Pogorzelcy apelują o pomoc. Dzień przed Wigilią stracili dach nad głową. Dom Jednorodzinny spłonął doszczętnie. ID: urxrhx

Pogorzelcy apelują o pomoc. Dzień przed Wigilią stracili dach nad głową. Dom Jednorodzinny spłonął doszczętnie. ID: urxrhx

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

29 146 zł z 200 000 zł

14%

29 146 zł

29 146 zł

z 200 000 zł

zakończona

zakończona

09.04.2020r

345

345

wspierających
14%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 • Prosimy o każdą złotówkę :(
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Dzień przed Wigilią Rodzina straciła dach nad Głową. Mieszkańcy Niemczyna stracili cały dorobek życia, ich dom spłonął całkowicie. Rodzina prosi o pomoc w odbudowie Domu, możemy im pomóc wpłacając chociaż złotówkę na zbiórkę. Każda złotówka się liczy.

Pomagajmy.g33dfc516104fad0.jpeg

Wpłacający345

WH
Wojciech Hudziński
4 000 zł
M
Maciej Gajewski
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MI
Mariola i Piotr Łukomscy
500 zł
Dagmara Łukasz Kowalscy
500 zł
IS
Ireneusz Sobczak
500 zł
MK
Marcel Kurek
400 zł
ŁK
Łukasz Kostecki
300 zł
ZM
Zielke Maciej
300 zł
KR
Katarzyna Rozmarynowska
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze13

 
2500 znaków
 • Kamil Lewandowski

  PRAWDZIWOŚĆ MOJEJ ZBIÓRKI POTWIERDZONA SKANEM PARAGONÓW WRZUCONYM NA PROFIL ZBIÓRKI. TAK WIĘC POZYTYWNA ZBIÓRKA NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 511 złotych i już 5 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • Wojciech Hudziński

  Wpłynęło 4000 ponieważ 10% pobrała zrzutka.

 • Wojciech Hudziński

  Pieniądze zostały przelane

 • Wojciech Hudziński

  Witam serdecznie w dni dzisiejszym wpłaciłem pieniądze w kwocie 4773zl.

 • Aleksandra Jóźwik

  https://zrzutka.pl /wzvvyw i pierwsza na chorego kotka druga natomiast na studia. Proszę o wsparcie lub o przesłanie dalej. Z serca dziękuję. Wesołych świąt!

  • Małgorzata Gronowicz

   Kobieto tu ludzie stracili dach nad głową jest tam dwoje małych dzieci ojciec tych dzieci niedawno miał operacje miał usuwany guz mózgu a ty o kotku i studiach?

  • Michał Król

   Małgorzata Gronowicz Nie wiem po co pani pisze cała biografie rodziny. Mąż po ciężkiej operacji, dwujka dzieci. To nie jest mam talent. (Kto opowie smutniejsza historię wygrywa). Jeśli ludzie będą chcieli pomogą. Nie widzę sensu pisania życiorysu całej rodziny. Proszę jeszcze najlepiej dodać, że dziadkowie dzieci zginęli w wypadku samochodowych itp. , żeby jeszcze bardziej nadmuchać balonik . Pozdrawiam. Liczę na dobre serca ludzi bez takich historii.

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

540 037 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?