Wyjazd na Mistrzostwa Świata i Europy w Szachach ID: urycsg

4 200 zł z 10 500 zł

39%

4 200 zł

z 10 500 zł

12 dni

do końca

57

wspierających
39%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

  • Drodzy, z uwagi na pojawienie się koronawirusa organizatorzy turnieju zdecydowali o przesunięciu terminu zawodów. Wiąże się to z koniecznością zmiany terminu lotów ( póki co, kupiliśmy bilety uwzględniające pobyt na Szkolnych Mistrzostwach Europy ). O związanych z tym konsekwencjami powiadomimy, jak tylko uzyskamy od organizatora informacje o nowych terminach.
    Czytaj więcej
  • Drodzy, od dziś nasza zrzutka jest dwujęzyczna :). Przygotowaliśmy wersję angielską.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Drodzy!


Jest mat do zrobienia. O co chodzi? O szachy!

Antek to młody szachista z Zabrza. Chce wziąć udział w Mistrzostwach Świata Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych oraz w Szkolnych Mistrzostwach Europy w Szachach Klasycznych w Grecji.


Super! Jest młody, ambitny, dobry w szachach i naprawdę chce zagrać w tych turniejach, żeby pokazać światu, że jest, że się liczy i że cały czas chce trenować na jak najwyższym poziomie. No i bosko!


Rodzice Antka dwoją się i troją, aby umożliwiać mu jak najlepszy rozwój szachowy, ale przychodzą takie momenty w karierze każdego sportowca, kiedy sami rodzice nie wystarczają.


Powiecie jest klub! No jasne jest! I on się stara z całych sił, ale niestety szachy to nie piłka nożna i tutaj trzeba raczej liczyć na swoje dobre posunięcia na finansowej szachownicy.


Do rzeczy!

Potrzebna kwota to 10 500 zł ( na transport, tu jest oszczędność, bo oba turnieje odbywają się w Grecji jeden po drugim, na opłaty startowe, na zakwaterowanie zawodnika i opiekuna, w miejscach wyznaczonych przez organizatora, na trenera ). Dla jednych to dużo, dla innych mało. Dla nas to cel, który wierzymy uda się zrealizować, jeżeli zaangażujemy w to jak najwięcej ludzi.


Ucząc dzieci gry w szachy mówi się im, że na szachownicy jest wojsko, które broni dojścia do swojego króla. I to wojsko ma moc i siłę. Pokażmy temu młodemu szachiście, który naprawdę pokochał ten sport, że w prawdziwym życiu jest takie „wojsko”, które pomoże mu wygrać. Wygrać przede wszystkim wiarę w to, że pasja się opłaca! Że warto się poświęcać i dużo trenować, że wokół są życzliwi ludzie, którzy razem mogą dużo.


Drodzy! Kochani! Szanowni! Pomóżcie nam zrobić tego „mata”!


Antek Radzimski ( lat 7 )


nb8521d54b82d4f3.jpeg


https://antekradzimski.pl

https://www.facebook.com/antekradzimski/

https://www.instagram.com/antek_radzimski/


Gra w szachy dosłownie od roku i w tym czasie dokonywał rzeczy niebywałych. Zdobył V, IV i III kategorię szachową w zaledwie dwa miesiące. Wywalczył 28 miejsc na podium w różnych zawodach szachowych, w tym 14 pierwszych. Wygrał Ogólnopolskie Mistrzostwo Szkół i Przedszkoli klas pierwszych oraz zdobył Brąz na Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół startując w grupie do lat 9.


W grudniu 2019 roku reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Szachach Szybkich w Tallinnie osiągając wysokie 8 miejsce w swoim roczniku.


Dla firm i instytucji:

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. AntekRadzimski.pl oferuje pełne pakiety sponsorskie. W celu uzyskania szczegółów możliwej współpracy piszcie na:


[email protected]


Dla osób prywatnych:

Osobom chętnym, które przekażą kwotę nie mniejszą niż 100 zł, nasz Antek proponuje honorową partyjkę w szachy! Partia do rozegrania face to face w Zabrzu lub w internecie poprzez aplikację szachową. W celu umówienia terminu gry piszcie na: [email protected]


Kosztorys:


bilety lotnicze 2719.92 zł

opłata za pobyt w hotelu ( Mistrzostwa Europy 710 euro x 2 x 4.32 zł ) 6134.40 zł

opłata za pobyt w hotelu ( Mistrzostwa Świata 65 euro x 2 x 4 x 4.32 zł ) 2246.4 zł

dojazd na lotnisko x 4, opłaty autostradowe, 280 zł

zmiana terminu lotu - koszt w trakcie ustalania ( z uwagi na przesunięcie terminu zawodów przez organizatorów spowodowanego pojawieniem się koronawirusa )

wkład własny 880,72 zł

koszt trenera - w trakcie ustalania

zmiana kursu walut - w trakcie ustalania


Inne:

W przypadku nie osiągnięcia celu finalnego zbiórki lub rezygnacji z wyjazdu środki zostaną przeznaczone na inne turnieje wyjazdowe zawodnika.


Antka można wesprzeć także przekazując mu 1% swojego podatku w rozliczeniu rocznym. Więcej informacji na: www.antekradzimski.pl/pit


Marta Staszczyszyn i Antoni Dylong zdecydowali się ostatecznie na pozyskanie środków na wyjazd w inny sposób.Wpłacający57

 
Użytkownik niezarejestrowany
821,54 zł
K
Katarzyna Krajewska - Gajdzik
500 zł
AI
Andrzej i Iwona
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
DM
Daria Macioszek
100 zł
JK
Janusz Kożuszek
100 zł
M
MarianczelloDominoni
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MR
Monika Remiszewska
100 zł
M
Magda
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

456 510 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?