id: ur2zha

Zrzutka na dalszy rozwój portalu SportoweGniezno.pl

Zrzutka na dalszy rozwój portalu SportoweGniezno.pl

Nasi użytkownicy założyli 1 038 412 zrzutek i zebrali 1 110 177 870 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Portal SportoweGniezno.pl rozpoczął swoją działalność 8 grudnia 2017 roku. Od tego czasu dokładamy wszelkich starań, by przekazywać naszym Czytelnikom najświeższe, najrzetelniejsze i najbardziej wyczerpujące informacje dotyczące gnieźnieńskiego sportu. By móc dalej się rozwijać, potrzebne jest odpowiednie zaplecze finansowe. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie!

RAZEM ODMIENIAJMY WIZERUNEK GNIEŹNIEŃSKIEGO SPORTU W INTERNECIE!

Stawiamy na prężny rozwój. Oprócz dbania o tworzenie solidnych materiałów, zapewniamy naszym Czytelnikom rozrywkę, chociażby w postaci konkursów czy Typera Gnieźnieńskiego Sportu. Organizujemy akcje, o których do tej pory w Gnieźnie nikt nawet nie pomyślał, jak chociażby Aktywne Wakacje z portalem SportoweGniezno.pl.

Chcemy też być na czasie. Podążamy za bieżącymi trendami, by oferować Państwu produkt najwyższej jakości. Stąd też decyzja o wprowadzeniu materiałów wideo. Już na starcie zauważamy, że jest to forma przekazu, która cieszy się popularnością i zainteresowaniem ze strony odbiorców. To nas utwierdza w przekonaniu, że warto podążać w tym kierunku.

Nie spoczywamy na laurach. Cieszymy się z pozytywnych opinii na temat naszego portalu, ale doceniamy też krytyczne komentarze. To wszystko napędza nas do dalszej ciężkiej pracy. Wiemy, że wciąż są obszary, w których możemy wypadać lepiej. Realizacja kolejnych planów sprawi, że postawimy następny krok na drodze profesjonalizacji portalu SportoweGniezno.pl.

Każdego dnia staramy się zadowolić Czytelników naszymi materiałami. By móc tworzyć ich jak najwięcej i zapewniać naszym działaniom możliwie jak najwyższą jakość, potrzebne jest odpowiednie zaplecze finansowe. Cenimy pomoc naszych sponsorów, jednak z Waszym wsparciem moglibyśmy zrobić jeszcze więcej, m.in. towarzyszyć gnieźnieńskim drużynom podczas meczów wyjazdowych, a także rozwijać nasze zaplecze techniczne.

Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę na dalszą działalność naszego portalu. Wszelkie uzbierane środki będą dla nas uznaniem za codzienną pracę na rzecz propagowania gnieźnieńskiego sportu w Internecie. Zapewniamy, że zgromadzone finanse wykorzystamy najlepiej, jak to tylko możliwe.

Dla tych, którzy chcieliby wesprzeć nas większymi kwotami, przygotowaliśmy specjalne nagrody. W zrzutce mogą brać udział zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Z wyrazami szacunku,

redakcja portalu SportoweGniezno.pl

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 7

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne

Wpłaty 2

JS
Jaroslaw Szczygielski
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!