id: jvhthz

Uratuj ratownika (leczenie w Austrii)

Uratuj ratownika (leczenie w Austrii)

Nasi użytkownicy założyli 1 180 959 zrzutek i zebrali 1 234 996 068 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam.

Nazywam się Grzegorz Olko, mam 43 lata, żonę i dwójkę dzieci (syn 13 lat i córka 8 lat), mieszkam w Przemyślu. Pracuję od 20 lat jako ratownik medyczny w przemyskim pogotowiu ratunkowym.

IgghXYdsAn1CMPpK.jpgW 2016 roku zachorowałem na raka gruczołowo - torbielowatego ślinianki podżuchwowej (rzadki i złośliwy niestety) Przeszedłem wówczas dwie operacje oraz radioterapię i bardzo wierzyłem, że będzie dobrze.

Niestety po czterech latach w 2020 roku stwierdzono u mnie przerzuty do płuc. Walka zaczęła się na nowo. Ponowna operacja, tym razem na klatce piersiowej (usunięcie guzków z prawego płuca) i radioterapia na pozostałe zmiany w obu płucach.

Przez chwilę cieszyłem się życiem, rodziną, pracą...i przyszedł rok 2022, znowu nowe przerzuty do płuc i kolejna radioterapia ☹️.

Nastepne dwa lata pozwoliły mi cieszyć się, że żyję i aktywnie spędzać czas z rodziną oraz pracować.

W tym roku znów dwa guzki na płucach zaczęły rosnąć, ale jakby tego było mało to po ośmiu latach nastąpiła wznowa miejscowa...tym razem ten podstępny rak zaatakował mi nerw żuchwowy. Konsekwencją tego są uporczywe bóle i drętwienia połowy twarzy oraz problemy z przyjmowaniem pokarmów.

Po wielu konsultacjach okazało się, że rekomendowana dla mnie obecnie forma leczenia to terapia jonami węgla. Niestety nie jest dostępna w Polsce. Najbliższym ośrodkiem stosującym tą metodę jest klinika MedAustron w Austrii. Po przesłaniu do nich dokumentacji medycznej zakwalifikowano mnie do leczenia i wyceniono terapię na prawie 57tys euro.

JAnjAmG0LwD9IhYV.jpgNiestety jest to kwota, której zwykły "Kowalski" nie ma ☹️. A liczy się czas. Dlatego jestem zmuszony prosić o pomoc.

Chciałbym jak najdłużej móc być podporą dla rodziny i pracować zawodowo kolejnych wiele lat, do tego potrzebne jest mi zdrowie.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Grzegorz Olko

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją ofertę/licytację - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych nagród/ofert.

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1610

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków