id: urfd7d

Ekipa GreatCall ogarnia Szlachetną Paczkę !!

Ekipa GreatCall ogarnia Szlachetną Paczkę !!

Nasi użytkownicy założyli 1 149 478 zrzutek i zebrali 1 195 896 856 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kolejny raz, kolejny rok... i chcemy pomagać i tym razem!

Pracownicy Great Call z obu oddziałów - Bydgoszczy i Włocławka - ponownie jednoczą siły, aby Święta jakiejś rodziny były niezapomniane.... Pomóż nam w tym!

Jeśli nie masz możliwości przynieść do firmy odpowiedniego asortymentu bo pracujesz zdalnie, albo nie jesteś naszym pracownikiem ale chcesz nas wesprzeć - NIC STRACONEGO!


A teraz poznaj tym, którym zdecydowaliśmy się pomóc...


Pani Kamila 26 lat // Brat Fabian 19 lat // Brat Henryk 18 lat // Syn Alan 7 lat // Syn Antoni 8 lat


Pani Kamila samotnie wychowuje dwóch synów: Alana oraz Antoniego. Pracuje w firmie produkcyjnej na dwie zmiany. Kobieta ma dwójkę braci: 19-letniego Fabiana i 18-letniego Henryka. Obecna sytuacja spowodowana jest nagłą śmiercią obojga rodziców pani Kamili w krótkim odstępie czasu. Mama zmarła we wrześniu, natomiast tata w październiku. Kobieta została sama z dwójką braci oraz dwójką dzieci. Do tej pory mama pani Kamili zajmowała się domem i pomagała w opiece nad wnukami, podczas gdy pani Kamila i jej ojciec pracowali. Teraz utrzymanie domu jest jej obowiązkiem, gdyż bracia kobiety nadal się uczą. Utrzymują się z pensji p. Kamili oraz alimentów i zasiłków rodzinnych. Fabian i Henryk są w trakcie składania wniosku o rentę po zmarłych rodzicach, która im przysługuje podczas nauki. Po odliczeniu kosztów mieszkania (1530 zł) rodzinie na życie pozostaje 498 zł na jedną osobę na miesiąc.


Piękno Rodziny

Pasją Pani Kamili jest gotowanie. Pasją Henryka i Fabiana jest elektryka oraz elektronika. W szkole wybrali profil, który pomaga im rozwijać się w tej dziedzinie. Synowie kobiety Antoni oraz Alan bardzo lubią wspólnie układać puzzle i grać w piłkę. Cała rodzina spędza czas na graniu w gry planszowe, gotowaniu oraz wspólnych spacerach. Kobieta mówi, że siłę do walki z trudnościami dają jej dzieci i myśl, że teraz musi starać się również dla braci. Pani Kamila od dziecka lubi rysować i stara się wykorzystywać na to wolne chwile. Synowie kobiety lubią grać w piłkę i marzą o karierze piłkarzy. Rodzina jest wdzięczna za zdrowie i starają się doceniać każdą wspólnie spędzoną chwilę. Henryk i Fabian po zakończeniu szkoły chcą jak najszybciej zacząć pracę, aby odciążyć rodzinny budżet i wyremontować dom.Trzy kluczowe potrzeby Rodziny 

1. Opał

Rodzinie bardzo trudno jest wygospodarować środki na zakup opału na zimę.

2. Żywność

Dzięki dodatkowej żywności mogliby odłożyć pieniądze, aby zacząć remont.

3. Środki chemiczne

Zakup środków chemicznych pozwoli rodzinie zaoszczędzić pieniądze.


Wspomóż naszą zrzutkę! Za te pieniądze kupimy to, czego nie udało się pozyskać w trakcie zbiórki, potrzebna jest też lodówka i potrzebny opał. Dużo do zrobienia... ALE MOŻEMY! Razem jesteśmy siłą! Niech dzięki nam, mają Święta bez myślenia o troskach i trudach.


Zbieramy do 8 grudnia!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AD
Ada
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
WM
Weronika Mrugalska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
DG
Dawid Górny
50 zł
KA
Kaśka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!