id: urvj37

Pomóż młodym talentom z Lublina wyjechać na kreatywne mistrzostwa świata w USA

Pomóż młodym talentom z Lublina wyjechać na kreatywne mistrzostwa świata w USA

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 348 zrzutek i zebrali 1 197 717 402 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Kurier Lubelski również zainteresował się nasza przygodą: https://kurierlubelski.pl/lubelscy-uczniowie-w-swiatowym-finale-skrzydla-dostaly-skrzydel/ar/c5-14017997
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Już osiągnęliśmy niesamowity sukces! W swojej kategorii zostaliśmy mistrzami Polski! W nagrodę otrzymaliśmy szansę startu w światowych finałach konkursu Odyseja Umysłu w Stanach Zjednoczonych. Jednak żeby tam dotrzeć, musimy postarać się o niemałe środki finansowe.

W skład naszej drużyny wchodzą: Dana, Tosia, Helenka, Emilka, Herbert, Szymon i Kuba. Pomagają nam dwie trenerki: Agnieszka Kantor-Kołodyńska oraz Marzena Bichta. Pracujemy aktualnie nad jeszcze lepszą wersją rozwiązania problemu: „Balsa z polotem”. Polega ono na zbudowaniu konstrukcji z drewna balsa, która ma utrzymać jak największy ciężar. W Gdyni podczas finału ogólnopolskiego było to 225 kg! W naszym filmie macie możliwość zobaczenia tej konstrukcji. Ma ok. 20 centymetrów wysokości i waży tylko 20 gramów!!! Trudno uwierzyć w taką wytrzymałość. Prawda? Towarzyszy temu niezwykła fabuła prezentowana przez całą drużynę. Więcej o zadaniu przeczytacie na stronie polskiej edycji międzynarodowego konkursu Odyseja Umysłu: https://odyseja.org/konkursy/streszczenia-problemow/problem-4/. Podczas mistrzostw świata, które odbędą się w maju w Michigan (USA) będziemy prezentować ten sam problem, ale już w języku angielskim. Dostaniemy też do rozwiązania dodatkowe zadania-niespodzianki, czyli tzw. spontany. Będzie się działo :)

Do Michigan przyjedzie kilka tysięcy uczestników z całego świata! Bardzo chcemy wziąć udział w tym niezwykłym festiwalu kreatywności. To oznacza jednak poniesienie potężnych kosztów, w tym m.in. opłat za uczestnictwo w turnieju, bilety lotnicze, wizy, noclegi, ubezpieczenie, transport na miejscu.

Bardzo zależy nam na każdej kwocie, którą możesz dorzucić do naszej wyprawy. Dziękujemy!

English below:

Już osiągnęli niesamowity sukces! W swojej kategorii zostali mistrzami Polski! W nagrodę otrzymali szansę startu w światowych finałach konkursu Odyseja Umysłu w Stanach Zjednoczonych. Jednak żeby tam dotrzeć, muszą postarać się o niemałe środki finansowe.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 144

preloader

Komentarze 29

 
2500 znaków