id: unwa5e

Orteza dla Przemka Lewandowskiego

Orteza dla Przemka Lewandowskiego

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 091 zrzutek i zebrali 1 197 128 083 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomaganie mamy we krwi. Aby Nasz kolega Przemek mógł wrócić szybciej do maksymalnej sprawności fizycznej niezbędny jest zakup specjalistycznej ortezy SAEBOMAS której użycie przyśpieszy rehabilitację. Zróbmy Przemkowi prezent na święta,bardzo prosimy o pomoc.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 154

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków
 • PS
  Paweł Skalski

  Wracaj do zdrowia Lewy

  100 zł
 • Anna Lewandowska

  Kochani, pragne podziękować z całego serca w imieniu mojego brata Przemka, moim i całej rodziny za tak wspaniałą akcję. Brak słów, aby wyrazić wdzięczność za Wasz hojny gest. Jesteście fantastyczni. Dzięki Wam Przemek nie tylko otrzyma orteze do rehabilitacji ręki, ale również orteze, by móc sprawniej chodzić oraz będzie można sfinansować dalszą jego rehabilitację. Wierzę, że dobro powraca. Dzięki Wam, ludziach o szlachetnych sercach, możemy dalej walczyć o powrót do pełnej sprawności Przemka. Bardzo dziękuję. Życzę Wam wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym, w zdrowiu, szczęściu, miłości i radości w sercu.

 • MP
  Mariusz Prus

  Trzymam kciuki

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Ciężko jest przejść obojętnie.. powstaje pytanie: gdzie jest fundusz oficerski? Gdzie koledzy z pracy? Przełożeni? 6K to jest bardzo mała suma. Czy #TakieJestPolskieWojsko ?

  25 zł
 • SW
  Sebastian Warszawski

  Wracaj szybko do zdrowia

  200 zł