id: up2e5y

Zostań MECENASEM duetu ABC i ciesz się płytą CD

Zostań MECENASEM duetu ABC i ciesz się płytą CD

Nasi użytkownicy założyli 1 034 946 zrzutek i zebrali 1 101 593 655 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witamy na stronie niniejszej zrzutki i cieszymy się, że być może i Ty, wesprzesz działalność artystyczno-wydawniczą duetu ABC. 


Pełna nazwa naszego duetu, to ABC Liryczny Duet Folkowy i jak żartobliwie określamy, jesteśmy nietuzinkowym podmiotem muzycznej ekspresji scenicznej :-) Kochamy wolność, którą zapewniają wiatr i żagle, ale również dźwięki muzyki folkowej i głębię tekstów piosenek płynących z serca… Każdy z nas ma swój indywidualny bagaż artystycznych doświadczeń i osiągniętych sukcesów - Arek „Kosmos” Wąsik dokonał tego koncertując z zespołem Stonehenge, Bogdan „Bodziec” Kuśka grając z grupą Ryczące Dwudziestki. Powstaliśmy spontanicznie na fali jednego z kilku covidowych lockdownów gdy drastycznie spowolniło nam życie. Publiczności mamy do zaoferowania bogaty repertuar autorskich piosenek podszytych wiatrem i skąpanych w morzu, które dotykają osobistych przeżyć, pragnień oraz uniesień.

W swoim dorobku mamy już kilkadziesiąt zagranych koncertów, kilka radiowych wywiadów i niedawno wydaną debiutancką płytę pt.: „Twoje & Moje”. Nazbieraliśmy pełny worek pomysłów i bardzo wyraźny szkic kolejnego naszego wydawnictwa muzycznego, którego fazę realizacyjną chcielibyśmy zainicjować studyjnie jesienią tego roku. Spełnienie tego wiąże się jednak z kosztami i dlatego teraz staramy się Ciebie namówić do finansowego współtworzenia kolejnej płyty :-) My ze swej strony, prócz wyrazu wdzięczności, możemy w zamian dać Ci egzemplarz płyty CD „Twoje & Moje”, prywatny koncert lub miejsce reklamowe na grafice nowopowstałej płyty.Duet ABC (Aruś Boguś Company), liczy na Twoją wrażliwość i chęć uczestnictwa w czymś wyjątkowym. Dziękujemy…

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 2

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Wyjątkowe spotkania
prywatny koncert duetu ABC
Jeżeli tylko chcesz to przyjedziemy i zagramy Ci prywatny a wręcz elitarny koncert, na który będziesz mógł zaprosić kogo tylko zechcesz :)
2500 zł
Koniec za 29 dni!
Nieaktywne
Autografy i unikaty • Unikaty
płyta „Twoje i Moje” z podpisami :)
Płyta duetu "ABC" z autografami Bodźca i Kosmosa
60 zł

Kupione 6

Zakończona

Wpłaty 11

MS
Agnieszka Snopek
15 zł
MS
60 zł
TB
Tomasz Buczek
135 zł
TS
Teresa Szczepanek
60 zł
MO
Monika
80 zł
 
Dane ukryte
60 zł
AZ
Ola Zarzycka
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
WP
Wrona
20 zł
BZ
Bogusław Zawada
160 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków