id: us8abz

Pomóżmy Zabrzańskim rodzinom poszkodowanym w wyniku wybuchu gazu

Pomóżmy Zabrzańskim rodzinom poszkodowanym w wyniku wybuchu gazu

Nasi użytkownicy założyli 1 038 211 zrzutek i zebrali 1 109 601 330 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóżmy Zabrzańskim rodzinom poszkodowanym w wyniku wybuchu gazu, do którego doszło we wtorek 23 marca 2021 w mieszkaniu na drugim piętrze przy ulicy Struzika 6 w Zabrzu.

Na miejsce wysłano 17 zastępów Straży Pożarnej z Zabrza, Gliwic i Rudy Śląskiej, dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Zespoły Ratownictwa Medycznego, patrole Policji.

Siła podczas wybuchu była tak mocna, że balustrada zabezpieczająca balkon została oderwana, a jego mieszkaniec został wyrzucony na zewnątrz. Druga z poszkodowanych osób to lokator, który zaraz po wybuchu zasłabł. Dwie osoby zostały hospitalizowane, w tym jedna w stanie ciężkim. Konstrukcja ściany nośnej budynku została naruszona. 


Stowarzyszenie Wielka Flota Zjednoczonych Sił oraz portal miejski Info Zabrze zbierają środki finansowe dla rodzin poszkodowanych w wybuchu, które zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych rzeczy, przeprowadzenie remontów zniszczonych mieszkań oraz pomoc doraźną.


Poza zbiórką Stowarzyszanie Flota wraz z Info Zabrze będą organizować eventy charytatywne podczas których również będą zbierane dary i środki finansowe na rzecz poszkodowanych rodzin.


Nie bądźmy obojętni! Pomagajmy


--- O postępach w zbiórce będziemy na bieżąco informować na stronie Stowarzyszenia Wielka Flota Zjednoczonych Sił oraz na portalu Info Zabrze.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 194

BK
O...
300 zł
SK
Widzowie Urwisa
205 zł
MW
Małgorzata
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
CH
CHOMIK
200 zł
JS
Jurek
200 zł
 
Dane ukryte
107,10 zł
KK
Karolina Knopp
100 zł
OB
Oskar Kriegel
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków