id: urycsg

Wyjazd na Mistrzostwa Świata i Europy w Szachach / Participation in World Youth Championship in Chess in Greece

Wyjazd na Mistrzostwa Świata i Europy w Szachach / Participation in World Youth Championship in Chess in Greece

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 793 zrzutki i zebrali 1 164 096 037 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Drodzy,


  po długich staraniach o potwierdzenie możliwości przebookowania terminu lotu udało nam się uzyskać od linii lotniczych taką informację - otrzymaliśmy voucher do wykorzystania w ciągu 18 stu miesięcy. Dostaliśmy także zwrot wpłaconej na turniej zaliczki. Teraz pozostaje nam czekać na oficjalną informację o nowym terminie zawodów. Jak tylko poznamy termin damy znać :).

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy!


Jest mat do zrobienia. O co chodzi? O szachy!

Antek to młody szachista z Zabrza. Chce wziąć udział w Mistrzostwach Świata Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych oraz w Szkolnych Mistrzostwach Europy w Szachach Klasycznych w Grecji.


Super! Jest młody, ambitny, dobry w szachach i naprawdę chce zagrać w tych turniejach, żeby pokazać światu, że jest, że się liczy i że cały czas chce trenować na jak najwyższym poziomie. No i bosko!


Rodzice Antka dwoją się i troją, aby umożliwiać mu jak najlepszy rozwój szachowy, ale przychodzą takie momenty w karierze każdego sportowca, kiedy sami rodzice nie wystarczają.


Powiecie jest klub! No jasne jest! I on się stara z całych sił, ale niestety szachy to nie piłka nożna i tutaj trzeba raczej liczyć na swoje dobre posunięcia na finansowej szachownicy.


Do rzeczy!

Potrzebna kwota to 10 500 zł ( na transport, tu jest oszczędność, bo oba turnieje odbywają się w Grecji jeden po drugim, na opłaty startowe, na zakwaterowanie zawodnika i opiekuna, w miejscach wyznaczonych przez organizatora, na trenera ). Dla jednych to dużo, dla innych mało. Dla nas to cel, który wierzymy uda się zrealizować, jeżeli zaangażujemy w to jak najwięcej ludzi.


Ucząc dzieci gry w szachy mówi się im, że na szachownicy jest wojsko, które broni dojścia do swojego króla. I to wojsko ma moc i siłę. Pokażmy temu młodemu szachiście, który naprawdę pokochał ten sport, że w prawdziwym życiu jest takie „wojsko”, które pomoże mu wygrać. Wygrać przede wszystkim wiarę w to, że pasja się opłaca! Że warto się poświęcać i dużo trenować, że wokół są życzliwi ludzie, którzy razem mogą dużo.


Drodzy! Kochani! Szanowni! Pomóżcie nam zrobić tego „mata”!


Antek Radzimski ( lat 7 )


nb8521d54b82d4f3.jpeg


https://antekradzimski.pl

https://www.facebook.com/antekradzimski/

https://www.instagram.com/antek_radzimski/


Gra w szachy dosłownie od roku i w tym czasie dokonywał rzeczy niebywałych. Zdobył V, IV i III kategorię szachową w zaledwie dwa miesiące, w niecały rok II kat. Wywalczył 29 miejsc na podium w różnych zawodach szachowych, w tym 16 pierwszych. Wygrał Ogólnopolskie Mistrzostwo Szkół i Przedszkoli klas pierwszych oraz zdobył Brąz na Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół startując w grupie do lat 9.


W grudniu 2019 roku reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Szachach Szybkich w Tallinnie osiągając wysokie 8 miejsce w swoim roczniku.


Dla firm i instytucji:

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. AntekRadzimski.pl oferuje pełne pakiety sponsorskie. W celu uzyskania szczegółów możliwej współpracy piszcie na:


[email protected]


Dla osób prywatnych:

Osobom chętnym, które przekażą kwotę nie mniejszą niż 100 zł, nasz Antek proponuje honorową partyjkę w szachy! Partia do rozegrania face to face w Zabrzu lub w internecie poprzez aplikację szachową. W celu umówienia terminu gry piszcie na: [email protected]


Kosztorys:


bilety lotnicze 2719.92 zł

opłata za pobyt w hotelu ( Mistrzostwa Europy 710 euro x 2 x 4.32 zł ) 6134.40 zł

opłata za pobyt w hotelu ( Mistrzostwa Świata 65 euro x 2 x 4 x 4.32 zł ) 2246.4 zł

dojazd na lotnisko x 4, opłaty autostradowe, 280 zł

zmiana terminu lotu - koszt w trakcie ustalania ( z uwagi na przesunięcie terminu zawodów przez organizatorów spowodowanego pojawieniem się koronawirusa )

wkład własny 880,72 zł

koszt trenera - w trakcie ustalania

zmiana kursu walut - w trakcie ustalania


Inne:

W przypadku nie osiągnięcia celu finalnego zbiórki lub rezygnacji z wyjazdu środki zostaną przeznaczone na inne turnieje wyjazdowe zawodnika.


Antka można wesprzeć także przekazując mu 1% swojego podatku w rozliczeniu rocznym. Więcej informacji na: www.antekradzimski.pl/pit

English below:

Dear,


There's checkmate to do! What is it about? It's chess!

Antek is a young chess player from Zabrze, Poland. He wants to take part in World Youth Blitz and Rapid Championship and School European Championship in Chess. These three tournaments take place in Greece in the same time.


It's really cool! He is young, ambitious and really good chess player. He wants to show the world that he is and he counts in the young chess world. What is more, he wants to train at the top level and participating in such tournaments gives them this possibility.


His parents do him best to support him and provide him with the best possible chess training. But there are moment in the career of almost each sport person when parents are not enough.


You can say there is a club where he train! Of course there is. And it does as much as it can. Unfortunately, chess is not football and the financial support given by the local authorities is not sufficient. That is why we decided to take it in our hands.


We need 10 500 PLN about 2400 EUR ( covering the cost of transport, participation fees, accommodation in places required by the organizers, for the cost of the trainer ). For some it is a lot, for others not. For us it is a goal we want to achieve for our son! We truly believe that it is possible if we engage as many people as we can!

Here every little helps!

sf0c403f0915fef0.jpeg

https://antekradzimski.pl

https://www.facebook.com/antekradzimski/

https://www.instagram.com/antek_radzimski/


He's been playing chess for only a year! And since then he manged to get V, IV, and III national chess category in only two months. He was on the podium 29 times, 16 times he was the first one in different tournaments, playing in his category and older ones as well. He won the National Chess School Championship in category of 7 years old. He is also the holder of the bronze medal in National School Championship in the category up to 9 years old.

In December 2019 he represented Poland at the Youth European Championship in Blitz nad Rapid in Tallinn, he was eighth in his age category.


For those who support us with at least 100 PLN ( 20 EUR), our young chess players offer a game, it can be online on the chess app.


We really hope that we will give them the chance of participating and you will help us in that. Let's make the move for this royal game....

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 63

 
Użytkownik niezarejestrowany
821,54 zł
KK
Katarzyna Krajewska - Gajdzik
500 zł
AI
Andrzej i Iwona
200 zł
RJ
Ryszard
200 zł
DM
Daria Macioszek
100 zł
MW
Magda
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JJ
Janusz Jastrzębski
100 zł
AM
Ola M.
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków