id: ur7v6m

Puchar Tarnowa MTB

Puchar Tarnowa MTB

Nasi użytkownicy założyli 1 189 119 zrzutek i zebrali 1 252 682 972 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej !

Jesteśmy swowarzyszeniem sportowym, które od lat zajmuje się propagowaniem kolarstwa górskiego w Tarnowie i okolicach.

Organizujemy co rok PUCHAR TARNOWA MTB. W 2023 roku byłaby to już 29 edycja !

Sama impreza to klasyczne zawody kolarstwa górskiego, rozgrywane na górze św. Marcina. Każda edycja to inna trasa, górska, wymagająca ale i dająca wiele frajdy. Poza klasycznym ściganiem się po lesie, organizujemy równolegle darmowe zawody dla dzieci, które cieszą się niezwykłą popularnością wśród namłodszych adeptów rowerów ( nawet jeszcze tych pez pedałów )


Niestety... inflacja dobija i nas. W dużej mierze działaliśmy dzięki pomocy ze strony samorządowej oraz sponsorów indywidualnych. Już wiemy, że nasze miasto w tym roku nam nie pomoże :( A Ci którzy nam pomagali indywidualnie, sami często zmagają się ze skutkami kryzysu.


No cóż, w tej sytuacji najłatwiej by było złożyć broń i powiedzieć - trudno, ciężkie czasy, trzeba z tym skończyć. Ale nie w przypadku naszej ekipy ! Dalej chcemy promować kolarstwo górskie, dalej chcemy promować tym Tarnów i nie możemy sobie pozwolić na to by aktualnie najstarsza impreza MTB w Polsce przestała istnieć ! Dodatkowo musimy dobić do następnego roku i jubileuszowej TRZYDZIESTKI :)


Stąd potrzebujemy Twojej pomocy. Nasze minimalne potrzeby to te 9000 PLN, które pozwolą zaspokoić najpotrzebniejsze zadania przy organizacji 3 edycji Pucharu Tarnowa MTB w 2023 roku takie jak obsługa medyczna, zabezpieczenie trasy, czy wynagrodzenie dla sędziów. Co ważne ! Działacze naszego stowarzyszenia nie pobierają za to żadnego wynagrodzenia, pracujemy "dla idei":)

Patrząc na to, że w Tarnowie mieszka 106 tyś. osób, to wystarczyłoby 8 groszy od mieszkańca! A nasza impreza już na stałe wpisała się w krajobraz popularnej marcinki.


Nasza działalność to nie tylko te zawody. Choć one są perłą w koronie naszego stowarzyszenia.

-Prowadzimy szkółkę kolarską - nasi młodzi zawodnicy właśnie w Pucharze Tarnowa stawiają swoje pierwsze kroki.

-Jesteśmy jednymi z głównych inicjatorów budżetów obywatelskich, dzięki którym powstał np. park biegowy, bike park czy pump track.

Jeżeli uda nam się zebrać środki na tegoroczną edycję to obiecujemy, że włożymy całe nasze serducha w zorganizowanie świetnej imprezy z nowym layoutem graficznym, z dużo lepszą komunikacją w Social Mediach z niezwykle ciekawymi trasami, które na dodatek oznaczymy w lesie na stałe, by każdy mógł zmierzyć się z ich trudem.

Oczywiście nie zabraknie konkurencji dla dzieci i dobrej zabawy oraz rodzinnej atmosfery.


No to co... pomóż rozwinąć nam skrzydła :)


Dziękujemy !


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 29

 
Dane ukryte
8 zł
MK
Michał Kapustka
100 zł
 
Dane ukryte
150 zł
KP
Karol Piętka
50 zł
KK
40 zł
JM
Jarosław Michalski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PT
Paweł Trela
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
RA
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków