id: urycsg

Wyjazd na Mistrzostwa Świata i Europy w Szachach

Wyjazd na Mistrzostwa Świata i Europy w Szachach

4 560 zł 
z 10 500 zł
43%
zakończona 15.01.2022r
63 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • Drodzy,


  po długich staraniach o potwierdzenie możliwości przebookowania terminu lotu udało nam się uzyskać od linii lotniczych taką informację - otrzymaliśmy voucher do wykorzystania w ciągu 18 stu miesięcy. Dostaliśmy także zwrot wpłaconej na turniej zaliczki. Teraz pozostaje nam czekać na oficjalną informację o nowym terminie zawodów. Jak tylko poznamy termin damy znać :).

  Czytaj więcej
 • Drodzy, 


  przesyłamy Wam najnowsze aktualności:


  • Na chwilę obecną organizator nie podał jeszcze nowego terminu turniejów. Cały czas staramy się uzyskać od niego deklarację w tej kwestii. 
  • Dziś zrzutka powinna się zakończyć ale przedłużymy jej termin do 15 listopada. Z uwagi na pojawienie się coronawirusa i związane z tym ważniejsze potrzeby społeczne jakiś czas temu przestaliśmy kwestować, nie osiągając tym samym celu zbiórki. Do kwestowania powrócimy w momencie podania przez organizatora nowego terminu zawodów. 
  • Walczymy o zwrot wpłaconej zaliczki ( 1872,27 zł ). Organizator deklaruje zwrot, choć póki co pieniądze nie pojawiły się na koncie. 
  • Skorzystamy z oferowanej przez linie lotnicze możliwości przebukowania terminu lotu , jak tylko dowiemy się jaki jest nowy termin lotu. Do tej pory wydaliśmy na loty 2717,92 zł. Linie lotnicze nie przewidują możliwości zwrócenia pieniędzy za nieodbyty lot. 
  • Do powyższych kwot wyłożyliśmy z własnych środków 390,19 zł. Na zrzutce brakowało środków. 
  • 08.03.2020 Antek stał się prawdopodobnie jednym z tylko kilku chłopców w Polsce z rocznika 2012, którzy mają II kategorię szachową potwierdzając tym samym swoją moc :). Dodaliśmy informację o zdobytej kategorii w opisie. 
  • uaktualniliśmy w opisie liczbę miejsc na podium z 24 na 29 , w tym pierwszych z 14 na 16.


  • Ucząc się na swoich błędach ( to jest nasza pierwsza zrzutka ) informujemy, że od dziś wszystkie zmiany w opisie / kwotach / celu będą przekazywane Wam tu w formie aktualności. Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania, wątpliwości zachęcamy Was do kontaktu na podany w opisie adres e-mail. A poniżej wskażemy listę zmian jakie zaszły do tej pory w zrzutce: 
  • 09.03.2020 dodaliśmy informację o przybliżonym kosztorysie. 
  • 09.03.2020 usunęliśmy na prośbę prezes klubu Szach Mat Zabrze jej imię i nazwisko z opisu zrzutki. Obecność trenera na zawodach stoi pod znakiem zapytania – wszystko zależy od kwoty zebranych środków. 
  • Około 07.02.2020 Antoni Dylong i Marta Staszczyszyn zdecydowali o rezygnacji z udziału we wspólnej zrzutce i poprosili o usunięcie ich z opisu decydując się na pozyskiwanie środków w inny sposób. Do dziś była drobna wzmianka o ich decyzji w opisie ale skasowaliśmy ją zastępując ją niniejszym wpisem. 
  • W tym samym czasie zmniejszyliśmy także potrzebną kwotę z 31 500 zł na 10 500 zł.
  • Przed 07.02.2020 dodaliśmy w opisie informację, że w przypadku nieosiągnięcia celu finalnego zbiórki lub rezygnacji z wyjazdu / odwołania zawodów zebrane środki zostaną przeznaczone na inne turnieje wyjazdowe Antka. 
  • Około 07.02020 dodaliśmy informację do opisu, że Antka można także wspierać w formie przekazania mu 1 procenta podatku. 


  Czytaj więcej
 • Drodzy, z uwagi na pojawienie się koronawirusa organizatorzy turnieju zdecydowali o przesunięciu terminu zawodów. Wiąże się to z koniecznością zmiany terminu lotów ( póki co, kupiliśmy bilety uwzględniające pobyt na Szkolnych Mistrzostwach Europy ). O związanych z tym konsekwencjami powiadomimy, jak tylko uzyskamy od organizatora informacje o nowych terminach.
  Czytaj więcej
 • Drodzy, od dziś nasza zrzutka jest dwujęzyczna :). Przygotowaliśmy wersję angielską.
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy!


Jest mat do zrobienia. O co chodzi? O szachy!

Antek to młody szachista z Zabrza. Chce wziąć udział w Mistrzostwach Świata Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych oraz w Szkolnych Mistrzostwach Europy w Szachach Klasycznych w Grecji.


Super! Jest młody, ambitny, dobry w szachach i naprawdę chce zagrać w tych turniejach, żeby pokazać światu, że jest, że się liczy i że cały czas chce trenować na jak najwyższym poziomie. No i bosko!


Rodzice Antka dwoją się i troją, aby umożliwiać mu jak najlepszy rozwój szachowy, ale przychodzą takie momenty w karierze każdego sportowca, kiedy sami rodzice nie wystarczają.


Powiecie jest klub! No jasne jest! I on się stara z całych sił, ale niestety szachy to nie piłka nożna i tutaj trzeba raczej liczyć na swoje dobre posunięcia na finansowej szachownicy.


Do rzeczy!

Potrzebna kwota to 10 500 zł ( na transport, tu jest oszczędność, bo oba turnieje odbywają się w Grecji jeden po drugim, na opłaty startowe, na zakwaterowanie zawodnika i opiekuna, w miejscach wyznaczonych przez organizatora, na trenera ). Dla jednych to dużo, dla innych mało. Dla nas to cel, który wierzymy uda się zrealizować, jeżeli zaangażujemy w to jak najwięcej ludzi.


Ucząc dzieci gry w szachy mówi się im, że na szachownicy jest wojsko, które broni dojścia do swojego króla. I to wojsko ma moc i siłę. Pokażmy temu młodemu szachiście, który naprawdę pokochał ten sport, że w prawdziwym życiu jest takie „wojsko”, które pomoże mu wygrać. Wygrać przede wszystkim wiarę w to, że pasja się opłaca! Że warto się poświęcać i dużo trenować, że wokół są życzliwi ludzie, którzy razem mogą dużo.


Drodzy! Kochani! Szanowni! Pomóżcie nam zrobić tego „mata”!


Antek Radzimski ( lat 7 )


nb8521d54b82d4f3.jpeg


https://antekradzimski.pl

https://www.facebook.com/antekradzimski/

https://www.instagram.com/antek_radzimski/


Gra w szachy dosłownie od roku i w tym czasie dokonywał rzeczy niebywałych. Zdobył V, IV i III kategorię szachową w zaledwie dwa miesiące, w niecały rok II kat. Wywalczył 29 miejsc na podium w różnych zawodach szachowych, w tym 16 pierwszych. Wygrał Ogólnopolskie Mistrzostwo Szkół i Przedszkoli klas pierwszych oraz zdobył Brąz na Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół startując w grupie do lat 9.


W grudniu 2019 roku reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Szachach Szybkich w Tallinnie osiągając wysokie 8 miejsce w swoim roczniku.


Dla firm i instytucji:

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. AntekRadzimski.pl oferuje pełne pakiety sponsorskie. W celu uzyskania szczegółów możliwej współpracy piszcie na:


[email protected]


Dla osób prywatnych:

Osobom chętnym, które przekażą kwotę nie mniejszą niż 100 zł, nasz Antek proponuje honorową partyjkę w szachy! Partia do rozegrania face to face w Zabrzu lub w internecie poprzez aplikację szachową. W celu umówienia terminu gry piszcie na: [email protected]


Kosztorys:


bilety lotnicze 2719.92 zł

opłata za pobyt w hotelu ( Mistrzostwa Europy 710 euro x 2 x 4.32 zł ) 6134.40 zł

opłata za pobyt w hotelu ( Mistrzostwa Świata 65 euro x 2 x 4 x 4.32 zł ) 2246.4 zł

dojazd na lotnisko x 4, opłaty autostradowe, 280 zł

zmiana terminu lotu - koszt w trakcie ustalania ( z uwagi na przesunięcie terminu zawodów przez organizatorów spowodowanego pojawieniem się koronawirusa )

wkład własny 880,72 zł

koszt trenera - w trakcie ustalania

zmiana kursu walut - w trakcie ustalania


Inne:

W przypadku nie osiągnięcia celu finalnego zbiórki lub rezygnacji z wyjazdu środki zostaną przeznaczone na inne turnieje wyjazdowe zawodnika.


Antka można wesprzeć także przekazując mu 1% swojego podatku w rozliczeniu rocznym. Więcej informacji na: www.antekradzimski.pl/pit

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 63

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 606 zrzutek

i zebrali

807 717 752 zł

A ty na co dziś zbierasz?