W 2018 roku rozpoczęliśmy swoją przygodę ze startami w zawodach w kategorii duetów. Jak dotąd stanęli wspólnie na scenie trzy razy i wszystkie występy zakończyły się sukcesami:

II miejsce na Pole Arnold Spain 2018 w Barcelonie kat. Doubles

I miejsce na II Akademickie Zawody Pole Dance 2018 w Bydgoszczy kat. Duety

I miejsce na III Mistrzostwach Polski Artistic Pole 2019 w Katowicach kat. Profesjonaliści duety 18+

Aktualnie zajmujemy 3. miejsce w światowym rankingu federacji IPSF i mamy szansę wystartować na MISTRZOSTWACH ŚWIATA, które w tym roku odbędą się w Kanadzie.

Nigdy nie spodziewaliśmy się, że dotrzemy aż tak wysoko i sama pozycja w rankingu jest dla nas niesamowitym wynagrodzeniem ciężkiej pracy włożonej w przygotowania. Stanięcie na scenie Mistrzostw Świata byłby już szczytem wszystkich marzeń! Dlatego prosimy Was o pomoc w osiągnięciu tego celu. Wyjazd w tak odległy zakątek świata jest dla nas niestety zbyt dużym obciążeniem. Jednak z Waszą pomocą mamy na to szansę !

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy na naszego facebooka !

Znajdź nas na facebooku

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 117

preloader

Komentarze 65

 
2500 znaków